Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
benimkide iyi hayatım çok şükür. geçen hafta hastaydı ateşlendi falan antibiyotik ateş düşürücü derken iyileşti çok şükür.
kıyamam egeye düştü demek. öyle canım yaa bunların durcak dinlencek yanı yok derler yaa doğru valla.
Aman Allah beterinden korusun kuzucugumuu...
evet hayatım nasip olursa cumartesi doğum günümüz var.
planlar var tabi Allah nasip ederse. hafta ssonundan beri pasta aramasındayım. cuma günü de izinli olcam büyük ihtimalle hazırlık temizlik yaparım biraz.
cumatesi akşamda evde kutlucaz prensesimin 2 . doğum gününü nasip olursa.
nesli zaman çooook hızlı geçiyooo. bak kuzucum 3 e girecek.
bi bakmışsız okula başlamışlarr.
yaşlanıyomuyuz nee
evet yaşlanmak bence de tam olarak bu...ben de anlamıyorum.. facebooktan doğum slaytını izledim egenın profılımdekı ..minicik çirkin birşeymiş ya..kucağımda kaybolurken şimdi eşşek gibi oldu.:KK15::nazar:.dün parka götürdük de akülü araba kiraladık ona..nasıl mutlu...o yaşa geldi demek dedim birden ..yarın öbürgün okulda şiir okurken cebimdeki mendile burnumu silerken bulucam kendimi :KK43::KK43:o günlerde yakındır....:KK31:
günaydınnn kızlarrrr nasılsınızzzz.ben tatil dönüşü iş depresyonundayım :KK43:(

günaydın...bunalım olmaz mı ya...ama alışırsın merak etme...:KK34:

günaydın bebeğimmmm :KK3::KK3::KK3::KK3:
evett yaa ilk gün çok kötü oluyo insan :KK53::KK53::KK53:
bu arada çok şuhh bi hatunsun demeden edemicemm :KK16::KK16:
canımmm ben tekrar çok ama çok memnun oldum seninle tanıştıgım için.
öptümm seni çokkk:KK54:

:KK23::KK23::KK23:nasıl yaniii ne giymiş ne sürmüş kızzz anlat accık dedikodusunu yapalım şu yelizin....:KK1::KK1::KK1::KK1:şaka bır yana nasıl geçti buluşmanız

:KK23::KK23::KK23:nasıl yaniii ne giymiş ne sürmüş kızzz anlat accık dedikodusunu yapalım şu yelizin....:KK1::KK1::KK1::KK1:şaka bır yana nasıl geçti buluşmanız

yok hayatım çok sade çok tatlı yani daha doğrusu tam anlamıyla esmer bi bomba öle diyim :KK1::KK1::KK1:
çok güzel geçti hayatım yani şahsen ben kendi adıma çok mutlu oldum sanki ilk buluşmamız değildi o kadar rahattım sohbet muhabbet ettik bol bol.:nazar::nazar::nazar:

yelizz ya geçmişi okuyoo yada masadaki işleri toparlamaya çalısıyo.:KK1::KK1::KK1:

hankısı bacımmm :26:

günaydın bebeğimmmm :KK3::KK3::KK3::KK3:
evett yaa ilk gün çok kötü oluyo insan :KK53::KK53::KK53:
bu arada çok şuhh bi hatunsun demeden edemicemm :KK16::KK16:
canımmm ben tekrar çok ama çok memnun oldum seninle tanıştıgım için.
öptümm seni çokkk:KK54:

:))) saoll cnmmm ama en paspal halimdeydim yaaaaaa insan evinde olmayıncaaaa :)))) sende fotolardakinden çok çok ama çok farklısınnnn :KK19::KK19:bende çok eglendim kısacıkta olsaaaaaaaa:KK71::KK71::KK71:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: çok kısa ama çok güzeldiii keşke zaman kısıtlı olmasaydııı.bu aradaaaa emoşlada buluşştummm oda çok tatlı hatun heee

anammm neden kimsecikler yokk yauuuu :))) çiçekkkk benden kaçtılar sanırsamm :KK60::KK60:

yok hayatım çok sade çok tatlı yani daha doğrusu tam anlamıyla esmer bi bomba öle diyim :KK1::KK1::KK1:
çok güzel geçti hayatım yani şahsen ben kendi adıma çok mutlu oldum sanki ilk buluşmamız değildi o kadar rahattım sohbet muhabbet ettik bol bol.:nazar::nazar::nazar:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: çok kısa ama çok güzeldiii keşke zaman kısıtlı olmasaydııı.bu aradaaaa emoşlada buluşştummm oda çok tatlı hatun heee

ne güzel ya..aslında keşke işler ayarlı olsa da şöle orta bir yerde topikçe buluşsak ne güzel olur ama imkansız işte:KK19::KK19:

kızlarrr geçende internetten alışveriş yapayım dedim ve hayatımın en buyuk kazıgını yedim ya...daha önce şu bir zmaanlar moda olan ugg botlar var ya onlardan almıştım ben..kahverengi düz modeliydi ..ama o kadar sıcak tuttu ki beni bir kış boyu tokatta okulda giydim hiç acımadan bır yılda eskıttım...bu yıl da istiyordum da almayı geçende gittigidiyorda bi ilan gördüm..ugg bıt 60 tl diye ...:KK52::KK52:ben çıldırdım tabi...ne kadar ucuz hem ugg falan diye...bot bi geldi tamam arkasında ugg yazıyor ma içinin kürkü bu kadar çakma olur yani tabanları plastik resmen çakma bota 60 tl de olsa para verdim..ben ne bileyim gittigidiyor diye alayım dedim..meğer bu işin çakmaları da varmış kızlar..şu an ayağımdalar..ama hiç de sıcak değil..okulda kimseler yok köydekiler de çakmaz diye sadece burda gıyıyorum ama baktıkça ayagıma delı oluyorum ya...böle işte çok mu salağım ne..nerde buldun 60 tl ye ugg botu..bi akıllı bendim turkıyede zaten:KK1::KK1:

:) ciddi mii?? burasi iki gundur acayip sicakkk....yaz geri geldi :) bugun 30 dereceee :KK24::KK24::KK24:
nasilsin canim, ege bey nasil??

vallahi nasıl olalım ya ayrılık yaşadık yine haftasonundan sonra ilk gun bıraz zor gecıyor...ege buarada ciddi ciddi konusmaya basladı ya..ne desek tekrar edıyor..düştü- bitti -gitti -mama -meme -anne -baba- dede ...arada başka şeylerde çıkıyor ama bunlar artık bellekte kazılı..ne bulsa atıyo sonra düştü diyo..:KK1:bahar nasıl sonuçları bugun mu alcanız yoksa kanı mı bugun vercenız

vallahi nasıl olalım ya ayrılık yaşadık yine haftasonundan sonra ilk gun bıraz zor gecıyor...ege buarada ciddi ciddi konusmaya basladı ya..ne desek tekrar edıyor..düştü- bitti -gitti -mama -meme -anne -baba- dede ...arada başka şeylerde çıkıyor ama bunlar artık bellekte kazılı..ne bulsa atıyo sonra düştü diyo..:KK1:bahar nasıl sonuçları bugun mu alcanız yoksa kanı mı bugun vercenız

masallah ege'ye, cok akilli annesi :) bahar bye bye, gel, baba, nene (anne), dede, appa (abla) diyo op diyorum kafasini uzatiyo :)))
haha geçenlerde şeyi öğrendi ''püüüüüüüüüü sana'' diyorum, aynısını yapıyo :KK60: 'püh'' diyo :KK60::KK60:

cumartesi gidecektik eşimle ben dayanamam diyeee ama arabamız arızalandı gidemedikkk, ben yalnız gitmek istemiyorum haftaya kaldı :63:

X