Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

canım göbeği dr a gosterın mutlaka düşmedi mi daha göbeği belki su falan aldıysa mikrop kapmıştır..kabızlıga gelınce..mama mı verıyorsun bebeğe..eger kabızlık ondansa su mutlaka ver bebeğine hatta ılık ılk ver ..yada çok az zeytinyağı tattır aç karna..masaj ve egzersiz de çok önemli kabızlıkta saat yonunde bagısaklarına bastırarark masaj yap ve ayaklarını karnına cek....gecmıs olsun çok zor tabı annesı..

canımm Rabbim yardımcın olsunnnn...

lansinohu bende kullandım ama öyle çok düzenli değil.çok faydasını görmedimm..pamukçukta bayadır var ağzında...şimdi çoğaldı..siliyorum karbonatlı suylaa...
nesli yaa şu buhar makineleinden lazım bizim eve...hangisi iyidirr...kaloriferli ev vee evimiz her daim soğukk..yani yaz kış nemlendirici lazım bu evee...

göbeğ düştü bi sorun yok ama bugün öyle bi akıntı var göbeğinde tuvaletini yapamıyor diye ağlıyor acaba o yüzden mi akıntı oldu ki bilmiyorum arka apartmanımızda doktor var aile hekimiş var ona göstericem
evet canım hem mam hem beni emiyor aptamil conformil yiyor su vermeye çalışıyoruz aslında sık sık her sabah az zeytinyağı veriyoruz uykusundan uyanıyor resmen minik kuşum yaa

selizim az kaldi insallahhhhhhh ayyyyyyy ben cok heyecanlandim yaaa!!!!!!! bize haber vermeyi unutma ya

biz doktordan geliyoruz, bahar hanimin kabizligi için randevumuz vardi... ilac degistirdik, ve kan tahlili istedi

selizim az kaldi insallahhhhhhh ayyyyyyy ben cok heyecanlandim yaaa!!!!!!! bize haber vermeyi unutma ya

biz doktordan geliyoruz, bahar hanimin kabizligi için randevumuz vardi... ilac degistirdik, ve kan tahlili istedi

gecmıs olsun canım kan da neye bakcak..tiroitlerden bahsettınmı keske alınmısken onlarada baksalardı

yavyum...ah be gulum duzenlı kullansaydın faydasını mutlaka gorurdun dedım ya dogum oncesı baslamak lazım o kreme...ben her emzırmede surerdım ama olacagı varsa olur..gecmıs olsun canım..buhar makınası bızımkı weevel di..ama hemen bozuldu o nedenle o markayı alma bence..dıgerlerını bılmıyom...

canım o kadar ıkındırma cocugu eger kıvranıyorsa glıserın kansuk fıtıl koy mınık bır parca koy makatına elınle kapa mamatı..bıraz bekle katı dıskısı cıksın..bu sefer bekleyınce katılasıyor ve zor cıkıyor cok zorda kalırsan dene ama durduk yere yapma..ben egenın 3 gunu geınce glıserın koyuyordum baktım sonra duzene gırdı..

kızlaaarr nabersiniizzzz

Allaahh Selizin yardımcısı olsun sancı çekiodur herhalde şu aralarr bir avazda kurtulur inş.

salı gecesi samsundan döndük çok güzel bi hafta geçirdik dolu dolu ademerveyle görüştük fıstk kızı maşallah çok tatlı çok dinç çok hareketli mervede çok cana yakın sanki sürekli yüzyüze görüşüomuşuz gbi hiç yabancılık çekmedikk bayaa muhabbet ettik,resim çekindik yüklicem onlarıda :)

sizlerden ne var ne yookkk :)))

