Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
şero kız bebek arabasını alma daha 6.aydan sonra aldım ben bir de havalar ısınmadan pek kullanılmıyor zaten bak fatoş da aldı ben de kullandım ınternetten sipariş ettim 110 tl di..babasling ..o kadar memnun kaldım ki ...yeni doğanlara zaten tavsiye ediliyo ..6.aya kadar hep onla cıktım ben dısarı hem herkeste yok çok güzel duruyor...

hem de erkek bebeklerdede rahatlıkla kullanılıyor benim dr um gorunce bayılmıstı....kanguru değil ...babysling diye geçiyor ama markası babasling
$22.jpg

maşallah canım çok mu kilo aldın ki hamileliğinde eğer emziriyorsan çok kolay gider benim sezeryan olmasına ragmen 1 yılda emzırmkten dolayı hamılelık oncesı kıloma ulaştım ama daha da vermek ıstıyorum..veremıyorum...
yok canım veremedim valla. sürekli emziriyorum ama yok 1 kg bile veremiyorum. 6. ay sonunda rejşme başlıcam yoksa daha da alıcam gibi görünüyor.
Valla daha hiç başlamadık hazırlıklara, daha 1 zıbını var cinsiyetini öğrendiğimiz gün bi hevesle aldığım, başkada bişey almadık henüz, bu ay bakarız artık yavaş yavaş diyoruz, hatta bugün kontrol çıkışı bakınacaz biraz beşiklere, bebek arabalarına, ana kucaklarına falan :KK69:
Bi de artık çantanı hazır et diyo herkes, şimdi benim neler almam lazım, hastane çıkışı çantasında neler olur kızlaaaaaaaaaarrr :26: nelere bakiyim bugün akıl verin bana :KK37:

ihtiyacın oldukça al canım.

benim aldıklarım: bebeğe çıtçıtlı body, bebeğimin kıyafetleri, battaniye, penye battaniye, ana kucağı, şapkası, patiği, humana çayı, göğüs kremi, kendime gecelik ve pijama yakımı (yedek 1 pijama daha) diş fırçası- makyaj malz-toka-terlik- 3-4 büyük beden külot- emzirme sütyeni- kalın çorap- patik- göğüs kremi (lansinoh) hırka

aklıma gelenler bunlar :78:

Son düzenleme:
yok canım veremedim valla. Sürekli emziriyorum ama yok 1 kg bile veremiyorum. 6. Ay sonunda rejşme başlıcam yoksa daha da alıcam gibi görünüyor.

Ihtiyacın oldukça al canım.

Benim aldıklarım: Bebeğe çıtçıtlı body, bebeğimin kıyafetleri, battaniye, penye battaniye, ana kucağı, şapkası, patiği, humana çayı, göğüs kremi, kendime gecelik ve pijama yakımı (yedek 1 pijama daha) diş fırçası- makyaj malz-toka-terlik- 3-4 büyük beden külot- emzirme sütyeni- kalın çorap- patik- göğüs kremi (lansinoh)

aklıma gelenler bunlar :78:

kalın çorap diyince aklıma geldi ayaklarım buz kesmişti ya...nasıl üşümüştü..anacığım elleriyle ovalayarak ısıtmıştı...canım emzirdiğin için rejim düşünme ben bi ara cahıllık edıp basladım ama sut hemencecık kesıldı ..dıyestısyene gıt emzıren anneler ıcın dıyet programı belırlesın yoksa sutun gıdıverır:KK34:

şero kız bebek arabasını alma daha 6.aydan sonra aldım ben bir de havalar ısınmadan pek kullanılmıyor zaten bak fatoş da aldı ben de kullandım ınternetten sipariş ettim 110 tl di..babasling ..o kadar memnun kaldım ki ...yeni doğanlara zaten tavsiye ediliyo ..6.aya kadar hep onla cıktım ben dısarı hem herkeste yok çok güzel duruyor...

hem de erkek bebeklerdede rahatlıkla kullanılıyor benim dr um gorunce bayılmıstı....kanguru değil ...babysling diye geçiyor ama markası babasling
Eki Görüntüle 268705

canım çok güzelmiş bu bende kanguru almayı düüşünüyordum ama bu daha hoşuma gitti hemen sipariş vericem

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

MART-NİSAN:nazar:
gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL:nazar:
ParadiesAngel--??

