Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
benim kociş de öyle yaa sağolsun hiç dert etmez kıl tüy meselelerini, o konuda ben de rahatım şükür :KK34: Dediğin gibi ne malum ilerde birbirimizin altını bile alacaz belki gerektiğinde :KK34:

oooh sen de bendensin rahatsın yani..:KK1::KK1::KK1:bi kaşlarım uzadı mı gıcık olur...:KK1:

oooh sen de bendensin rahatsın yani..:KK1::KK1::KK1:bi kaşlarım uzadı mı gıcık olur...:KK1:

Ay aynen valla kaş ve bıyık olayına dayanamıyo bizimki de, accuk ucundan göründü mü hemen bıyıklı karıııııııııııııııııı diye dalga geçmeye başlıyo, ben hemen ertesi günü kuafördeyim tabi :KK12:

hayırdır canım sorun nee.anlatmak istermisin?
Mert nasıl oldu.
Doktor kontrolü nasıl geçti ne dedi.
Umarım önemili bi durum yoktur

canım mert hala öksürüyo :KK43:(( kayınvalidem bugün götürmüş bir hafta daha suruplara devam gecmezse haftaya yine getirin demiş. Yaklasık bir aydır böle. Ve canım cok sıkkın.
Sabahta mertin kimligini yanında getirmişim o yüzden çok sinirlendim ama kendime. Sonra iş yeri şöförüyle eve gönderttim allahtan.

hayırdır fıstıkk

canum baruşşmussunuzz. çok sevindim.

canım mert hala öksürüyo :KK43:(( kayınvalidem bugün götürmüş bir hafta daha suruplara devam gecmezse haftaya yine getirin demiş. Yaklasık bir aydır böle. Ve canım cok sıkkın.
Sabahta mertin kimligini yanımda getirmişim o yüzden çok sinirlendim ama kendime. Sonra iş yeri şöförüyle eve gönderttim allahtan.

Geçer inşallah canım yaa sıkma canını, çocuk bu hasta da olacak, allerji de olacak, böyle büyüyo çocuklar, biz olmadık mı dimi :KK70:

Sabahta mertin kimligini yanında getirmişim o yüzden çok sinirlendim ama kendime. Sonra iş yeri şöförüyle eve gönderttim allahtan.

Canum baruşşmussunuzz. çok sevindim.
canım ya çok üzüldüm annesi ama ne dıyorlar drlar oksuruk ıcın bronsit olmasın yoksa..o zaman bı kaçgun yatar cıkar..alerjıktı ama demı..astım baslangıcı falanmı ..canım mutlaka ıyı bır dr a gotur bebegını..bu durumlar zor anlasılabılıyor bazen gecmıs olsun...
ay hiç sormaaaaaaa :KK60: :KK60: :KK60: Okadar da olmuyom tabi ama esmer olduğum için tüyler de siyah haliyle, hemen belli oluyo :KK17:

ayyy sorma bende ole bıyık yok sarı sarı ama gebelıkten sonra dudaklarımın ustunde leke cıktı cıl cıl..ınce kaytan bıyık gıbı duruyo....yaza denk geldı benım hamılelıgım ya leke oldu herhalde...ben de expıgment dıye bır kreme basladım dr verdı..allahtan ıyı geldı aılmaya basladı rengı..ama soyuluyo dudak ustum ya...ooofff..bırde bı kaç gun kırmızı gezdım sanki emmişler gibi:KK60::KK60:gecen kuafore gıttım kadın sızın bıyıklar alınmıstı demı demez mı...yok o benım dogal halım dedım kremden dolayı yanı...tedavıden oncede baska bı kuafor bıyıklar alınmamıs onları alallım dedı..ben bı uzuldum demekkı resmen havucana gıbı duruyom..hemen ılaca basladım

canım ya çok üzüldüm annesi ama ne dıyorlar drlar oksuruk ıcın bronsit olmasın yoksa..o zaman bı kaçgun yatar cıkar..alerjıktı ama demı..astım baslangıcı falanmı ..canım mutlaka ıyı bır dr a gotur bebegını..bu durumlar zor anlasılabılıyor bazen gecmıs olsun...

ayyy sorma bende ole bıyık yok sarı sarı ama gebelıkten sonra dudaklarımın ustunde leke cıktı cıl cıl..ınce kaytan bıyık gıbı duruyo....yaza denk geldı benım hamılelıgım ya leke oldu herhalde...ben de expıgment dıye bır kreme basladım dr verdı..allahtan ıyı geldı aılmaya basladı rengı..ama soyuluyo dudak ustum ya...ooofff..bırde bı kaç gun kırmızı gezdım sanki emmişler gibi:KK60::KK60:gecen kuafore gıttım kadın sızın bıyıklar alınmıstı demı demez mı...yok o benım dogal halım dedım kremden dolayı yanı...tedavıden oncede baska bı kuafor bıyıklar alınmamıs onları alallım dedı..ben bı uzuldum demekkı resmen havucana gıbı duruyom..hemen ılaca basladım

