Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sizin ev egekentteydi dimi.:26::26::26::26:
benim dişçide çiğli aktarma merkezinde.
saat 6,30 da çiğli aktarmada buluşalım bebeğimm uygunmu???
hatta dur ranevuyu bir iki saat öne çekersem ararım seni oldu mu bebğim

tmm cnm ama ora nerekii :))) neyse ben kaçıorum araşırız okmii öptümmm

günaydın kızlarrrr nabersinizzz :21: :21:
günaydın canımmmm:KK3::KK3:
Ggünaydın bebeğim.
nedeni bugün günlerden cuma olması olabilirmi acaba :KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın bacımmmm:KK16: senden naber

eveeeeeeetttttt :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

yeliz günaydın canım....aqua fantazi güzel geçti demekki ..ay ben bir kere gıttım oraya ama duydugum kadarıyla bı kaç şey daha eklenmiş...ya o zaman sevgılıydık esımle nasıl eglenmıstık...şimdi ege var dıye hıc dusunmedım havuzu ama seneye yaz bende bı kere daha gıdeyim bari...peki rafting yaptınız mı ben orda en çok onu yapmak ıstıyordum...başka neler yaptınız kuşadasına falan indiniz mi...:KK16:

kızlar selizin numarasını istiyorum ben ya kimse yollamadı bana ...özelden mesaj bekliyorum olanlardan..yeliz sen de var değil mi...

günaydın canımmmm:KK3::KK3:

eveeeeeeetttttt :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

yeliz günaydın canım....aqua fantazi güzel geçti demekki ..ay ben bir kere gıttım oraya ama duydugum kadarıyla bı kaç şey daha eklenmiş...ya o zaman sevgılıydık esımle nasıl eglenmıstık...şimdi ege var dıye hıc dusunmedım havuzu ama seneye yaz bende bı kere daha gıdeyim bari...peki rafting yaptınız mı ben orda en çok onu yapmak ıstıyordum...başka neler yaptınız kuşadasına falan indiniz mi...:KK16:

cnm şahane bi otellllll bayıldım ben herşeyiyle mükemmel en çok sevdigim tarafıda animasyon ekibi ve çalışanlar türklere özel ilgi gösteriyor bazı otellerde herşey turistlerin istegine göre oluyo onlaraa daha çok özen gösteriliyo ama burda yok öyle bişi yaniii.havuzlara gelince hepsi şahaneeeeeeee zaten parktan hariç 7 havuz var otel içinde çocuklar için çocuk havuzları var bolca ve birden derinleşmiyooo aynı deniz gibi yani çocukların düşme olasılıgı yokk.parka 4 yeni kaydırak eklenmiş hepsi birbirinden eglenceliiii rafting adalanda aqua da yok yani.290 mt uzunlıgında kocaman botlarla binilen bi kaydırak yapmışlar çok korkunç ama eglenceliii onun alt katınaaa inanılmaz hızlı bi kaydırak vardı ben en çok ondaa ve yarış kaydıragında eglendim..tek kelimeyle mükemmel bi yerrr :))
kuşadasına indik bir kere ama dolaşmadık ben alarji oldum güneşten ilaç almaya gittik ama dedgin gibi kroları gördümm gerçekten fazlaca varlardııı

cnm şahane bi otellllll bayıldım ben herşeyiyle mükemmel en çok sevdigim tarafıda animasyon ekibi ve çalışanlar türklere özel ilgi gösteriyor bazı otellerde herşey turistlerin istegine göre oluyo onlaraa daha çok özen gösteriliyo ama burda yok öyle bişi yaniii.havuzlara gelince hepsi şahaneeeeeeee zaten parktan hariç 7 havuz var otel içinde çocuklar için çocuk havuzları var bolca ve birden derinleşmiyooo aynı deniz gibi yani çocukların düşme olasılıgı yokk.parka 4 yeni kaydırak eklenmiş hepsi birbirinden eglenceliiii rafting adalanda aqua da yok yani.290 mt uzunlıgında kocaman botlarla binilen bi kaydırak yapmışlar çok korkunç ama eglenceliii onun alt katınaaa inanılmaz hızlı bi kaydırak vardı ben en çok ondaa ve yarış kaydıragında eglendim..tek kelimeyle mükemmel bi yerrr :))
kuşadasına indik bir kere ama dolaşmadık ben alarji oldum güneşten ilaç almaya gittik ama dedgin gibi kroları gördümm gerçekten fazlaca varlardııı