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011[/B]
mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu :emir_bebek: Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu :emir_bebek: Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu :emir_bebek: İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu :emir_bebek: Aren 31.08.2011
Seliz ve yavrusu :emir_bebek: Eylül 29.09.2011[/QUOTE]

canım çok güzelmiş bu bende kanguru almayı düüşünüyordum ama bu daha hoşuma gitti hemen sipariş vericem

kangurudan daha sağlıklı bırsey annenın kalp atıslarına yakın duruyor ya bebek ve de sogukta kamufle etmesı kolay 3 yasına kadar kullanılıor ve bır suru kulllanım seklı var..ben lilasını almıstım fatoş da öle yapmıstı hem kız hem erkekte kullanılır kuması da doğal pamuktan..ben çok memnun kaldım valahi..paketi açınca o kadar parayı bu kumasamı verdım dıyon ama kullandıkca anlıyorsun...evde bıl takmıstım ben:KK1:

arkadaşlar lütfen cvp veriiinn adetim ilk defa 4 gün geçikti:KK43: neden geçikmiş olabilir

kangurudan daha sağlıklı bırsey annenın kalp atıslarına yakın duruyor ya bebek ve de sogukta kamufle etmesı kolay 3 yasına kadar kullanılıor ve bır suru kulllanım seklı var..ben lilasını almıstım fatoş da öle yapmıstı hem kız hem erkekte kullanılır kuması da doğal pamuktan..ben çok memnun kaldım valahi..paketi açınca o kadar parayı bu kumasamı verdım dıyon ama kullandıkca anlıyorsun...evde bıl takmıstım ben:KK1:

ben kırmızı sipariş verdim bile :) bizim arabamız çantamız yatağımız kırmızı bende biraz kırmızı takıntısı var hastane çıkışı bile kırmızydı kızımın evde iş yaparken ii olur çünkü idil tam bir kucakdelisi kendi kendine durmayı hiç sevmiyor devamlı kucaktayızz cumartesi günü kırkımız ondan sonra annem dönücek kuşadasına kayınvaldemde her zaman gelmez kendi işi gücü var o yüzden evde iş yaparfken ii olur

arkadaşlar lütfen cvp veriiinn adetim ilk defa 4 gün geçikti:KK43: neden geçikmiş olabilir
hamile olabilirsin stres sebebi ile gecikmiş olabilir düzensizlik sebebi illaki hamilelik olmayabilir bence bi test al evde yap yada hastane yakınsa git kan tahlili ver için rahat etsin ama genelde evdeki testlerde hemen çıkmaya bliyo ben kanda 5. günde evdeki testte ise 10 . günde fln çıkmıştı

ben kırmızı sipariş verdim bile :) bizim arabamız çantamız yatağımız kırmızı bende biraz kırmızı takıntısı var hastane çıkışı bile kırmızydı kızımın evde iş yaparken ii olur çünkü idil tam bir kucakdelisi kendi kendine durmayı hiç sevmiyor devamlı kucaktayızz cumartesi günü kırkımız ondan sonra annem dönücek kuşadasına kayınvaldemde her zaman gelmez kendi işi gücü var o yüzden evde iş yaparfken ii olur

hamile olabilirsin stres sebebi ile gecikmiş olabilir düzensizlik sebebi illaki hamilelik olmayabilir bence bi test al evde yap yada hastane yakınsa git kan tahlili ver için rahat etsin ama genelde evdeki testlerde hemen çıkmaya bliyo ben kanda 5. Günde evdeki testte ise 10 . Günde fln çıkmıştı

kırmızı da çok guzel erkeğe de olur:KK9::KK9:

kiz tinker bende aldim ondan amaaa belim cok agriyordu dogumdan sonra hiç kullanmadim

kiz tinker bende aldim ondan amaaa belim cok agriyordu dogumdan sonra hiç kullanmadim

