Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yavyummm gelmişşş....

geldim bacılar geldimm.muhabbet olurda ben olmazmıyımm....ama kahvaltı sofrası duruyo daha..çaktırmayınnn...

kanka uyuyodum bacımm...konuşurukk yinee..

yavyummmmm hoşeldinnn çok özledim seniiiii kızzzz

bende bende bendee..nerelerdesin sennn.şeroya soruyodum bende seniii...

elifff geçmşi okuya okuya çıkamadı işin içinden herhalde...bakalım o ne etti docasıynan

konuşmuyoruz halaa..bide sabah ne olduuu...tel.ine bi bakıyım dedimm.bi mesajj...TATLIM şarzım bittii görüşrüzz... tatlımm???!!! anammmmmmmmmm başım aşağı kaynar sular döküldü...özelden aradım bi kadınnnn...
sordum hemen..arkadaşı kız arkadaşına çekmiş.eşimin kampanyası olduğu için arada alıp orayı burayı arıyolarmışş....
he diyeceksinizki bi halt yese söyliycekmi sankii..bocalardı hemenn...ifadesinden şak diye anlarımmm....
yaa son kavgada üzerine çok gittim.hatta yüzde doksan haklıydı ama sinirlendim napimm...
ama laf söyledi bana...özür diliycekkk..offf aslında biraz rahat bi insan olsammm böyle sorunlar olmıycaktaa...:97:
nesli içelimm be bacımmmmm...:89:

vermeyeceğim neler yaptığını da burda bir bir anlatacağım ki cümle aleme ders olsun erkek milleti nasıl yola getirilir...
Sevdim bu lafı koyalım dünyanın dötüneeeeeeeeeeeeeeee

koyduk gittiiiiiiiiiiii....

Kızlar ben şimdi çıkmak zorundayım malesef kociş çıkmış, geliyomuş, yemek de yapmam lazım öğleden sonra kocişten fırsat bulabilirsem gelirim yine, bilg.ın başından kalkmaz o şimdi bütün gün

bende öle didim işte 3 bine neler alınırr ahh ahh kociş milleti işteee

baya dolmususnuz valla bakın benden size bi parça ama biraz ayıp yanınızda baskaları varsa yuksek sesle dınlemeın

sakıcalı oldugundan içeriği kaldırdımm

Son düzenleme:
[rıght][/rıght]

eliffffffff hoşgeldin canımmmmmm.

Demek "tatlım sarjım bitti" haaa

evet canımm..ama içim rahatt.çünkü ben bu konuda çok hassasımm..yani ben ki şüphelenmiyosam bişey yoktur..
daha geçenlerde konuştuk bu konuyu..ramazandı..ben şaka yollu takıldımm...oda oruçlu ağzımla yemin ederim falan dedi..
eşim vicdanlıdır.ben çocuğumuzla boğuşurken o kimseyle gönül eğlendirmezz...
he bi gün benden sıkılır evlilikten sıkılır başkasına meyillenirr(Allah korusunn)bunun garantisi yok...
ama şimdiye kadar en ufak bi yanlışını birine karşı yılışıklığını yakalamadımm....
inşallah hep böyle olurr...:97:

inşallah canımmm ömrümüzün sonuna kadar kocamız ve çocuklarımızla mutlu mesut yaşayalım inşallah

aman ya ....değildir ama kocana güvenmezsen al sana kavga sebebi...salo bari silseymiş hemen zaten bi halt etseydi o kadar kafayı çalıştırır silerdi bence de......ama bencede erkekler ben de benimki yapmaz diyorum da zaman var ya su zaman bızı degıstıren zaman kımse kımseye garantı veremez belkı kendımız ıcın bıle gecerlı bu...bu işlerde aldatan yada aldatılan kadın erkek çok kınamamak lazım ya..çunku hayat ınsanı bazen surukleyebılır..ama benımkı yapma ben onu bı daha yanıma almam..gercekten miğdem bulanır ondan...yınede buyuk konusmamak lazım

kızlar evım yıne dagınık hep dagınık ...ya ben toparlanamıyom tam temızlık yapıyom ertesı gun yıne heryer leş gıbı...delırcem ya..aynalarım dolaplarım hep egenın el ızı tukuruk ızı..yerler kırıntı..koşturmak çok yordu beni..

kızlar bişey sormak istiyorum batıma 4 gün var ama belimde aşırı ağrı ve kasıklarımda ağırlık guruldama tarzında hareketlilik var göğüslerim şiş ve ağrıyo
dün başım çok ağrıyodu ama bugün yerini yorgunluğa bıraktı 2 aydır korunmuyorum acaba hamile miyim daha önce deneyimli olanlar bana yardımcı olabilir mi?

kız bide manyak saf saf yüzüme bakıp sen çekmişindir ablanlara falan demezmii...
ya dedim ya eşimde benim gibi yalan söylemeyi beceremezz hemen 'he,,nasıl,ne ''falan demeye başlarr...zaman kazanmaya çalışırr...
bira içtiğinde hep öyle olur çünkü..biramı içtin derimm.ilk kelimesi ''he??'2olurr...
kesinlikle büyük konuşmamak lazım evett..
ben eşime gerçekten güveniyorumm...ama hiçbizaman beni kesinlikle aldatmaz cümlesini kuramam..insanızz...Rabbim hiçkimseyi şaşırtmasınn.kadın yada erkek...

ayy evet yaa..al bendende o kadarrr..çamaşırrvar makinedee..al onları öbürlerini at..bulaşıkları att..ütü yap..çocuğu yıkıycam ayrı bi cereme..yemek yokkk....yerler toz içindee...ayyyyyy ayyyyyy...

kız bide manyak saf saf yüzüme bakıp sen çekmişindir ablanlara falan demezmii...
ya dedim ya eşimde benim gibi yalan söylemeyi beceremezz hemen 'he,,nasıl,ne ''falan demeye başlarr...zaman kazanmaya çalışırr...
bira içtiğinde hep öyle olur çünkü..biramı içtin derimm.ilk kelimesi ''he??'2olurr...
kesinlikle büyük konuşmamak lazım evett..
ben eşime gerçekten güveniyorumm...ama hiçbizaman beni kesinlikle aldatmaz cümlesini kuramam..insanızz...Rabbim hiçkimseyi şaşırtmasınn.kadın yada erkek...

ayy evet yaa..al bendende o kadarrr..çamaşırrvar makinedee..al onları öbürlerini at..bulaşıkları att..ütü yap..çocuğu yıkıycam ayrı bi cereme..yemek yokkk....yerler toz içindee...ayyyyyy ayyyyyy...

buralardayım artık canım bol bol görüşürz inş.tabi ömer fevzimiz izin verdigi müddetçe:))
oyy kız yerim ben onu yeni resimleri yokmu canım ya bi kaç tane koysanda görsek sıpayı:)

ohh iyi yapmışsın hak ola bunlar erkeklere haklıda olsa haksızda olsa azıcık sürtsün burunları...

:))iyi dayanıyosun nesli ya...bizim evde çocuk yok ama maşallah bizimki öle dagıtırki kaşla göz arasında bu kadar dagınıklık hangi arada oldu dersin...bide yüzsüz yüzsüz ben onu oraya bilerek atmadımki sadece elimden düştü der :))
çocuk olunca gerçekten eve temizlik dayanmıyor sen sadece yoruldugunlan kalıyosun...Allah kolaylık versin sizlere valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…