de mi çok komıkler krolar...kız nasıl bagırıyorlar bılıyon mu pazarda çıpır den votırrr....akılları sıra ingilizce sudan ucuz diyecekler...cheapper than waterrrr...gel gellll...oooh yavrummm...arada onlarda sıkışıyo tabi..eşim beni nasıl kaçırmıştı ordan yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

de mi çok komıkler krolar...kız nasıl bagırıyorlar bılıyon mu pazarda çıpır den votırrr....akılları sıra ingilizce sudan ucuz diyecekler...cheapper than waterrrr...gel gellll...oooh yavrummm...arada onlarda sıkışıyo tabi..eşim beni nasıl kaçırmıştı ordan yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

canım burda tsh olanı tiroitleri gösterir tsh ın yüksek olması normalinden tiroitlerinm az çalıştığını gösterir..eğer tsh yüksek çıkarsa detaylı free t3 freet4 onlarada bakarlar ..ama gerek görmedi demekki..dogumda normal çıkmıştır demekkı..ama en azından için rahat etsin öğren de onu..umarım temizdir sonuclar.. dıgerlerını bılmıyorum canım sadece tsh ı bılıyom..hayırlısı...sen tsh kaç çıkıyo onu da yaz bana olur mu...

gunaydin kizlar! nasilsiniz?

tinker sonuclari yazarim sana, yarin sabah esimle gidicez kan testine, ben dayanamam ya, offff nasil kan alacaklar yaaa kizim durmazkiii :KK30::KK30:

günaydınnnn hayırlı cumalar teyzoşlarrr...

selizzz canım tebrik ederimmm doğurmuşsun allahım kuzunu analı babalı büyütmeyi nasip etsin...sende allahın izniyle aldın yavrunu kucağına allahım bizlerede nasip etsin sağlıklı bir şekilde inş..en kısa zamanda bebişin fotosu ve doğum hikayeni bekliyoruzz....

ayyyyyyyyyy kızlarrr sıra bana geldiiii:KK52::KK52::KK52:ne heyecanlı:KK52::KK52:

selizzz canım tebrik ederimmm doğurmuşsun allahım kuzunu analı babalı büyütmeyi nasip etsin...sende allahın izniyle aldın yavrunu kucağına allahım bizlerede nasip etsin sağlıklı bir şekilde inş..en kısa zamanda bebişin fotosu ve doğum hikayeni bekliyoruzz....

ayyyyyyyyyy kızlarrr sıra bana geldiiii:KK52::KK52::KK52:ne heyecanlı:KK52::KK52:

evettt canııımm hayırlısıyla sıra sende sonrada şero daa:KK66::KK66::KK62::KK62::KK64::KK64:
ne güzelll yaa valla sanki daha dün hamile haberlerinizi verdiniz:KK49::KK49: ama bak şimdi doğumunuza sayılı günler kaldı bile maşallah :nazar::nazar:
Rabbim sağ salim k:emir_bebek::emir_bebek:ucağınızdada göstersin inşallah.

gunaydin kizlar! nasilsiniz?

