Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayşee face ye neden giremiyorsun bacım sen ?

Canım iş yerinde bi sorundna dolayı gıremıyorum su an :)
bu arada işe girdim evi satana kadar çalışayım diye ama bööle rahat olursam cıkmam çok güzell
evime yakın çalışma saatleri güzell :) serviside var bal yanii

sağol canım vallaha şimdeden uyanınca tam bir cadı oluyor kucaktan inmiyor hiç birşey yaptırmıyor inan wc ye bile gidemiyorum yanş o derece

ayy evet ya buyudukce fırlama luyolar vallaa ama çok güzel bişey genede :)

kızlaaaarrr eylülün odasını face k.k grubumuza ekledim albüm şeklinde...:KK64:

yaaaa bende görmek istiyorum buraya da koy olmazmı selizim ya benim face'im yok:KK43:(

slm kızlarrr ne var ne yok
dün itibari ile kızımla başbaşa kaldık annem daha dönmedi kuşadasına ama bizle kalmadı artık başbaşayız bakalım benim yaramaz annesini üzücek mi???

size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemimEki Görüntüle 271129 Eki Görüntüle 271133

:nazar::nazar::nazar:

oy oy oyyyy maşallah ya ikinizde çok tatlısınız canım ya yerim ben o yanaklarım yerim yerr :KK69: :KK69: :nazar: :nazar:

bu arada işe girdim evi satana kadar çalışayım diye ama bööle rahat olursam cıkmam çok güzell

ayşeemmmm senin mailin değiştimi?
sana mail attım....

mükemmel bir duygu yaa şimdi yanımda uyuyor onu seyretmek bile o kadar harika bi duygu kş anne olunca anlaşılıyormuş herşey uyku fln aramıyo insan o ii olsun yeter diyo insan
yaaaa bende görmek istiyorum buraya da koy olmazmı selizim ya benim face'im yok:KK43:(

oy oy oyyyy maşallah ya ikinizde çok tatlısınız canım ya yerim ben o yanaklarım yerim yerr :KK69: :KK69: :nazar: :nazar:

sağol canım :):):)

hmmm ben bilmiyordum ki.. rahatsan devam et tabi.. evi satın,üstüne 2 ev alın:) fena mı:KK66:

mükemmel bir duygu yaa şimdi yanımda uyuyor onu seyretmek bile o kadar harika bi duygu kş anne olunca anlaşılıyormuş herşey uyku fln aramıyo insan o ii olsun yeter diyo insan

evet canım doğrudur allahım herkese nasib etsın ınsallah bandaa naneme de yelizede
hatırlayamadıgım kım varsa herkeseee :)

ayşeemmmm senin mailin değiştimi?
Sana mail attım....

yok canım değişmedi mailim 5 yıldır aynı maılı kullanıyorum

gördüm şimdi :)

evet canım doğrudur allahım herkese nasib etsın ınsallah bandaa naneme de yelizede
hatırlayamadıgım kım varsa herkeseee :)

yok canım değişmedi mailim 5 yıldır aynı maılı kullanıyorum

gördüm şimdi :)

evet evet benimde aklıma gelmiyor şimdi başka kişi ama isteyen herkese allahım nasiip etsin

seastar; hem sana hem kızına maşallah.. ikinizde harika görünüyorsunuz :nazar:

sağol canım :nazar::nazar:

slm kızlarrr ne var ne yok
dün itibari ile kızımla başbaşa kaldık annem daha dönmedi kuşadasına ama bizle kalmadı artık başbaşayız bakalım benim yaramaz annesini üzücek mi???

size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemimEki Görüntüle 271129 Eki Görüntüle 271133

:nazar::nazar::nazar:

ama çoook atlı bu kız aynı sn bu arada saç rengıde super bende kestırıp böle bı renk yapmak ıstıyorum ...ama bana ızın vermıyor esım zaten rengı guzelmıs nıye bozucakmısım ama bı gun ızınsız yapıcam..adam saclarımı ipotekledi beee....

ama çoook atlı bu kız aynı sn bu arada saç rengıde super bende kestırıp böle bı renk yapmak ıstıyorum ...ama bana ızın vermıyor esım zaten rengı guzelmıs nıye bozucakmısım ama bı gun ızınsız yapıcam..adam saclarımı ipotekledi beee....

aslında ben daha hürrem vari istedim ama röfle olunca saçımda tam tutmaz turuncu gibi olur bir dahaki boyamada dedi kuaförüm ama bu da hoşuma gitti . yaptır ya değişiklşk ii oluyor arada sırada eminim yapınca eşinde beğenicektir.

sağol canımmm

kızlarrr bülent ersoyun şarkısını dinledinizmi tarkanlaaaaaaaaaaaaaaaaaa mükemmelligin sınırlarını zorlamışlarr süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

banyo için göbek düşmesine gerek var mı yaa :s :s :s ben öyle beklediğini fln hatırlamıyorum meltemin

hayırlısı olsun düşmüş zaten :)

selizcim profilinden albüm yap albumundan bakalım o zaman sımdı bende gıremıyorujm face merak ettmm
canım ben burdan albüm malbüm yapmayı beceremiyorum.sadece mesjada eklenti bölümünden ekleyebiliyorum oda geri silinmiyor:KK43:
k.k gizli diye oraya ekledim..burdan herkes görebilir oyüzden girebildiğin zaman ordan bak canım yaa..
genelde bana benzetiyorlar zaten :):):)
bu arada canım bizimde göbeğimiz senin anlattığın gibi olmuştu sonra 1-2 gün sonra akıntı oldu doktora gittik az bişey içerde kalmış dedi göbeğinin içinden o kalanı aldı sonra gümüş bişey diyorlar kulak çubuğunun daha uzunu onunla temizledi 3 gün boyunca batikonla pansuman yaptık evde şimdi göbeği ii akıntı fln da yok istersen ihmal etmeden doktora bi göster canım yada 1-2 gün takip et göbeğine bi bez koy eğer sarı akıntı olursa git doktora banyo dada sana tavsiyem ellerini tut kızının yada biri tutsun o senin ellerini tutunca daha güvende oluyor

sağol canım vallaha şimdeden uyanınca tam bir cadı oluyor kucaktan inmiyor hiç birşey yaptırmıyor inan wc ye bile gidemiyorum yanş o derece
canım bende doktoru aradımda o göbeğinin içinde kalan zamanla düşer dedi banyosunu yaptırın dedi...eğer akıntı falan olursa götürürüz doktora...banyo yaptırırken mutlaka tutucam elini.ablamın çocuklarınınkinide tutmuştuk korkuyolar zaten demi...kıyamam kii ben ona kuzumaaaaa...inşallah çok ağlamaz hiç dayanamıyorummmm

nanemmmm buraya koymayım yaaa açsana bi çakma face sadece bizim fotoları görmek için yaa nolcakki.....

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiimmm ...:)
Günaydın naneeeeeeeeemmm...mucu mucuuuuuuuuuuuu :))))))))))

X