Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ben geliyorum yazıyorum ama ya kimse olmuyor yada olanlar bana cevap vermiyor neyse ben kızımı sallıyorum bi yandan

ben geliyorum yazıyorum ama ya kimse olmuyor yada olanlar bana cevap vermiyor neyse ben kızımı sallıyorum bi yandan

eee ben yazıyorum ama....:KK6:aşk olsun bu arada yeni okudum kızın iyileşmiş..canım o dötteki çatlak kabızlıkmtan oluyor mümkün oldugunca fazla bekletme kakasını tavsıyem ..bu sefer o catlak canını acıtcak ve kaka yapmak ıstemeyecek bölece yıne kabız olacak kısır bı dongu gıbı...

şerooo fıstık..haftasonu ya kimsecikler ondan yok zaten cumada baya bi ıssızdı topik..ben de bı bakınayım eylul bebek resım falan var mı dıye...ama malesef daha beklıcez gıbı..gercı bende dogumdan bı 10 gun sonra falan gelebılmıstım ınsan baya şaşkın yorgun oluyor..ama şu an eminim çok güzel dakıkalar gecırıyorlardır...:KK16:

kızlarrrrrrrrrrr ben gordum eylul bebegı sıze ıpucu vereyım babaya benzıyor eylul bence ama esmerlıgını selızden almıs sımsıyah sacları var kuzunun masallah:nazar: oylede tatlıkı kereta bı gorsenız:KK48:

eee ben yazıyorum ama....:KK6:aşk olsun bu arada yeni okudum kızın iyileşmiş..canım o dötteki çatlak kabızlıkmtan oluyor mümkün oldugunca fazla bekletme kakasını tavsıyem ..bu sefer o catlak canını acıtcak ve kaka yapmak ıstemeyecek bölece yıne kabız olacak kısır bı dongu gıbı...

şerooo fıstık..haftasonu ya kimsecikler ondan yok zaten cumada baya bi ıssızdı topik..ben de bı bakınayım eylul bebek resım falan var mı dıye...ama malesef daha beklıcez gıbı..gercı bende dogumdan bı 10 gun sonra falan gelebılmıstım ınsan baya şaşkın yorgun oluyor..ama şu an eminim çok güzel dakıkalar gecırıyorlardır...:KK16:
zaten bir sen yazıyosun neyse krem verdi onu her altını açtığımızda süsüyoruz göbeği içinde bugün pansuman yaptık cuma günü kırkımız çıkıyor allahın izni ile cumartesi mevlüt var.
seliz nasılmış konuşan oldu mu

zaten bir sen yazıyosun neyse krem verdi onu her altını açtığımızda süsüyoruz göbeği içinde bugün pansuman yaptık cuma günü kırkımız çıkıyor allahın izni ile cumartesi mevlüt var.
seliz nasılmış konuşan oldu mu

geçmiş olsun canım ...mevlüdünüz de mübarek olsun..bu aralar topik sessiz gözden kaçmıştır canım...:KK34:

bende seliz için uğradım ama hala yazmaamış bişeyy...
neyse beklüycüzz..
bu arada bana yazmadın ona yazdın muhabbeti olmuş..
kızlar gerçekten geliyorumm geçimşi okuyorumm.
tam cevap yazıcam mmuhabbete katılıcam bebek uyanıyor...
gerçekten kasıtlı bişeyy yokkk...bazen bilgisayar 3-4 açık kalıyorr..
açık kalsın birazdan bakarım diyorumm.ben bakana kadarr ohoo siz uçmuş oluyosunuzz...
yani belki alınan olurr..nolur alınmasın kimsee...:KK16: :KK16: :KK16:

Seliz canım dogum yapmıssın Eylül bebek tam zamanında gelmıs masallah tebrık ederım Allah ım analı babalı büyütsün insallah nazarlardan korusun rabbım kızını uzun ömürler versın sımdı nasılda güzel kokar o ayyyyyyy benım içinde kokla güzel kızını:KK16:

tınker canım nasılsın?Sana bırsey sorucam ben ılıklı kemık kaynatıcam içine sen ne koyuyordun geçen yazmıstın defne yapragı sogan bıde ne vardı yazarmısın

:KK19::KK19::KK19:Hoşgeldin Eylül Bebek:KK19::KK19::KK19:

Selizcim tebrik ederim canımm Allah kuzucuğuna sağlıklı hayırlı uzun
ömürler versin,analı babalı büyütsün inşallahh:KK70:

bu arada 29 eylül benim de doğumgünüm :)

Son düzenleme:
:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

MART-NİSAN:nazar:
gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL:nazar:
ParadiesAngel--??

