Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlar nabersiniz bakalım? :KK16:

tinkerimmm ege hastamı oldu ayy yavrum benim çok geçmiş olsun...kıyamam ona:KK69:

şerommm ohh başlamışsın hazırlıklara bu arada oğluşuna bittim bittim resmen 3 boyutlu resmini albümüme ekledim :KK69: yerim onu ben ya çok tatlı olucak aynı anası gibi :nazar: :nazar:

yelizcim canım deden yine kötü olmuş :KK43: çok geçmiş olsun tekrar... annenin gidecek olmasına sevindim inş hayırlısıyla gider...

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: wouwwwwww rüyaya bakın siz kuzeyi kötü emellerinize alet edersiniz hıııı hemde bana sormadan hıııı :KK15: :KK15:
kız nesliiii işi bozmuşsun anam eline saglık:)) yoksa sen gelmesen bu kız götürüyomuş kuzeyi :KK60: :KK60: :KK60:
sağol canım tesekkur ederım ..ınsallah ıyı olcaz teyzesı...evet hayatım son anda kurtarmısım kuzeyı yoksa hatun yıcekmıs baksana
selam kızlarrrr:89:
selam canım nasılsın:KK69:

nanem hoşgeldin cnm.. kaptı elimden kuzeyimi hain tinker:KK1:

yemek yapmak istemiyorum ama sanırım mecburum:KK25: 2 gündür hiç bişey yapasım yok.. gece uyumuyor çocuklar,gündüz yoruyorlar..enerjim onlarla tükeniyor zaten.başka da bişey yapasım yokkkk..üfff

ay bu hadiseden ve onun dötünü gösteren resımden böööö geldi ne yani sürekli çıkcak mı karsımıza beeee:63::63::63::63:
kızlar bu arada hadise demişken beni çayköyde hadiseye benzetıyorlarmıs köyün adamlarııııı:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:bu kadından ondan hoşlanmıyorumm

yemek yapmak istemiyorum ama sanırım mecburum:KK25: 2 gündür hiç bişey yapasım yok.. gece uyumuyor çocuklar,gündüz yoruyorlar..enerjim onlarla tükeniyor zaten.başka da bişey yapasım yokkkk..üfff

al benden de o kadar ama mecburıyet bazen nefret edıyom yemek yapmaya zorunlu oldugum ıcın...halbukı severım mutfagı ama enerjı kalmıyorkı

