Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın kılaaaaaaaarrrr :)

GUNAYDIN

MAŞALLAH KIZIMA YAA..KOCAMAN OLDU ABLA OLDU ABLA...:nazar:OOOH ET SUYU HA..PEKI NASIL HAŞLADIN ET SUYUNU TARIF ETTIGIM GIBI MI ICINE BOL SOGAN VE SARMISAK KOY DEFNE YAPRAGI MİS GİBİ KOKUYO....:KK56::KK56:BEN EGENIN MAKARNALARINA BILE ET SUYU KATIYOM...:KK15::KK15::KK15:TOSUN OLSUN..KIVANÇ GIBI VUCUDU OLSUN DIYE:KK1::KK1:

eheueheu kıvanc gibi olsun die :KK60: mavinin reklamlarındada bi başka çıkmış hee :KK70:

tinker valla ben evde kendımızıde yapiom bazen böyle bi dinclık gelıo ısana yaa :) hatta fırına vermeden once haslıom flnn

kırmızı bıber havuc pırasa fln katarım bazen çok sağlıklı çook :)

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: bugün yine boş günümüz oh ne güzel yaaa :KK76:

yok kız gercek anlamda koklaştık ...sarılarak tv ızledık ..arkamdan benı kokladı durdu...eskı gunlerdekı gıbı tamamıyle masumca...özledığımde buydu zaten...

Ayyyyy ne romantiiiiiiiiiiiiiiiikkkk :KK69: Allah bozmasın bacım :KK34:

ayyy canm çok güzelll sevindimmm barışmanızaa:KK9::KK9::KK9:

günaydınnnn güzellerrrr nasılsınız ben çok iyiyim hiç hamile gibi dğeilimmm yaniii bi belirti yokkk arada kasıklarım ağrıyo oda ani hareketlerimde oluyooo nerde bu bulantılarr:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Benimki 6. haftada başlamıştı canım acele etme gelirler :KK1:

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: bugün yine boş günümüz oh ne güzel yaaa :KK76:

Ayyyyy ne romantiiiiiiiiiiiiiiiikkkk :KK69: Allah bozmasın bacım :KK34:

Benimki 6. haftada başlamıştı canım acele etme gelirler :KK1:

hoşgeldinnn canımmmm şuan insan bişey hissetmeyince hamile olduguma inanamıyorummm o yüzden öyle diyom yoksa dediğin gibi 6.haftadan sonra başlıyoo bakalımmm inşallah bezdirici bulantılar olmazz

kız aynen dediğin gibi yapıyorum ama sıkılıp hemen dönüyo sırt üstü
tombalağım yoruluyordur annesi tembel kız..merak etme ya gene düzelir..ege cok hareketlıydı 9.ayda ayaga kalkıyordu sıralıyordu yavastan..11.ayda yurudu ama her bebek ole olcak yada emeklıcek dıye bırsey yok belkı dırek yurucek senınkız...
günaydın kılaaaaaaaarrrr :)

eheueheu kıvanc gibi olsun die :KK60: Mavinin reklamlarındada bi başka çıkmış hee :d

tinker valla ben evde kendımızıde yapiom bazen böyle bi dinclık gelıo ısana yaa :) hatta fırına vermeden once haslıom flnn

kırmızı bıber havuc pırasa fln katarım bazen çok sağlıklı çook :)
evet yaaa...ay bu kırmızı bıberle dolma dısında ne yemek yapabılırım kozleme ve kızartma dısında yavvv...eşim bayılıyoo..bende severimmm
günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: Bugün yine boş günümüz oh ne güzel yaaa :KK76:

ayyyyy ne romantiiiiiiiiiiiiiiiikkkk :KK69: Allah bozmasın bacım :KK34:

benimki 6. Haftada başlamıştı canım acele etme gelirler :KK1:

:KK69::KK69::KK69:evet....arada çoşuyo işte keşke hep öle olsa ..ama ben de ege mevzu olunca aşırı korumacı olup çok bagırıyom esıme ya..adam da zıvanadan cıkıyo ıste...tek taraflı degıl ...zaten ksulugu ben bıtırdımm..oooof ben sıkıldım hadi barısalımmı len dedım..gulduk zaten barıstık:KK1::KK1::KK1:

tombalağım yoruluyordur annesi tembel kız..merak etme ya gene düzelir..ege cok hareketlıydı 9.ayda ayaga kalkıyordu sıralıyordu yavastan..11.ayda yurudu ama her bebek ole olcak yada emeklıcek dıye bırsey yok belkı dırek yurucek senınkız...

evet yaaa...ay bu kırmızı bıberle dolma dısında ne yemek yapabılırım kozleme ve kızartma dısında yavvv...eşim bayılıyoo..bende severimmm

:KK69::KK69::KK69:evet....arada çoşuyo işte keşke hep öle olsa ..ama ben de ege mevzu olunca aşırı korumacı olup çok bagırıyom esıme ya..adam da zıvanadan cıkıyo ıste...tek taraflı degıl ...zaten ksulugu ben bıtırdımm..oooof ben sıkıldım hadi barısalımmı len dedım..gulduk zaten barıstık:KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: iyi yapmışın canımmm fazla uzatmaya gerek yok herşey tadında kalmalı ii yapmışınn:KK9::KK9:

hoşgeldinnn canımmmm şuan insan bişey hissetmeyince hamile olduguma inanamıyorummm o yüzden öyle diyom yoksa dediğin gibi 6.haftadan sonra başlıyoo bakalımmm inşallah bezdirici bulantılar olmazz
Valla o bulantılar bile bezdirememişti beni, midem bulanıyo kusuyom diye seviniyodum iyice psikopata bağlamıştım, ona bile hasret kalmışım düşün yani :KK60: :KK60: :KK60:

Dedik sana dimi sen kendine bak diyeeeeeeeeee :KK33:

Valla o bulantılar bile bezdirememişti beni, midem bulanıyo kusuyom diye seviniyodum iyice psikopata bağlamıştım, ona bile hasret kalmışım düşün yani :KK60: :KK60: :KK60:

Dedik sana dimi sen kendine bak diyeeeeeeeeee :KK33:

evet evet hatırlıyommm sen kustukça seviniyordunn hahahhahahah piskopat anneee:KK1::KK1::KK1:

merveeçin takvımı ne dıyor sana bacım:KK6:

ayyy kız hiç aklıma gelmediii ona bakmak dur bakayımmmm

kıslar yaaaa bu çin takvimi bana karışık geldi benim için bakarmısınızz ne çıkıyor benim doğum tarihim 26 mart 1986 satım 21 ağustos

günaydın baculaaarrrrr

hemen bi mrb deyip kaçıcam bugün silk epille bacak macak o işleri halledicem:KK37::KK37::KK37:

bikini bölgemi alamıyorum malesef ağdacıya gidicem ama çok afedersiniz uzamıyor hamilelikle alakalı sanırım 1 aydır tık yok..ağda yapılacak kadarda değil ne halt yicem ben şimdi.normal doğum yapıcam mecbur uzun süre gidcek bişey lazım bana:KK1:

X