Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım iyiyim sabahları kahvaltı edene kadar biraz bulantım oluyooo ama yiyince geçiyo geçmezse çubuk kraker yiyiom bastırıyo midemiii ama öylee çıkaracak kadar bulantım olmadı çok şükürrrr

tinkercım günaydın ben kaçırmışım tamamen çok çok geçmiş olsun egecige umarım biran önce düzelirrr

Pregnacare | Pregnacare atlak Kremi | 30,01 TL en ucuz fiyat ve yorumlar taksit seenekleri

ECZANELERDE HER ZAMAN OLAMAYABILIR MESELA TOKATTA YOKTU DEPOLARDA BILE YOKMUS..BEN MUGLADAN ALMISTIOM...BU SITEDEKI FIYATTA AYNI CANIM...

Yelizzzzzzzzzz bacimmmmmmmm geciktin mi sennn

:80::80::80::80::80::80::80::80::80::80:

günaydınnnn hatunlar hoşgeldinizzzz

nesli kısss netten buldumda yorumlara baktım yorumun birinde hamilelik varsa kullanmayın doğumdan sonra kullanın diyo ama ürün açıklamasında 3.aydan itibaren kullanın çatladıktan sonra tedavisi zor olur diyo yani çatlamadan önce kullansak iyimiş ama neden o yorumcu öyle dmeişkii uyuz karııı neysem ben bunu alıp kullanırım yaaa

kullan bacim kullannnnn ne gerekiyosa yapppp benim gibi catlama aman haaaaaaaa

kızım dr yazdı bunu emın ol bıtkısel bır urun 3 aydan basla sen kullanmaya

Pregnacare | Pregnacare atlak Kremi | 30,01 TL en ucuz fiyat ve yorumlar taksit seenekleri

ECZANELERDE HER ZAMAN OLAMAYABILIR MESELA TOKATTA YOKTU DEPOLARDA BILE YOKMUS..BEN MUGLADAN ALMISTIOM...BU SITEDEKI FIYATTA AYNI CANIM...

tamam canmm alırım burdannn ilgin için teşk ederimmm

kullan bacim kullannnnn ne gerekiyosa yapppp benim gibi catlama aman haaaaaaaa

hhehehehheheheh aslında en son hamile kalmakta benim işime geldiii bütün tecrübeleriniz çok işime yarayacakkk

Son düzenleme:

yok tatlım yok gitmedim geldi kırmızılar hatta bitti bilem az uzun sürdü gibim :))

Yelizzzzzzzzzz bacimmmmmmmm geciktin mi sennn

yok gııııııııııııııı gecikmedim geciktirici kullandıgım için bi sorun oldu gibim oldu böle beyaz zar gibi parçalar geldi regl olurken ve fena grılı oldumda ondan diolar :)))

merve ilerde gobusun gerildikce kaşımak istiyceksin ama sakın kaşıma....ben çok kaşıdımmmm krem filan da sürdümmm ama o kadar çok kaşınıyorduuki çatır çatır çatladı o yüzdennn....
bulantıların başladı mı kız? hala tık yok mu :)

heheheh evet evet okumuştum bi yerde kaşımamak gerekiyomuşşş bakalım artıkkkk nekadar dayanabilirsem bendee:)))

kıs sabahları az bişe oluyooo yiyince geçiyooo çok şükür kötü geçmedi ben çok korkardım kendimden kötü geçer diye korktuğum olmadı çok şükür olmazda inşallahhhhh

yok gııııııııııııııı gecikmedim geciktirici kullandıgım için bi sorun oldu gibim oldu böle beyaz zar gibi parçalar geldi regl olurken ve fena grılı oldumda ondan diolar :)))

hıııııııımmmmmm

kesinlikleeeee kızlar alyazmalımı izliyormusunuzz çok güzel bi dizi aşkları çok hoşuma gittii

yok kız hiç izlemedim fragmanları görüyorum ama uyuz oldum diziye izlemeden :)))

aynen benim de öyle olurdu sabahları çok azz yiyince geçiyodu aç kalıncaa midem bulanıyodu...inşallah bulantın olmaz inşallahhhhhhhhhhhh

bende 2.bölümden başladımm izlemeye hoşuma gitti zaten p.tesi günüm boştu bu diziyle doldurmuş oldummm

inşallah canm

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiimmm biz oğluşumla, sabah 8'de babamızı yolcu edip tekrar uyumuşuz, daha yeni uyandık, banyomuzu yaptık, kremlendik,tartıldık 59 çıktık şimdi de kahvaltımızı edicez , sizde ne var ne yok bakalım
Tinker Ege hasta mı oldu yaa kıyamam yavrum beniiiiiimmmm :26:

Son düzenleme:
bende 2.bölümden başladımm izlemeye hoşuma gitti zaten p.tesi günüm boştu bu diziyle doldurmuş oldummm

inşallah canm

dizi bence çok kötü yaaaa yani hele heleki kadir inanır ve türkan şorayın filmindeki aşktan o duygudan nasibini alanlar için hiç bişeye benzemio dizi :)) ben hala ama hala her izledigimde aglarım alyazmalımı hatta kızım olursa asya bile koyabilirim adınıı
şekerim eger pazartesi günün boşsa trt 1 de leyla ile mecnun var onu izle derim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…