canım ben türkiyede ne kullanıyorlar bilmiyorum ama ben baharın göbeğini gazlı bezlerle biseptine diye sprey verdiler (kloreksidin ve alkol içeriyo) hastanede, kulak çöpüyle temizliyordum temizledikten sonra da o kirmizi boya gibi olan seyi sürüyordum... eozin cok cabuk kurutuyo
turkiyede yok mu oyle bisey? :26:
valla bizim burda hiç bir b.. verdikler yokkkk:KK47::KK47::KK47:bugünde düştü göbeğimiz zaten.yalnız bişey sorucam göbeğin tamamı düşmedimi banamı öle geliyor..sadece kahverengi kısmı düştü gerisi içinde..bölemi oluyo acaba daha önce hiç düşne göbek görmedimde:44:
eylulu çocuk doktoru muayene etmedi mi dogdugunda..o zaman tembıhlemelerı lazımdı..ben batikonla kuruttum canım..o da kullanılıyor..alkol daha çabuk kurutuyor ama ..eczaneden aldır hemen ..göbeği için dersenız verırler zaten kulak cubuguyla kenarlarına sür.gazlı bezle de cevrele...ay o aşama çok kotu ya bızım de 16. gün düşmüştü..ama ben beklemeden yıkamıstım...hastane pisine takıntım var çünkü...ama nasıl rahatlamıstı yavrukuşum...göbeğine su deydirmeden yıkayın bır kerecık...
canım düştü göbüşü galiba..ama mandalın ucunda sadece kahverengi kısmı var içi olduğu gibi göbüşünde hala..ölemi oluo bilmiyorum tam annem akşam gelip bakacak...düştüyse yıkayacağız...bebeğim yıkansında bi rahatlasın aslında hastane kirliliğine benimde tahammülüm yok her nstden sonra bile koşa koşa gelip banyoya atarım kendimi...ama bebeğime bişey olur diye yıkayamadım
dizi bence çok kötü yaaaa yani hele heleki kadir inanır ve türkan şorayın filmindeki aşktan o duygudan nasibini alanlar için hiç bişeye benzemio dizi :)) ben hala ama hala her izledigimde aglarım alyazmalımı hatta kızım olursa asya bile koyabilirim adınıı
şekerim eger pazartesi günün boşsa trt 1 de leyla ile mecnun var onu izle derim :))
:KK34:katılıyorum bende alyazmalımı her izlerken ağlarım bu dizi çok basit kalmış...kadir inanırın yerine koydukları salakta meymenet yok zaten:KK1:
bi ev partisindeyiz.. etrafta birsürü güzel kızlar ve yakışıklı erkekler var.. ben ve KUZEY :KK1: de bi kapı aralığında fıf fıf bişiler konuşuyoruz.. ben KUZEY'imin saçlarının önünü falan düzeltiyorum elimle:KK23: çok romantik bakışıyoruz falan:KK23::KK23: bende içimden "nesli görmesin bizi böyle" diyorum.. tam o sırada pattt nesli karşımda :KK47::KK47: KUZEY tanışalımmı diyor nesli ye dönüp,beni iplemiyor bile anında :KK47: ben herifi yatağa atma noktasına gelmişim nerdeyse,nesli işi bozuyor :KK60::KK60: sonra ben kocana sölücem seni diyip gidiyorum ordan:KK9: sonrasını bilmem,uyandım:KK9: sonrasını nesli anlatsın,kocası napmış :KK60:

sabah uyandım,ölcem gülmekten ama:KK1: benimki noldu diiyor,anlatamıyorum:KK1: sıkıysa söyle:KK60::KK60:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sağol canım tesekkur ederım ..ınsallah ıyı olcaz teyzesı...evet hayatım son anda kurtarmısım kuzeyı yoksa hatun yıcekmıs baksana

iyiyim canımmmm ege nasıl olduuuu???iyimi biraz daha....
amın canımmm :) cümlemizi

selam canım naıslsın bebişinnnn nasıll nasıl gidiyo annelikk :)
iyiyim canım sen nasılsın??eylül çok iyi teyzesiii uyuyor şuan...annelik güzel ve yorucu...tüm gün uyuyan çocuğum gece gözlerini bi dikiyor uyut uyutabilirsen...bide alt değiştirirken yeni beze yapıyor:KK37:yada üstüme sıçraıyor deliriyorum:KK1:

iyiyim canım sen nasılsın??eylül çok iyi teyzesiii uyuyor şuan...annelik güzel ve yorucu...tüm gün uyuyan çocuğum gece gözlerini bi dikiyor uyut uyutabilirsen...bide alt değiştirirken yeni beze yapıyor:KK37:yada üstüme sıçraıyor deliriyorum:KK1:

maşallahhh sübhnallahhh canım hep böyle devam etsin inşallahh :)
geleneği bozmamak adına uyumuyodur canım bebek dediğin gece uyurmu aa :90:

slm kızlarrr ne var ne yok
dün itibari ile kızımla başbaşa kaldık annem daha dönmedi kuşadasına ama bizle kalmadı artık başbaşayız bakalım benim yaramaz annesini üzücek mi???

size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemim $SL378006.jpg $SL377994.jpg