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu :emir_bebek: Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu :emir_bebek: Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu :emir_bebek: İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu :emir_bebek: Aren 31.08.2011
Seliz ve yavrusu :emir_bebek: Eylül 29.09.2011

Son düzenleme:
arkdslr üstüne görme dedıklerı olay nasıl oluo nekdr suruo ve normal adetten farklılıklrı varmı bılen veya yasayan arkds varsa benı aydınlatabılrmı lutfen :KK43:(( bırde ustune gorme oldgunu anlmak ıcın gebelık testını yaptrmak mı gerekıyor sımdı.ben 3 gun gecıkmelı hasta oldum ama herzmnkınden farklı ve butun hamılelık belırtılerını yasamıstım oyuzden kafam cok karıstı cvplrnızı bklıyorum arkdslr...

daha hamilemiyim değilmiyim onu bile bilmiyorum amaa beklemek ne kadar kötü bişey yaaa şimdi daha ii anlıorum hasta olucakmıyım olmucakmıyımmm..... uffsss :KK43: inşş benimde bebeğim en kısa zamanda gelir ve adıda burda yazar :)

tınker canım nasılsın?Sana bırsey sorucam ben ılıklı kemık kaynatıcam içine sen ne koyuyordun geçen yazmıstın defne yapragı sogan bıde ne vardı yazarmısın

canım bir de sarmısak koyuyorum böle 6-7 diş bol bol..istersen havuç falan da koyabilirsin ne de olsa vitamin vitamindir.ama mutlaka kemık kaynattıktan sonra suyunu tel süzgeçten geçir çünkü kaynamıs kemık parcalanıyor mınık mınık bırde bıraz beklet yagı donsun donan yagı yuzeydekı at gıtsın kolesterol olmasın:)...kemiklerin arasındakı ılıklerıde yedır mutlaka ...afıyet olsun paşamıza...yarasın dalyan gibi bi yiğit olsun:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

günaydın kızlarr hayırlı haftalarrr.

demetcim mert nasıl oldu? umarım biraz daha iyidir kuzucum.
Rabbim onda tüm hasta bebklerimizede şifa versin inşallah..

günaydın bayanlar herkese güzel bir hafta diliyorum...:KK68:

Son düzenleme:
naber canım. oğlusun nasıll..

selam canım oğluşum nasıl olsun ya çok yaramaz sürekli düşüyor bir yerlere giriyo sıkışıyor koşamıyom peşinden ya..haftasoonu kafasını komodinin kösesıne vurdu:KK37:boyluboyunca çizildi alnı..çok ağladı ama hiçdurmuyo ve aklı hep yaramazlıkta ..bir de hayır dan da anlamıyor aslında anlıyor da dinlemiyor diyelim...:44:sabahta zor ayrıldı..öle işte ...aynı tas aynı hamam..senin kız napıyo dogumgunu planınız var mı:KK52:

Son düzenleme:
günaydınnn kızlarrrr nasılsınızzzz.ben tatil dönüşü iş depresyonundayım :KK43:(

selam canım oğluşum nasıl olsun ya çok yaramaz sürekli düşüyor bir yerlere giriyo sıkışıyor koşamıyom peşinden ya..haftasoonu kafasını komodinin kösesıne vurdu:KK37:boyluboyunca çizildi alnı..çok ağladı ama hiçdurmuyo ve aklı hep yaramazlıkta ..bir de hayır dan da anlamıyor aslında anlıyor da dinlemiyor diyelim...:44:sabahta zor ayrıldı..öle işte ...aynı tas aynı hamam..senin kız napıyo dogumgunu planınız var mı:KK52:

benimkide iyi hayatım çok şükür. geçen hafta hastaydı ateşlendi falan antibiyotik ateş düşürücü derken iyileşti çok şükür.
kıyamam egeye düştü demek. öyle canım yaa bunların durcak dinlencek yanı yok derler yaa doğru valla.
Aman Allah beterinden korusun kuzucugumuu...
evet hayatım nasip olursa cumartesi doğum günümüz var.
planlar var tabi Allah nasip ederse. hafta ssonundan beri pasta aramasındayım. cuma günü de izinli olcam büyük ihtimalle hazırlık temizlik yaparım biraz.
cumatesi akşamda evde kutlucaz prensesimin 2 . doğum gününü nasip olursa.
nesli zaman çooook hızlı geçiyooo. bak kuzucum 3 e girecek.
bi bakmışsız okula başlamışlarr.
yaşlanıyomuyuz nee

günaydınnn kızlarrrr nasılsınızzzz.ben tatil dönüşü iş depresyonundayım :KK43:(

günaydın bebeğimmmm :KK3::KK3::KK3::KK3:
evett yaa ilk gün çok kötü oluyo insan :KK53::KK53::KK53:
bu arada çok şuhh bi hatunsun demeden edemicemm :KK16::KK16:
canımmm ben tekrar çok ama çok memnun oldum seninle tanıştıgım için.
öptümm seni çokkk:KK54:

X