Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canikomm, tinker hakli icine ne doguyor, sne ne istiyorsan o onemli....insanlarin dedigine kafani takma! kimseyi dinleme....ben en basindan beri sana normal dogum yapman için destekliyorum. ama selizim korkuyorsan, cesaretin yoksa sezeryan istersin olur biter......kimse sana niye sezeryannn yaptinn diye kizamaz, senin dogumun . sen ne istersen nasil kendini rahat hissedersen oyle olur....ben fransada oldugum için acikcasi daha cok guveniyorum, belki turkiyede olsaydim ben de sezeryan isterdim...guvenmezdim. heleki devlet hastanesi....bu sadece senin kararin kimseyi dinleme, sadece yuregini dinle...sen ne istersen oyle olur...hayirlisi olsun seliz :KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bence de..

merhaba kızlar
Bugün sünnetımızı olduk hayırlısı ıle sünnetımız çok güzel geçtı sorunsuz çok sukur:nazar: sünnetten çıktıgı gıbı uyandı:nazar: hemen baya mızmızlandı anestezının etkısı ıle ancak sonra duruldu mamasını içirdim çünkü kasıkla bırsey yemesı mumkun degıldı 180ml mama içti içine cıcıbe kattım ıyı geldı yavruma sonra uyuttum eve geldık o sekılde eve geldık tabıkıde anestezının etkısı geçtı ve bır aglama bır aglama susturabılene ask olsun hemen agrı kesıcı surup verdım çok etkı etmedı daha sonrada fıtıl koydum öle rahatladı da bıraz uyudu öglen yogurt yedırdım bıraz ancak kustu sanırım anestezıden dolayı oldu sonra yıne agladı baya sımdı daha ıyı çok sukur çorba falan ıçırmek ıstedım kabul etmedı pudıng yedırdım çok sukur rahatladı ve süt içti az da olsa inş daha ıyı olacak yarın ılk gün oldukça zor ve sancılı tabıkıde ellerımle sünnete amelıyathaneye verırken içim gıttı agladım zor durdum bır bakısı vardı bana içim erıdı resmen ama hemen çıktı 10dk yanımdaydı çok sukur annelık çok zor gerçekten Allah ım yardım etsın hepımıze sünnet annesı olmak çok güzel bır duygu o kadar da zor inş daha ıyı olacak ıyılesme sürecı 1hafta 10 gün bakalım yarın pansumanımız var sargı açılınca daha rahat eder umarım artık darısı ısteyenlerın basına

merhaba kızlar
Bugün sünnetımızı olduk hayırlısı ıle sünnetımız çok güzel geçtı sorunsuz çok sukur:nazar: sünnetten çıktıgı gıbı uyandı:nazar: hemen baya mızmızlandı anestezının etkısı ıle ancak sonra duruldu mamasını içirdim çünkü kasıkla bırsey yemesı mumkun degıldı 180ml mama içti içine cıcıbe kattım ıyı geldı yavruma sonra uyuttum eve geldık o sekılde eve geldık tabıkıde anestezının etkısı geçtı ve bır aglama bır aglama susturabılene ask olsun hemen agrı kesıcı surup verdım çok etkı etmedı daha sonrada fıtıl koydum öle rahatladı da bıraz uyudu öglen yogurt yedırdım bıraz ancak kustu sanırım anestezıden dolayı oldu sonra yıne agladı baya sımdı daha ıyı çok sukur çorba falan ıçırmek ıstedım kabul etmedı pudıng yedırdım çok sukur rahatladı ve süt içti az da olsa inş daha ıyı olacak yarın ılk gün oldukça zor ve sancılı tabıkıde ellerımle sünnete amelıyathaneye verırken içim gıttı agladım zor durdum bır bakısı vardı bana içim erıdı resmen ama hemen çıktı 10dk yanımdaydı çok sukur annelık çok zor gerçekten Allah ım yardım etsın hepımıze sünnet annesı olmak çok güzel bır duygu o kadar da zor inş daha ıyı olacak ıyılesme sürecı 1hafta 10 gün bakalım yarın pansumanımız var sargı açılınca daha rahat eder umarım artık darısı ısteyenlerın basına