tinker sonuclari yazarim sana, yarin sabah esimle gidicez kan testine, ben dayanamam ya, offff nasil kan alacaklar yaaa kizim durmazkiii :KK30::KK30:

canım egeden ben baya alıskınım en son 1 yasında aldılar kansayımı ıcın...ne agladı ya...bırde bulamıyorlar damarı gerızekalılar ezıyet resmen ama gereklı ıste
:KK50:

evet canım birşey kalmadı sana da ayyy ne güzel yaa...:KK52::KK52:

kızlar merhaba... çok asırı cnm sıkkın. son zamanlarda mertin devamlı öksürdügünden bahsediyodum .2 aydır. devamlı gittigimiz doktor cigerlerini dinliyodu birsey yok diyodu. alerjisi var demişti.1 aydır gecmek bilmedi vermedigi ilaç kalmadı ama hala gecmedi. dün aksama cok agladı öksürmeken.
sabah tabi ben ay sonu kapanıslarımız oldugu için izin alamadım. kayın validem baska bir doktora götürdü merti. dr ciger filmi cekmiş. iki atarafta iltihapla dolumus. 1 hafta sabah aksam igne vermiş, 1 torba dolusuda ilaçç vermiş.çok canım sıkıldı ya.artık doktorlarada güven olmuyo. :KK14:

Canlarım merhabalar!

Selizim canım benım gözümüz aydın;Eylül prenses sağlıkla geldi ailesine ve evine...Ömrü uzun hayırlı bahtı güzel olsun ınsallah!Çok duygulandım valla...sırayla bebişlerimiz geliyor...darısı Haticemle Şeroma Merveme...Ve sonrada Yelizime Ayşeme Naneme....

Kızlar bir saat boşlugum vardı saganak yagmurda kosarak evıme kızıma geldim:KK69:
birazdan yıne aynı sekılde okula geçicem;hersey kuzularımız için!Ama keşke ayrılmasam çok üzülüyorum gun boyu uzagım kızıma :KK43:

Sizler nasılsınız güzellerım ?Kuzularınız nasıllar?

kızlar merhaba... çok asırı cnm sıkkın. son zamanlarda mertin devamlı öksürdügünden bahsediyodum .2 aydır. devamlı gittigimiz doktor cigerlerini dinliyodu birsey yok diyodu. alerjisi var demişti.1 aydır gecmek bilmedi vermedigi ilaç kalmadı ama hala gecmedi. dün aksama cok agladı öksürmeken.
sabah tabi ben ay sonu kapanıslarımız oldugu için izin alamadım. kayın validem baska bir doktora götürdü merti. dr ciger filmi cekmiş. iki atarafta iltihapla dolumus. 1 hafta sabah aksam igne vermiş, 1 torba dolusuda ilaçç vermiş.çok canım sıkıldı ya.artık doktorlarada güven olmuyo. :KK14:

bronşit yani...benim de aklıma o gelmişti...geçmiş olsun canım...bak internetten bitkisel bazı şeyler var bronşite ıyı gelen öksürüğe iyi gelen biraz araştır istersden..ama ilaçlarını ihmal etme sakın..kkkkkkkk dr yuzunden onca ilacı boşuna almış ..kıyamam ya...gecen yıl komsumuzun bebegıde ıkı gun bronşitten yattı hastanede ama gectı şükür iyi şimdi korkma yani..ama sen bebeğinin çektiği eziyete üzülüyorsun anlıyorum ama burası türkiye canım..geçende egeyi karnındakı hafıf renk açılması için dr gıttık dıye bahsetmıstım..tatıl sonrası cıktı..gıttıgımız dr uzmanlıgı olmamasına ragmen vitiligo dedi kestırdı attı..cıldıyeye gıttık hemen takıp dedı bence degıl ama yıne de takıp edelım dedı..adamlar uzman ama yıne de kesın yargı etmekten cekınıyor..bu vıtılıgo dıyıp kestırıp atan adam da gecende bı arkadasla karsılaştım oğlunun karnında kırmızı kabuklu yaralar cıkmıs..dr bakmıs mantar demiş..2 ay boyunca mantar ilacı kullanmıs anne ...ve uzmana gıdıyo bı bakıyorlar sedef...kız bana dedıkı uzulme bu adam mantarla sedefı ayırt edemeyen bır dr...yani canım böle dr lar piyasada bol ..o nedenle iş bize düşüyor işte...geçmiş olsun canım :97:

X