Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ay kızlar bi tane 1.sınıf öğrencim var dk başı kapımı çalıyo öğretmenim geldim öğretmenim gittim öğretmenim çişe gideyim mi...az önce gelmiş yine ben geldim diyo :KK60:hoşgelmişsiiiiinnn
dedim :KK37::KK37::KK37:kikir kikir gülüyo sonra...bayılazaaaammmm:KK53::KK53::KK53:

sağol canım benim sizlere güveniyorum zaten..ayyy kuzeyyyyy bence güneyi sevmiyorum artık...kuzeyi tek geçerim maçoluk da ayrı bir yakışıyor şu kıvanca değil mi...:98::98::98:

tinker dizi reklamalrında kuzyı öe bi gösterıolarkı töbe anaaammm dedim valla
ben kıvancı sevmem normalde aşkı memnuda da sevmıodm ama kuzey guneyde baska bısı olmus o yaa
ne diyim ki yani Allah saabısına bağışlasın :KK70: güneyi bende sevmıom ıyyy sıska :KK70:

selammmmmmmm kuzeyciler güneyciler:KK9::KK9:
akşam kilitlendim tv ye yine :KK76:
nasılsınız? benim zıpzıplar herzaman ki gibi kuduruk :emir_bebek: bende peşlerinde gezinip duruyorum.şimdi uyudular azıcık bakalım,yemeğe girişmeden bakim dedim size.

nesli okudum senin konuyu ve kesinlikle sana hak verdim..sen en doğrusunu yapmışsın.. için rahat olsun kuzum.

selam canımmm :)

ene ben izlemedım neyse netten izlerimm

hadi tutmayın beni kaçıyorummm :KK6:

yap yapda bizde faydalanalımmm :KK56::KK56:

ayy evet yaaa maço hallerine bende bitiyorummm

tamam güzel olursa yazarımm :KK60:

ay kızlar bi tane 1.sınıf öğrencim var dk başı kapımı çalıyo öğretmenim geldim öğretmenim gittim öğretmenim çişe gideyim mi...az önce gelmiş yine ben geldim diyo :KK60:hoşgelmişsiiiiinnn
dedim :KK37::KK37::KK37:kikir kikir gülüyo sonra...bayılazaaaammmm:KK53::KK53::KK53:

hahahaahah :KK60: :KK60: :KK60: çocuk raporunu versinde nolur nolmazz :KK70:

ayy traş oldu da şöööle aynada bi saçlarını falan elledi ya, üffffff :KK23: eşime dönüp,sende saçlarını böyle kestirsene dedim, kanalı değiştirdi,sonra kavga ettik :KK47: kuzey için kavga :82: pehhh kazanan bendim tabi :KK9:

tinker dizi reklamalrında kuzyı öe bi gösterıolarkı töbe anaaammm dedim valla
ben kıvancı sevmem normalde aşkı memnuda da sevmıodm ama kuzey guneyde baska bısı olmus o yaa
ne diyim ki yani Allah saabısına bağışlasın :KK70: güneyi bende sevmıom ıyyy sıska :KK70:

selam canımmm :)

ene ben izlemedım neyse netten izlerimm

di mii kız ...böle maçoluk daha bi seksüü yapmış...vallahi şu an favori dizim 1-öylebir gecer zaman ki
2.kuzy güney
liste basına yukselebılmesıne daha var ama yıne de kıvanc bır numara...

ayy traş oldu da şöööle aynada bi saçlarını falan elledi ya, üffffff :KK23: eşime dönüp,sende saçlarını böyle kestirsene dedim, kanalı değiştirdi,sonra kavga ettik :KK47: kuzey için kavga :82: pehhh kazanan bendim tabi :KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60:ay çok güldüm ama yemin ederim aynı tepkiyi vermişiz.ben de hahh bak ben de böle diyom jölesiz bır kesım dıyom böle istiyom ama sen yapmıyon dedim...biz kavga etmedık...ama şöle bi baktı bana...ben tabiii göklerdeyim o sahnelerdeeetakmadım:98::98:

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kızlaaaaaaaaaaaaarrrr Yeliz doğuruyo muymuuuuuuuuuuuuuuşşşşş :KK52: :KK52: :KK52: Allahım yardımcısı olsun, bir avazda kurtuluversin inşallah, oğluşumla dua edicez onun için :KK69:

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kızlaaaaaaaaaaaaarrrr Yeliz doğuruyo muymuuuuuuuuuuuuuuşşşşş :KK52: :KK52: :KK52: Allahım yardımcısı olsun, bir avazda kurtuluversin inşallah, oğluşumla dua edicez onun için :KK69:

anam Allah söyletti valla :KK1: kız ne yelizi, seliz doğuruyor:KK33:
ayrıca da senin o oğluşunun pipisini yerim ben:KK69:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kızlaaaaaaaaaaaaarrrr yeliz doğuruyo muymuuuuuuuuuuuuuuşşşşş :KK52: :KK52: :KK52: Allahım yardımcısı olsun, bir avazda kurtuluversin inşallah, oğluşumla dua edicez onun için :KK69:

yelizmiii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Bencede kız inşşallah allah söyletti heee.

Yok cnm daha açılması 1 cm miş. Evdeymiş şuan bacımm.
şu nişan denilen şey varya o bilem gelmiş.
Bence 48 saate kalmaz eylül hanım teşrif eder inşallah.,dualarım seninle canımm arkadaşım rabbim bir avazda kurtarsın inşallah..

yelizmiii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Bencede kız inşşallah allah söyletti heee.

Yok cnm daha açılması 1 cm miş. Evdeymiş şuan bacımm.
şu nişan denilen şey varya o bilem gelmiş.
Bence 48 saate kalmaz eylül hanım teşrif eder inşallah.,dualarım seninle canımm arkadaşım rabbim bir avazda kurtarsın inşallah..

anam çok heyecanlı allah yardu-ımcısı olsun. Bir avazda...iaşşalah kızını koklar...

anammmm seliz mi doğuruyor ayyy çok heycanlı haber alınca mutlaka paylaşalım....

bu arad kızım göbeğinde hafif sarımsı akıntı var böyle biraz kızarık gibi yaa canım sıkıldı ya yarın doktora gidicem 4 gündür kakasınıda yapamıyor zaten o sıkıntısıda var yaaa hani derlerdi yaa inanmazdım hamileyken çektiklerin hiç birşey değilmiş asıl doğduktan sonraymış herşey yaa o ağladıkça içim yanıyo içim

allah yardımcısı olsun..haber bekliyorum vallahi kızlar selızın telefonu olan bana verebılır mı özel mesaj veya cebımden..

X