Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım ben türkiyede ne kullanıyorlar bilmiyorum ama ben baharın göbeğini gazlı bezlerle biseptine diye sprey verdiler (kloreksidin ve alkol içeriyo) hastanede, kulak çöpüyle temizliyordum temizledikten sonra da o kirmizi boya gibi olan seyi sürüyordum... eozin cok cabuk kurutuyo
turkiyede yok mu oyle bisey? :26:

günaydın kızlar..okuldayım ege de bakcıda bin tembihlerle bıraktım bakalım...dünden beri buhar verıyoruz bol bol ıhlamur ve bal verıyorum rahatlattı onu baya...inşallah 3 gune rahatlar azalır bronşiti iyice...öle işte kızlar ...bu arada tekrar tesekkur ederım benı merak ettınız...:KK69:

yaa gerizekallılar bize niye alkol fala vermediler yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

eylulu çocuk doktoru muayene etmedi mi dogdugunda..o zaman tembıhlemelerı lazımdı..ben batikonla kuruttum canım..o da kullanılıyor..alkol daha çabuk kurutuyor ama ..eczaneden aldır hemen ..göbeği için dersenız verırler zaten kulak cubuguyla kenarlarına sür.gazlı bezle de cevrele...ay o aşama çok kotu ya bızım de 16. gün düşmüştü..ama ben beklemeden yıkamıstım...hastane pisine takıntım var çünkü...ama nasıl rahatlamıstı yavrukuşum...göbeğine su deydirmeden yıkayın bır kerecık...

günaydın kızlar..okuldayım ege de bakcıda bin tembihlerle bıraktım bakalım...dünden beri buhar verıyoruz bol bol ıhlamur ve bal verıyorum rahatlattı onu baya...inşallah 3 gune rahatlar azalır bronşiti iyice...öle işte kızlar ...bu arada tekrar tesekkur ederım benı merak ettınız...:KK69:

günaydınnn canımmm çok geçmiş olsunnn inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşurr

tinkerrr çatlak kremini nezaman kullanmaya başlıyayım benn biraz araştırdımdaaa badem yağı kullanılıyomuş sanırım oda tüylenme yapıyomuşş kimisi vazelin kullanın hem hesaplı diyo kimisi zeytin yağı kimiside çatlak kremi ben ne yapayımönerileriniz neler kullandıgınız kremleri banada söyleyinnn özellikleee az çatlayan hanımlarrr:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: gerçi olacağında olurdaa genede tedbirimizi alalım

tinkercım günaydın ben kaçırmışım tamamen çok çok geçmiş olsun egecige umarım biran önce düzelirrr:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tinkerrr çatlak kremini nezaman kullanmaya başlıyayım benn biraz araştırdımdaaa badem yağı kullanılıyomuş sanırım oda tüylenme yapıyomuşş kimisi vazelin kullanın hem hesaplı diyo kimisi zeytin yağı kimiside çatlak kremi ben ne yapayımönerileriniz neler kullandıgınız kremleri banada söyleyinnn özellikleee az çatlayan hanımlarrr:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Gerçi olacağında olurdaa genede tedbirimizi alalım

canım bak ben 8 aya kadar bebeyağı kullandım ama muglada bı dr a gorunmustum yaz tatılınde kadın genctı ve yenı anneydı bana bı krem yazdı pregnacare dıye okalıptus ozlu hem nasıl ferahlatıyor anlatamam hem de pıyasadakı çok pahallı kremlere gore daha uygundu keşke basından bu yana surseydım onu..eger ben bebeyagına devam etseydım çok çatlagım olurmus ama o kremle azcık çatladım..artık belli bile değil renkleri eşitlendi normal derimle..bence bu kremı al o zaman 30 tl falandı...ben ıkıncı bebede onu kullancam basından bu yana...bence 4.aydan ıtıbaren basala ozel bakıma..sımdılık sadece her banyonda kremlen yeter:nazar:

canım iyiyim sabahları kahvaltı edene kadar biraz bulantım oluyooo ama yiyince geçiyo geçmezse çubuk kraker yiyiom bastırıyo midemiii ama öylee çıkaracak kadar bulantım olmadı çok şükürrrr
sen de bendensin hadi bakalım oğlan geliyo:KK33:
tinkercım günaydın ben kaçırmışım tamamen çok çok geçmiş olsun egecige umarım biran önce düzelirrr:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol tesekkur ederım ..umarım..:KK59:

canım bak ben 8 aya kadar bebeyağı kullandım ama muglada bı dr a gorunmustum yaz tatılınde kadın genctı ve yenı anneydı bana bı krem yazdı pregnacare dıye okalıptus ozlu hem nasıl ferahlatıyor anlatamam hem de pıyasadakı çok pahallı kremlere gore daha uygundu keşke basından bu yana surseydım onu..eger ben bebeyagına devam etseydım çok çatlagım olurmus ama o kremle azcık çatladım..artık belli bile değil renkleri eşitlendi normal derimle..bence bu kremı al o zaman 30 tl falandı...ben ıkıncı bebede onu kullancam basından bu yana...bence 4.aydan ıtıbaren basala ozel bakıma..sımdılık sadece her banyonda kremlen yeter:nazar:

tamam canm not aldım hemen ben bunu eczaneyemi sorayım yoksa nettenmi araştırayımm sen nerden aldınn

sen de bendensin hadi bakalım oğlan geliyo:KK33:

sağol tesekkur ederım ..umarım..:KK59:

hehehehhe geçen kadının biride cildin düzelmiş erkek gibi sanki dedii hadi bakalım hayırlısı olsunn banada erkek gibi ama kız gelip şaşırtabilirdee:))

Günaydınn kızlarrr

neslicim geçmiş olsun hayatım.
Inan bende şimdi senin yazını okuyunca öğrendim. Rabbim şifa versin inşallah.,ecrinde geçen kış bronşit başlangıcı olmuştu.
Sana tavsiyem her gün iki tatlı kaşıgı keçiboynuzu pekmezi vermen.
Ben veriyorum.
Hem kansızlıgada çok iyi geliyo.
öptümm canımm.
Yelizz bacımm sen naptın gittinmi doktora geldimi adetin ??

X