:nazar::nazar::nazar:

slm selizz.
Burayada koysana bacımm yaa
selam canım..ay buraya koyamamkii burdan birdaha silemiyorum.hiç değilse orası gizli yani sadece biz görebiliyoruz.senin face yokmu bacım yaaa
maşallahhh sübhnallahhh canım hep böyle devam etsin inşallahh :)
geleneği bozmamak adına uyumuyodur canım bebek dediğin gece uyurmu aa :90:
sorma canım yine benim kızımın maşallahı var.bugün ilk banyosunu yapacak.bakalım huy değiştirecekmi??
dün itibari ile kızımla başbaşa kaldık annem daha dönmedi kuşadasına ama bizle kalmadı artık başbaşayız bakalım benim yaramaz annesini üzücek mi???

size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemimEki Görüntüle 271129 Eki Görüntüle 271133

canım maşallah sizeee kızın aynı sennnn yanii çok benzettim ben...tombili yanaklarına bayıldım kızının...çok tatlıııı:nazar:

Size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemimEki Görüntüle 271129 Eki Görüntüle 271133

maşallah canım peekk güzelsiniz :) allah nazarlardan saklasın

annelik içgüdüsüne çok inanıyorum ben eminim hiç zorlanmıycaksın :)

şimdi öyle mısıl mısıl uyyo sakin sakin ama büyüyünce hiyyuu fırlama olcakk :d

selam canım..ay buraya koyamamkii burdan birdaha silemiyorum.hiç değilse orası gizli yani sadece biz görebiliyoruz.senin face yokmu bacım yaaa

sorma canım yine benim kızımın maşallahı var.bugün ilk banyosunu yapacak.bakalım huy değiştirecekmi??

Canım maşallah sizeee kızın aynı sennnn yanii çok benzettim ben...tombili yanaklarına bayıldım kızının...çok tatlıııı:nazar:

banyo için göbek düşmesine gerek var mı yaa :s :s :s ben öyle beklediğini fln hatırlamıyorum meltemin

hayırlısı olsun düşmüş zaten :)

selizcim profilinden albüm yap albumundan bakalım o zaman sımdı bende gıremıyorujm face merak ettmm

selam kızlarrrr:89:

slmmm selizim hoşgeldinnnnn :KK16:

:KK9: :KK9: :KK9: zamanlaman harika neslimmmm :))

hoşbulduk bitanemmmm :KK16: ohhh iyi yapmıs yoksa götürüyomusun herifi :KK9: :KK9: :KK9:

bazen bende hiç yapmak istemiyorum yemek hatta kendimi zorlaya zorlaya yapıyorum ve bil bakalım noluyo yemeklerim tatsız tuzsuz :)))
ki ben çocuk yokken böle dertleniyorum seni düşünemiyorum balım yaa..Allah yardımcın olsun canım çok zor seninkide..

canım maşallah sizeee kızın aynı sennnn yanii çok benzettim ben...tombili yanaklarına bayıldım kızının...çok tatlıııı:nazar:

genelde bana benzetiyorlar zaten :):):)
bu arada canım bizimde göbeğimiz senin anlattığın gibi olmuştu sonra 1-2 gün sonra akıntı oldu doktora gittik az bişey içerde kalmış dedi göbeğinin içinden o kalanı aldı sonra gümüş bişey diyorlar kulak çubuğunun daha uzunu onunla temizledi 3 gün boyunca batikonla pansuman yaptık evde şimdi göbeği ii akıntı fln da yok istersen ihmal etmeden doktora bi göster canım yada 1-2 gün takip et göbeğine bi bez koy eğer sarı akıntı olursa git doktora banyo dada sana tavsiyem ellerini tut kızının yada biri tutsun o senin ellerini tutunca daha güvende oluyor

maşallah canım peekk güzelsiniz :) allah nazarlardan saklasın

annelik içgüdüsüne çok inanıyorum ben eminim hiç zorlanmıycaksın :)

şimdi öyle mısıl mısıl uyyo sakin sakin ama büyüyünce hiyyuu fırlama olcakk :d

sağol canım vallaha şimdeden uyanınca tam bir cadı oluyor kucaktan inmiyor hiç birşey yaptırmıyor inan wc ye bile gidemiyorum yanş o derece

X