bakalım ben kullanabilcekmiyim kucakta taşımaktan daha iyidir kollarım acayip ağrıyor ...
ya bişey sorucam idilin uykusu geceleri sonrun değil ama gündüzleri tam bi tilki ukusu ayaktan bırakınca açıya gözleri rahat bi yarım saat kırkbeş dk ayakta duruyor sonra bırakabiliyorum

kizlar ben baharla genelde turkce konusuyorum...ama fransizca da ogrenmesini istiyorum
bi yandan ne de olsa okulda fransizca ogrenecek diye dusunuyorum ama bir yandan da zorlanabilecegini dusunuyorum
...iki dili anadili gibi konussun istiyorum!
5yasindaki yigenim cok zorlaniyo okulda fransizca cumleleri tam kuramiyo, ama turkcesi super....yani kizlar ne yapicam bilemiyorum fransada yasiyoruz, fransizca cok onemli, ama turkce de bilsin istiyorum :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kizlar ben baharla genelde turkce konusuyorum...ama fransizca da ogrenmesini istiyorum
bi yandan ne de olsa okulda fransizca ogrenecek diye dusunuyorum ama bir yandan da zorlanabilecegini dusunuyorum
...iki dili anadili gibi konussun istiyorum!
5yasindaki yigenim cok zorlaniyo okulda fransizca cumleleri tam kuramiyo, ama turkcesi super....yani kizlar ne yapicam bilemiyorum fransada yasiyoruz, fransizca cok onemli, ama turkce de bilsin istiyorum :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bencede ikiside öğrensin onun için hem ilerde bi avantaj da olur bu durum

inş..daha test yapmadım ya bnm ki zaten düzensiz şöle anlatıyım.geçen 7 sinde oldum ben hasta oldum olalı 4 gün atlıyo bu ayın 3 de olmam lazım ama hala olmadım.ilk defa böle oluyo

bakalım ben kullanabilcekmiyim kucakta taşımaktan daha iyidir kollarım acayip ağrıyor ...
ya bişey sorucam idilin uykusu geceleri sonrun değil ama gündüzleri tam bi tilki ukusu ayaktan bırakınca açıya gözleri rahat bi yarım saat kırkbeş dk ayakta duruyor sonra bırakabiliyorum

zamanla alisir canim, ama ayakta sallama bence ya alisir gider cocuk zorlanirsin sonra.....
bi de gunduz uyumuyorsaa, gece iyi bir uyku çeker daha iyi senin için sen de dinlenmis olursun.....bahar iki ayindan beri gece boyunca uyuyo
gunduz uyuyorsa karanlikta yatirma cocugu, geceyi gunduzu sasirmasin......

hımmm tabi bele yuklenılıyor bıraz....

yaaaa oyle iste :KK50:

bencede ikiside öğrensin onun için hem ilerde bi avantaj da olur bu durum

ya iste benim sorunum da bu ya, fransizca konusamiyorum ya kizimla turkce daha rahat konusuyorum
baharla fransizca konusamiyorum :)) :KK53:

inş..daha test yapmadım ya bnm ki zaten düzensiz şöle anlatıyım.geçen 7 sinde oldum ben hasta oldum olalı 4 gün atlıyo bu ayın 3 de olmam lazım ama hala olmadım.ilk defa böle oluyo

bence hemen bir test yap :)

zamanla alisir canim, ama ayakta sallama bence ya alisir gider cocuk zorlanirsin sonra.....
bi de gunduz uyumuyorsaa, gece iyi bir uyku çeker daha iyi senin için sen de dinlenmis olursun.....bahar iki ayindan beri gece boyunca uyuyo
gunduz uyuyorsa karanlikta yatirma cocugu, geceyi gunduzu sasirmasin......

yaaaa oyle iste :KK50:

aslında gündüz yanında ses oluyor tv açık ev işi yapılıyo yemek fln bu seferde çok huzursuz oluyo neye saldıracapını şaşırıyo aç değil aç gibi ağlıyo sonra kusuyo hali ile gazı yok tuvalteini yapıyo hiç bi sorun yokken ağlıyor kendi kendine durmmuyor uyutmak ii oluyor o yüzden geceleride 1 defa uyanıyor yatış saatine göre karnını doyuruyorum sonra defam uykuya

X