geçmiş olsun canım:nazar::nazar::nazar::nazar:damatlığını görürsünüz inşallah da zaten korkuyordum ben vazgectık yaaa:KK14:ege zaten pek nazlı ooof dusunemıyorum

mervecim canım çoook sevindimm hamileymişsin :KK66::KK66:
Allah'ım sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah:KK49:

zehselcim rüzgarımız sünnet olmuş hayırlı olsun
çok geçmiş olsun canım:nazar::nazar:

:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

ŞUBAT-MART-NİSAN:nazar:
seliz-gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL:nazar:
ParadiesAngel--??

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu :emir_bebek: Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu :emir_bebek: Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu :emir_bebek: İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu :emir_bebek: Aren 31.08.2011

Son düzenleme:
ne zaman gelsem kimseye denk gelemiyorum şimdi kızımı sallıyorum o sırada gireyim dedim kızım kabız yaa 3 gündür yapmıyoooo

ne zaman gelsem kimseye denk gelemiyorum şimdi kızımı sallıyorum o sırada gireyim dedim kızım kabız yaa 3 gündür yapmıyoooo

gliserin kansuk al canım evinde bulunsun.çok zorda kalırsan koy poposuna ama kucuk bir parca ama zorda kalırsan ben 3 gunu gecınce koyuyordum cunku kaka ıcerde kaldıkca sertlesıyor..daha da zor oluyor..ama alışkanlık yapmamaya özen goster eger mama verıyorsanız arada cay kasıgı zeytın yagı ver...kabız olmasa dahı ben arada verıyordum...su da verıyorsundur ınsallh:44:

mervecım aqmıleymışsın allahım herkese nasıp etsın çok sevındımm
ruzgar bebek maşallah erkek olmuş artık darısı bızım oğlabnlara annesı allah sana da sabır versınn :nazar::nazar:
slm herkeslere çok yorgunumm hem de çokkkkk yarın nasıl okula gıdıcem bılmıorummm :2:

kızlarr... iki yıldır bu topikteyim.. hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum.
ben buraya bir ugramazsam sanki eksik birseyler kalıyo. illa gelcem haberleriniz alacam. yazmasamda. okuyup hemen çıkıyorum..

size bir sorum var...bu sayfanın konu sahibi kısmında...... birlikte soralım müdavimleri ...yazılması için kk kulübünden öneri sunsak olabilirmi.... yorumlarınızı bekliyorum..

iyi geceler canlar...:KK54:

kızlarr... iki yıldır bu topikteyim.. hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum.
ben buraya bir ugramazsam sanki eksik birseyler kalıyo. illa gelcem haberleriniz alacam. yazmasamda. okuyup hemen çıkıyorum..

size bir sorum var...bu sayfanın konu sahibi kısmında...... birlikte soralım müdavimleri ...yazılması için kk kulübünden öneri sunsak olabilirmi.... yorumlarınızı bekliyorum..

iyi geceler canlar...:KK54:

bilmem ki orjinalini bozmayalım bence..ned3en dersen biz buluruz da arada uğrayanlar belki tanımayabilir...ama müdavimlik konusunda haklısın galiba...müptela mı desek acaba:KK66:

Günaydın kızlar, aslında reglim geciktiği ilk günden beri yazıyorum bugün gecikmenin 6. günü gecikmeden hemen sona göğüs hassasiyeti başladı ve hala devam ediyor, çok az belli belirsiz bi kahverengi leke oldu o da akmadı bile aslında regl mi olucam hamilelik olabilir mi die çok merak ediyorum testte yapamadım hala hiç böyle bişi yaşayıpta hamile kalan var mı bilen duyan var mı aranızda bi yardım etseniz?? bu arada çok nadir o da en fazla 1-2 gün gecikmem olurdu

X