Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selammm teyzoşlarrrr oğluşumla biz geldik...:119:

Nasılsınız :21:biz sizi cok özledik ama evde duramadığımız için görüşemiyoruz arada geliyorum eve bakıp cıkıyorum:KK37:eee ne var ne yok merve hamileymiş duydum ve cokkkkkkk sevindim:KK62::KK62:allahım sağlıklı hayırlı bir şekilde kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh:KK49:bizede tabi:KK1:

Pazartesi kontrolümüz var bizimde en son 1 ay önce 1.100 gr olmuştu kuzum bakalım pazartesi kac kilo olmuş:KK55:

Bu arada seliz doğurdumu haber varmı..:KK16:

hoşgeldiniz canımmm çok sağol canımmmm benimmm rabbim kucaklamamızı nasip etsin inşallah hepimizinkini

Hoşgeldiniz oğlumun teyzesi ve kankasıııııııııı :KK16: Maşallah tosmana kocuman olmuş yaaaaaaa :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: seliz daha doğurmadı şekerim, bekliyo halaaaa :KK53:

hoşbulduk canımmmmm:KK54: sizede maşallahhh zaten aramızda 2 hafta olduğundan aynı gidiyoruz:KK49:

hadi hayırlısıyla allahım kurtarsın selizide sonra sıra bana ve sana gelsin garii:KK52::KK5:

domates yeeee :KK56: Ayyyy tokat bahçe domatesidir şimdi o ne güseeeeeeeeeeellll :KK37:

canın mı çektı kıııııama domat bu heryerde varrrr..evet sırık domatesı.buranın asmayapragı ve domatesı zaten 1 numara..ben bat dıye bır yemeklerı var onu da cok sevıyorum:KK56:bılıyonmu sen batı

HOŞGELDİN HATÇEMMMM NASIL EGE BEYYY:emir_bebek:
hoşbulduk hayatımmmm:KK16:ege bey maşallahı varr kuduruyo karnımın içinde bazen dışarı fırlıcakmış gibi oluyor:KK1:umarım doğumcada böyle hareketli olmaz:KK53:
siz nasılsınız ege nasıl oldu...

hoşgeldiniz canımmm çok sağol canımmmm benimmm rabbim kucaklamamızı nasip etsin inşallah hepimizinkini

hoşbuk canımcım..:KK16: aminnn inşallahhhhhh şekercim:emir_bebek:kan değerin kac cıkmıştı canım.

Son düzenleme:
hoşbulduk hayatımmmm:KK16:ege bey maşallahı varr kuduruyo karnımın içinde bazen dışarı fırlıcakmış gibi oluyor:KK1:umarım doğumcada böyle hareketli olmaz:KK53:
Siz nasılsınız ege nasıl oldu...

hoşbuk canımcım..:KK16: Aminnn inşallahhhhhh şekercim:emir_bebek:

ege mi asıl baş kuduruk o anne karnında oleyse kesın yramaz olcak ege de cok kıpırdardı bazen aglardım..annem karnıma yapısır ...aaaa yeter kızımın canını yakıyom dur gariii derdi..şimdide yuzune soluyo..ama ege cok şeytan ya...anlatmaya kelımeler sıgmaz..konusmaya calısıyo bu ara..yurudugunden heryerı desıyo..

şerocum catlaklar bu aydan sonra başlıyo önce kaşınıyo sonra cart cart catlıyo...:KK37:
benim şimdi kaşınma evresinde ama kaşımamaya çalışıyorumki fazla catlamasın yani yakındır kırmızı kırmızı cizgilerin cıkması:KK50::KK50:
Ne diyosuuuuuuuuuuuuuunnn :18: :18:

canım benım 8.ayın sonuna kadar sıfırdı catlagım ohhh ohhh hıc catlamadım dedım..ama gel gorkı 9.aya gırdım gırelı bır ıkı yerde cıktı ama göbek delıgımden asagıdaydı....sonra arttı...ama hala daha kılodun altında kalıyo yanı..renklerıde soldu..bende oldu ama ıdare edılebılır bır boyutta ...sen bol bol kremler pregnacare cok ıyı

Ay o kremi aliyim bari :KK49:

hoşbulduk canımmmmm:KK54: sizede maşallahhh zaten aramızda 2 hafta olduğundan aynı gidiyoruz:KK49:

hadi hayırlısıyla allahım kurtarsın selizide sonra sıra bana ve sana gelsin garii:KK52::KK5:

Gelsin gariiii :KK52: :KK52: :KK52:

canın mı çektı kıııııama domat bu heryerde varrrr..evet sırık domatesı.buranın asmayapragı ve domatesı zaten 1 numara..ben bat dıye bır yemeklerı var onu da cok sevıyorum:KK56:bılıyonmu sen batı

Nasıl bişey anlat bakim :KK56:

ege mi asıl baş kuduruk o anne karnında oleyse kesın yramaz olcak ege de cok kıpırdardı bazen aglardım..annem karnıma yapısır ...aaaa yeter kızımın canını yakıyom dur gariii derdi..şimdide yuzune soluyo..ama ege cok şeytan ya...anlatmaya kelımeler sıgmaz..konusmaya calısıyo bu ara..yurudugunden heryerı desıyo..
oyy yesin teyzesi onuuu maşallahh maşallahhh hastayım senin oğluşuna:KK16:demekki anne karnında kuduruk olan doğuncada aynı oluyor desene:KK37:neyse sağlıklı olsunda idare edicez artık..:KK55:
egenin fotolarını gördümm gecen gerceketn cok değişmiş ve büyümüş eee büyüdükcede huy değişicek ve dahada yaramaz olucak sağlığı iyi olsunda yaramazlık yapsın varsın..:emir_bebek:

Ne diyosuuuuuuuuuuuuuunnn :18: :18:
diyorum vallaaaa catlamıcak diye düşünme catlıyo valla hatta benim kukumun üstünden 2-3 başlamış ilerleyen günlerde karnıma doğru cıkıcak galiba:KK53::KK53:
ya ben şeye çok güldüm muğlalılar memelere bicik diyo...:KK60::KK60::KK60:

valla onu biz demiyoz hatta ilk defa senden duydum:KK1:..muğla ve ilçeleri şive yönünden değişiyo biz fethiyedeyiz..

neyse teyzoşlar size doyum olmuyor ama benim cıkmam lazım...:KK25:
yemek saatimiz geldi karnımızı doyurup bir güzel uyku cekelim..:KK66:sizi en kocamanından öpüyorummm:KK71:

bu arada tinker bende batı cok severimm olsada yesek valla:KK56:tokatlı komşum vardı o cok yapardı bir ara yapıpda yiyim bari:KK56:

yemek saatimiz geldi karnımızı doyurup bir güzel uyku cekelim..:KK66:sizi en kocamanından öpüyorummm:KK71:

bu arada tinker bende batı cok severimm olsada yesek valla:KK56:tokatlı komşum vardı o cok yapardı bir ara yapıpda yiyim bari:KK56:

Afiyet olsun şekerim, ege oğlana can kan löp löp et olsun :KK53:
Ay şu batı giderek daha da merak etmeye başladım haa, yemezsem oğlumun bitarafı eksik doğacak eyvaahhhh :KK52: :KK52: :KK52:

Kızlar ben de birazcık mola veriyim, sabahtan beri bilg. başındayım gözlerim sulanmaya başladı :KK37: gelirim yine öpüldünüz mucu mucuuuuu :KK3:

gelsin gariiii :KK52: :KK52: :KK52:

nasıl bişey anlat bakim :KK56:
hıımm..öhö..öhö..dünyanın en basit ama bi o kadar da hafif ve de besleyici yemegı bence...yesıl mercımeklerı haşlıyorsun..bı yerdede düğ dedikleri ince bulguru kısırlık gıbı ısla ama mesela mercımegı 3 bardak yapıyorsan bulgur 1 bardak olur..tahmınen ben goz kararı yapıyom..haslanan yesıl mercımeklerı ve düğü bi kaba boşalt...sonra çoba kıvamına gelecek gıbı üzerine soğuk suya bıldıgın cesme suyu yanı salça çalıyorlar ..yanı yemek suyu gıbı ..mercımek ve bulgura ekleyıp tuzunu katıyorlar..uzerıne tıpkı kısırdakı gıbı taze sogan ve maydanozu ınce ınce kıyıp atıyorlar..vede en onemlı ıkı madde reyhan ve dovulmus cevızı de koyuyorlar..haşlanmıs asma yapragıyla çayın yanında kaşık kaşık eller bata bata yıyorlar...hatta ve de hatta koy ekmegını sobada kızartıp ıcıne de dogruyorlar ....kız cok basıt dur resmını bulayım $yemek_bat-2f0.jpg $CIMG0513.JPG
o yine iyiymiş, burda cicik diyolar :KK60: :KK60: :KK60:
abboo one len cicik
:KK60::KK60::KK60: Tokatlılar da cicik diyorlar :KK60::KK60::KK60:
sen tokatlımıısn :KK1:
oyy yesin teyzesi onuuu maşallahh maşallahhh hastayım senin oğluşuna:KK16:demekki anne karnında kuduruk olan doğuncada aynı oluyor desene:KK37:neyse sağlıklı olsunda idare edicez artık..:KK55:
Egenin fotolarını gördümm gecen gerceketn cok değişmiş ve büyümüş eee büyüdükcede huy değişicek ve dahada yaramaz olucak sağlığı iyi olsunda yaramazlık yapsın varsın..:emir_bebek:

diyorum vallaaaa catlamıcak diye düşünme catlıyo valla hatta benim kukumun üstünden 2-3 başlamış ilerleyen günlerde karnıma doğru cıkıcak galiba:KK53::KK53:

valla onu biz demiyoz hatta ilk defa senden duydum:KK1:..muğla ve ilçeleri şive yönünden değişiyo biz fethiyedeyiz..
evet cok degıstı teyzesı yatakta uyurken tanıyamıyorum boyu falan uzadı ayaklar buyudu sen benım kucuk oğlummusun dıyorum

Yemek saatimiz geldi karnımızı doyurup bir güzel uyku cekelim..:KK66:sizi en kocamanından öpüyorummm:KK71:

Bu arada tinker bende batı cok severimm olsada yesek valla:KK56:tokatlı komşum vardı o cok yapardı bir ara yapıpda yiyim bari:KK56:
yap kız yap bebege faydalııı:KK56:
ay ne komik ama dimi :KK9: Kocişko bazen benimkileri severken yerim senin ciciklerini diyo :KK17: Ben de olmaz onlar oğlumun mamaları artık, sana yooooooooooookkk :KK20: Diyorum :KK60: :KK60: :KK60:
:KK1::KK1::KK1::KK1:ayyy evet zamanla kabullenıyorlarrr
afiyet olsun şekerim, ege oğlana can kan löp löp et olsun :KK53:
Ay şu batı giderek daha da merak etmeye başladım haa, yemezsem oğlumun bitarafı eksik doğacak eyvaahhhh :KK52: :KK52: :KK52:

bence ccok kolay yaparsın

X