Ay o lekeler kötü oluyo gerçekten, krem işe yarar da tamamen geçer inşallah :KK34: bende hiç olmadı Allahtan öyle bişeyler, cildimde hiçbişeycik yok Allaha şükür :KK12: hatta herkeş çok güzelleştin sen diyo nazar değdirecekler valla :KK12: ama ben yazın hiç güneşe çıkmadım nerdeyse, güneş lekeleri konusunda uyarmıştı doktorum :KK49:

ay o lekeler kötü oluyo gerçekten, krem işe yarar da tamamen geçer inşallah :KK34: Bende hiç olmadı allahtan öyle bişeyler, cildimde hiçbişeycik yok allaha şükür :KK12: Hatta herkeş çok güzelleştin sen diyo nazar değdirecekler valla :KK12: Ama ben yazın hiç güneşe çıkmadım nerdeyse, güneş lekeleri konusunda uyarmıştı doktorum :KK49:

kısın benım cildim de öleydi o kadar guzeldı kı bembyaz..ama yaz sonu mahvoldum hem krem de kullanmıstım koruyucu:KK50:

kısın benım cildim de öleydi o kadar guzeldı kı bembyaz..ama yaz sonu mahvoldum hem krem de kullanmıstım koruyucu:KK50:

Olacağı varsa oluyo demek ki, ne kullanırsan kullan :26: sana bi de şeyi sorucam nesli yaa, benim şimdilik hiç çatlağım yok ama belki de erken bilemiyorum :26: ne zaman çıkıyo çatlaklar, bundan sonra olur mu sence :26:

selammm teyzoşlarrrr oğluşumla biz geldik...:119:

nasılsınız :21:biz sizi cok özledik ama evde duramadığımız için görüşemiyoruz arada geliyorum eve bakıp cıkıyorum:KK37:eee ne var ne yok merve hamileymiş duydum ve cokkkkkkk sevindim:KK62::KK62:allahım sağlıklı hayırlı bir şekilde kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh:KK49:bizede tabi:KK1:

pazartesi kontrolümüz var bizimde en son 1 ay önce 1.100 gr olmuştu kuzum bakalım pazartesi kac kilo olmuş:KK55:

bu arada seliz doğurdumu haber varmı..:KK16:

selammm teyzoşlarrrr oğluşumla biz geldik...:119:

nasılsınız :21:biz sizi cok özledik ama evde duramadığımız için görüşemiyoruz arada geliyorum eve bakıp cıkıyorum:KK37:eee ne var ne yok merve hamileymiş duydum ve cokkkkkkk sevindim:KK62::KK62:allahım sağlıklı hayırlı bir şekilde kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh:KK49:bizede tabi:KK1:

pazartesi kontrolümüz var bizimde en son 1 ay önce 1.100 gr olmuştu kuzum bakalım pazartesi kac kilo olmuş:KK55:

bu arada seliz doğurdumu haber varmı..:KK16:

Hoşgeldiniz oğlumun teyzesi ve kankasıııııııııı :KK16: Maşallah tosmana kocuman olmuş yaaaaaaa :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: seliz daha doğurmadı şekerim, bekliyo halaaaa :KK53:

Olacağı varsa oluyo demek ki, ne kullanırsan kullan :26: sana bi de şeyi sorucam nesli yaa, benim şimdilik hiç çatlağım yok ama belki de erken bilemiyorum :26: ne zaman çıkıyo çatlaklar, bundan sonra olur mu sence :26:

şerocum catlaklar bu aydan sonra başlıyo önce kaşınıyo sonra cart cart catlıyo...:KK37:
benim şimdi kaşınma evresinde ama kaşımamaya çalışıyorumki fazla catlamasın yani yakındır kırmızı kırmızı cizgilerin cıkması:KK50::KK50:

olacağı varsa oluyo demek ki, ne kullanırsan kullan :26: Sana bi de şeyi sorucam nesli yaa, benim şimdilik hiç çatlağım yok ama belki de erken bilemiyorum :26: Ne zaman çıkıyo çatlaklar, bundan sonra olur mu sence :26:

canım benım 8.ayın sonuna kadar sıfırdı catlagım ohhh ohhh hıc catlamadım dedım..ama gel gorkı 9.aya gırdım gırelı bır ıkı yerde cıktı ama göbek delıgımden asagıdaydı....sonra arttı...ama hala daha kılodun altında kalıyo yanı..renklerıde soldu..bende oldu ama ıdare edılebılır bır boyutta ...sen bol bol kremler pregnacare cok ıyı

şerocum catlaklar bu aydan sonra başlıyo önce kaşınıyo sonra cart cart catlıyo...:KK37:
benim şimdi kaşınma evresinde ama kaşımamaya çalışıyorumki fazla catlamasın yani yakındır kırmızı kırmızı cizgilerin cıkması:KK50::KK50:

HOŞGELDİN HATÇEMMMM NASIL EGE BEYYY:emir_bebek:

X