Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

selam kizlar! nasilsiniz?
hoşgeldin şekerim
ne güzel ya..aslında keşke işler ayarlı olsa da şöle orta bir yerde topikçe buluşsak ne güzel olur ama imkansız işte
evet yaa süper olur ama dedgin gibi imkansız olmasada gibi bişiii
günaydın burası buz gibi...

ist güzellll ama akşamları fena oluyo

kızlar bu arada hani anlatıyordum ya eşimin aılesı ıcın kredı cekcez dıye..bhsetımıstım eşim kardesıyle kavga etmıstı hatta...işin aslı çççooooook farklıymıs işler çok karıstı....kaynanam ve kayınpederım herseyı bok etti...orada bır suclu var...kaynanam bıze gelıyor onları kotuluyo dolduruyo..onlarada da benı cekıstırıyo...yanı ıkı tarafta bırbırıne bı yerde dolmaya baslıyor...esımı bır hafta boyunca aradılar murat yardım etömıyo cok zor durumdaız kuru ekmek yıyoz falan fılan vıjdan yapaıp esımle kardesını bırbırıne dusuruyo...esımden kredı alıyor esımde tembıh edıyor bakın bu sızın ısınızı gorur olur da murat sıze ınsafa gelır altın verırse almayın ıkısını zor odersınız ve de benım yanımda olun dıyo sızın ıcın kotu oldum dıyo...onlarda hayatta almayız tenezzul etmeyız dıye esımı ayakta uyutuyorlar...bu arada muratta abısının telefonundan sonra karısını ıkna edıyo 20 altın verıyo babasına babası abısınınkredısınden bahsetmıyor ...o kadar kızdıkları gelınlerının ayagına kadar gıdıp gule oynaya altınları alıyorlar..kaynanam dedıkodusunu yaptı durdu gıdıp te yuzune dememıs neden bole davranıyorsun dıye altınları aldı ya....yani ikili oynayıp iki tarafı da sövüşlediler..eşim bir duydu bunu dellendı sız benı aptal yerıne koydunuz ..kullandınız..ben sızın ıcın bır hafta oturdum agladım sız sımdı o kızdıgınız ınsanlarla gule oynaya vakıt gecırıyorsunuz..ee benı nıye kardesımle kotu ettınız dedı..sizin bu yaptıgınız analıga babalıga sıgmaz dıye kızdı bır muddet gorusmeyelım dedı..yani dargın su anda aılesıne..ben daha sonra esıme kardesını ara aranı duzelt dedım ortaya bır cıkıyor kı kaynanam ortalıgı fecı karıstırmıs yenı gelın de az degıl ama kaynanam ve kayınpederım resmen kızın aılesıne ayıp etmıs..kızın aılesınden alısverıs yapmıs mal almıs parasını vermemeıs ve borcum yok dıyormus..kızda bunlara bundan kus ve tavırlıymıss..ama bıze bunlar anlatılmıyor..kaynanam esımı hep doldurdu ..eee esımın sozu olmadan murat onlara para vermezdı ..ne oldu..bediha ve fahrettın 1....biz 0...ve bız ıkıncı kez bu aptallıgı yaptık guvenmekle ama ben esım ıcın kabul ettım ve o benden cok kırgın su an mahcup oldu bana karsı ve annesının yuzunu gordu..allah vere de ödeseler kızlar borclarını adam borcları temızledı bız eksı 5 binlerdeyız kendı borcumuz dısında...ve bende cok kırgınım onara ..iyiilikten maraz dogar demısler ya...bu adamın odeyecegını hıc zannetmıyorum daha once benden aldıgı bılezık gıbı ustune yatarsa hıc sasmam cunku sadece bıze degıl dıger oğluna da borclandı hangı bırını oducek acaba

yuh artık yaaaaaaaaaa bunu yapan anne ve babası bide yanii insaaanın kimseye güvenmemesi lazım vallaaa

tam da bu konuyu soracaktım sana :)
valla canım ne diyeceğimi bilemiyorum, sen eşin için kabul etmedin mi zaten...tahmin ediyordun böyle bir şeyi...boşver sakin ol....sen hayır para vermeyelim deseydin eşinle kötü olacaktın...ee boşverrrr yine bir yamuk yaptılar ama en azından eşin bir daha böyle bir şeye izin vermez...yani umarımmm vermez

hosbulduk sen de hosgeldın tatlım nasıl geçti tatilin

iyiyim canım saoll tatilde süper geçti otel güzeldi çok havada şahaneydi ee bide anne baba kardeşimleydim oda süperdi sonra çiçek ve emoşla buluştum çok güzel vaakit geçirdimm anlıycagın sen nasılsınnn bahar nasıll

günaydın burası buz gibi...
burasıda 29 dereceyi gösteriyo ama buz gibi
güle güle kullan canım
bu aralar kazık üstüne kazık yiyom yaaa
boşvar hayatım kimsenin ahı kimsede kalmaz.
Yine muhtaç olurlar zamanı gelice
bakalım o zaman hangi yüzle isteyecekler..

Idilll hoşgeldin Senin mesajındanda alıntı yapmıştım ama gelmemiş.
Nasılsın bahar nasıll

anacımmmm konu para olunca....şu kahrolası para var yaaa...herkesi birbirine düşürür

valla yaaaaaaaaa ne sinir bir durum insanın sinirini hoplatıyo bizde kaynanamlar krediyi ödüyo biz maaşı alınca onlara veriyoruz ama cemin kredi kartından bişiler aldıkları için o paraları kesip veriyoruz parayı biz tatildeyken arıyo cemi 50 tl eksik düşürdünüzmü bi yerde dio bence çok ayıp ya ben lafını etmem onun yaniii sölemesi bilem kötü .bi arada babasının kredi kartı borcu var die cem benden altınlarımı istedi ödüyelim onlar her ay bi bilezik yapsınlar dedi bende yemezler dedim vermedim vallaaaaa sonra yapılma kalır falan

allahım ya ne biçim insanlar varrrr......ben eşimin anne ve babasıyla bugüne kadar bişey yaşamadım yaşamam umarımmmmm....

günaydın kızlar nasılsınız?
Tınker sagol canım cevabın için tesekkürler
Kaynanalardan dertler var yıne bakıyorumda bazı kaynanalarla anlasmak çok zorya ınsanı delırtırler Allah ım korusun öle ınsanlardan
Benım kaynanam hiç öle degıldır hakkını yıyemem biz daıre aldık yazlık esımın üzerıne daıre ama parasının ödemesıne yardım edıyorlar sagolsunlar her anlamda destekler ve yanımızdalar

selammmmmmmmmm kıslarrr nasılsınızzz yelizzzz hoşgeldin bacım tatilin ardından iş hiç çekilmiyoo beehh 1-2 gün bocalarsın sonra düzelir...

nesli kaynangil az değilmiş heee çok ayıp etmişler ne kopardıgımız kar hesabı yapmışlar anlaşılann...

hoşbuldum cnmmm aynen bir iki gün çekcez napalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…