Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sağol canım tesekkur ederım ..ınsallah ıyı olcaz teyzesı...evet hayatım son anda kurtarmısım kuzeyı yoksa hatun yıcekmıs baksana
selam kızlarrrr:89:
selam canım nasılsın

nanem hoşgeldin cnm.. kaptı elimden kuzeyimi hain tinker

yemek yapmak istemiyorum ama sanırım mecburum 2 gündür hiç bişey yapasım yok.. gece uyumuyor çocuklar,gündüz yoruyorlar..enerjim onlarla tükeniyor zaten.başka da bişey yapasım yokkkk..üfff

ay bu hadiseden ve onun dötünü gösteren resımden böööö geldi ne yani sürekli çıkcak mı karsımıza beeee
kızlar bu arada hadise demişken beni çayköyde hadiseye benzetıyorlarmıs köyün adamlarıııııbu kadından ondan hoşlanmıyorumm

al benden de o kadar ama mecburıyet bazen nefret edıyom yemek yapmaya zorunlu oldugum ıcın...halbukı severım mutfagı ama enerjı kalmıyorkı

valla bizim burda hiç bir b.. verdikler yokkkkbugünde düştü göbeğimiz zaten.yalnız bişey sorucam göbeğin tamamı düşmedimi banamı öle geliyor..sadece kahverengi kısmı düştü gerisi içinde..bölemi oluyo acaba daha önce hiç düşne göbek görmedimde:44:
canım düştü göbüşü galiba..ama mandalın ucunda sadece kahverengi kısmı var içi olduğu gibi göbüşünde hala..ölemi oluo bilmiyorum tam annem akşam gelip bakacak...düştüyse yıkayacağız...bebeğim yıkansında bi rahatlasın aslında hastane kirliliğine benimde tahammülüm yok her nstden sonra bile koşa koşa gelip banyoya atarım kendimi...ama bebeğime bişey olur diye yıkayamadım
katılıyorum bende alyazmalımı her izlerken ağlarım bu dizi çok basit kalmış...kadir inanırın yerine koydukları salakta meymenet yok zaten

sağol canım tesekkur ederım ..ınsallah ıyı olcaz teyzesı...evet hayatım son anda kurtarmısım kuzeyı yoksa hatun yıcekmıs baksana

selam canım nasılsın
iyiyim canımmmm ege nasıl olduuuu???iyimi biraz daha....
amın canımmm :) cümlemizi

selam canım naıslsın bebişinnnn nasıll nasıl gidiyo annelikk :)
iyiyim canım sen nasılsın??eylül çok iyi teyzesiii uyuyor şuan...annelik güzel ve yorucu...tüm gün uyuyan çocuğum gece gözlerini bi dikiyor uyut uyutabilirsen...bide alt değiştirirken yeni beze yapıyoryada üstüme sıçraıyor deliriyorum

maşallahhh sübhnallahhh canım hep böyle devam etsin inşallahh :)
geleneği bozmamak adına uyumuyodur canım bebek dediğin gece uyurmu aa :90:

slm kızlarrr ne var ne yok
dün itibari ile kızımla başbaşa kaldık annem daha dönmedi kuşadasına ama bizle kalmadı artık başbaşayız bakalım benim yaramaz annesini üzücek mi???

size mevlüt resmimizi göstereyim cimcimemim

slm selizz.
Burayada koysana bacımm yaa
selam canım..ay buraya koyamamkii burdan birdaha silemiyorum.hiç değilse orası gizli yani sadece biz görebiliyoruz.senin face yokmu bacım yaaa
maşallahhh sübhnallahhh canım hep böyle devam etsin inşallahh :)
geleneği bozmamak adına uyumuyodur canım bebek dediğin gece uyurmu aa :90:
sorma canım yine benim kızımın maşallahı var.bugün ilk banyosunu yapacak.bakalım huy değiştirecekmi??
canım maşallah sizeee kızın aynı sennnn yanii çok benzettim ben...tombili yanaklarına bayıldım kızının...çok tatlıııı

maşallah canım peekk güzelsiniz :) allah nazarlardan saklasın

annelik içgüdüsüne çok inanıyorum ben eminim hiç zorlanmıycaksın :)

şimdi öyle mısıl mısıl uyyo sakin sakin ama büyüyünce hiyyuu fırlama olcakk :d

banyo için göbek düşmesine gerek var mı yaa :s :s :s ben öyle beklediğini fln hatırlamıyorum meltemin

hayırlısı olsun düşmüş zaten :)

selizcim profilinden albüm yap albumundan bakalım o zaman sımdı bende gıremıyorujm face merak ettmm

selam kızlarrrr:89:

slmmm selizim hoşgeldinnnnn

selam canım nasılsın

zamanlaman harika neslimmmm :))

hoşbulduk bitanemmmm ohhh iyi yapmıs yoksa götürüyomusun herifi

bazen bende hiç yapmak istemiyorum yemek hatta kendimi zorlaya zorlaya yapıyorum ve bil bakalım noluyo yemeklerim tatsız tuzsuz :)))
ki ben çocuk yokken böle dertleniyorum seni düşünemiyorum balım yaa..Allah yardımcın olsun canım çok zor seninkide..

genelde bana benzetiyorlar zaten :):):)
bu arada canım bizimde göbeğimiz senin anlattığın gibi olmuştu sonra 1-2 gün sonra akıntı oldu doktora gittik az bişey içerde kalmış dedi göbeğinin içinden o kalanı aldı sonra gümüş bişey diyorlar kulak çubuğunun daha uzunu onunla temizledi 3 gün boyunca batikonla pansuman yaptık evde şimdi göbeği ii akıntı fln da yok istersen ihmal etmeden doktora bi göster canım yada 1-2 gün takip et göbeğine bi bez koy eğer sarı akıntı olursa git doktora banyo dada sana tavsiyem ellerini tut kızının yada biri tutsun o senin ellerini tutunca daha güvende oluyor

sağol canım vallaha şimdeden uyanınca tam bir cadı oluyor kucaktan inmiyor hiç birşey yaptırmıyor inan wc ye bile gidemiyorum yanş o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…