Son düzenleme:
gecmıs olsun canım kan da neye bakcak..tiroitlerden bahsettınmı keske alınmısken onlarada baksalardı

evet canim bahsettim tiroitten, dogumdan sonra hastanedeyken bakilmis, ben bilmiyordum......ama yine de bakalim dedi
yazilanlari yaziyorum sana ne oldugunu bilmiyorum :)
NFS
CRP
TSH
Creatinine
baska bisey daha var ama doktorun yazisindan bisey anlamadim :)

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kızlaaaaaaaaaaaaarrrr Yeliz doğuruyo muymuuuuuuuuuuuuuuşşşşş Allahım yardımcısı olsun, bir avazda kurtuluversin inşallah, oğluşumla dua edicez onun için

anam Allah söyletti valla kız ne yelizi, seliz doğuruyor
ayrıca da senin o oğluşunun pipisini yerim ben

Ay harbiden yaa Seliz yazacağıma Yeliz yazmışım ha ha ha Allah söyletmiştir inşallah

Aşk olsun Samsuna geldiniz de beni bi aramadınız bile haberim olsaydı ben de gelirdim görüşürdük, hatta ben haftasonu çarşambadaydım, orda bile görüşebilirdik hep beraber küstüm valla

selam kızlar ay selız dogumamı gıttı allah yardımcısı olsun ınsallah hayırlı haberlerle gel ınsallah cancazım

seestar canım aynı benım bebısı anlatıyorsun suanda sankı aynı seylerı yasadım alkolle pansuman yap canım temız tut bebıs kaka yapamayınca gaz sancısıyla dahada cok aglıyor agladıkca gobek zorlanıyor hatta cok az fıtık olmus bızımkı ama zamanla kaybolur dedı doktor bıde bı toz varmıs gobek dsunce kullanılıyormus kurutuyormus gobegı doktor demedı bana salak kullanmadım ben
kaka sorunu ıse 3 gunde bı 4 gunde bı yapıyordu ama normal aglamadan yapıyodu doktor kaka yaparken ve kakada rengınde kıvamında fılan sorun yoksa normal dedı 1 hafta normal dedı oyle boyle 3 ay bıttıgınde duzene gırmeye basladı 2 gunde bı gunasırı derken sımdı hergun yapıyor bagırsakları gelısınce duzelecek beklıceksın ama bende mamasına zeytınyagı koyardım azcık ama ne yaparsam yapayım olmadı cok sıkısınca yarım paranox fıtıl dedı doktorum onu koyardım rahatlatırdı üzülme hepsı zamanla gecıcek

melojjj ne guzel merveyle gorusmussunuz resımler gelsın bundan kelli

slm kızlarrrr ben şu anda izmirde annemlerin yanındayım pazara gününe kadar burdayızzz.
bu arada aqua fantasyi şiddetle öneriyorum herkeze şahane bi otel su parkından hariç 7 havuzu var yaşlılar bile düşünülüp 18 yaşından ufakların giremedigi bi havuz yapmışlar şahane yaniii su parkına gelince oleganüstüydüü ve otelin odaları personelleri ve yemekleri muhteşemdiiiiiiiiiiii.
bu arada seliz sabah bana msj attı bende atabildiklerime msj attım ama buraya yazması içinde ayşeye sölemiştim daha sonrada aradım zaten selizi çiçegin dedigi gibi nişanı bile gelmiş bekliyolar bakalım hayırlısıyla inşallahhhh .
mertvecimm tickerin hayırlı olsun cnmmmm. öpüyorum kızlar hepinizi

kız nişanın gelmesi hemen doğuracağı anlamına gelmez kiiii.........ben doğumdan kaç hafta önceee kaybettim nişanı ......... seliz şu an nerde??? hastanede mi? evinde mi anlayamadım yawwwww

Kızlar ya ben geçen ay kadın doğuma gittim.karından ultrasonla baktı...bir şey yok dedi..eğer kist falan olsaydı görülür müydü?
Ben de bebiş istiyorum...

Topigimizin eylülü gelmiş. Yasama sırası sende eylül. Seliz cim seni ve eşini tebrik ederim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…