Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hoşbuldum bebemmmm kocaman olmuş benim paşam maşAllahhhhhh :nazar:

hahahahahhahahahahahahaha yaz yaz ama adet tarihimi bilmiyorum hala olmadımda ayıptır sölemesi acaba hamilemiyim :18: :KK9: :KK9:

hoşgeldın canım feyste akfıtsınde burada yoktun ne zmanadır ee beklerız artık
dün yatak muhabbetelrının de açılışını yaptık fetiş fantezilerle :KK60: :KK60:

hoşbuldum bebemmmm kocaman olmuş benim paşam maşAllahhhhhh :nazar:
hahahahahhahahahahahahaha yaz yaz ama adet tarihimi bilmiyorum hala olmadımda ayıptır sölemesi acaba hamilemiyim :18: :KK9: :KK9:

Büyüdük teyzesiiiiiiiiii :KK49: hala mı adet olmadın kız sen Allah canını almasın emi :KK53:

canım geçmiş olsun ya baya büyük bişey atlatmışsınızz....aileler neden araya girerler caba..hani kız ardeşlerine noluyo seninle barışmalarını istemeleri gerekirken bide barıştı diye küsüyorlarmıı anam bu görümcelerde ne beter oluyorlar be olsam abimin eşiyle iyi olmasını isterim...neysekidüzelmiş aranız onlarda çatlayıp dursunlar:63:

saol canım benim ya inş aynı şeyleri tekrar yaşamayız...sorma sorma Allah düşmanımın başına öle görümceler vermesin..düşün benim eltim boşanıyor şuan sırf o görümce kaynana yüzünden...
Allah haklarında hayırlısını nasip etsin...

tinkerrrr öküz öküz hepsi öküz işte herşey kendi istedikleri gibi olsun istiyolar siz yine iki laf konuşabiliyosunuz bide beni düşün yaklaşık 15 gündür bırak yanıma yanaşmayı konusu bile geçmedi cinselligin hadi onuda geçtim ki hiç geçilecek bi konu degil eve geliyo bazen zeytini dolaştırmaya gidiyoruz banka oturuyoruz mal gibi gelene geçene bakıyoruz ne bi konuşma ne başka bişi eve geliyoruzz ben tv izliyorum o uyuyo bu kadar işte hayatımız bundan ibaret yani.bugün bizde kavga ettik zeyytini arkadaşın amcasına bırakıcaz bir hafta tatile giderken araba yok bizde otobüsle gitmemiz lazım çerkezköye gidicez ama zeytini arabaya nasıl alıcaklar uyutulması lazım ki anca öyle alsınlar bende dedimki ünv veteriner hastanesinin pansiyonu var günlük 10 tl oraya verelim altı üstü 7-8 gün durcak demez olaydım başımıza bela olduda bilmem nede konuştu durdu bende dayanamadım en sonunda bagırdım çagırdım ben hiç istedigim hayatı yaşamıyorum zaten dedim ev ödüycez diye onun bunun yanında it gibi çalışıyorum bıraş evimiz olucak diye çocuk yapamıyoruz yaşım 28 ben hangi kafayla bakıcam çocuga 30 yaşımdan sonra dedim.köpek alıyorum lafını ediyosun her allahın günü dedim.bırak 1-2 m,lyonluk ojelerime bile karışıyosun sürekli dır dır ediyosun dedim kapadım teli suratına uyuz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ah canım benim ya hepimiz bu eşler yüzünden muzdarip ve mutsuz bir yaşam sürüyoruz bir günümüz güzel geçse hemen acısı çıkıyor ertesi gün...diyosun ben bunları yaşamak içinmi evlendim annemin evinde daha huzurlu ve mutluydum ama bırakıpda gidemiyosun...
hepsi aynı hiçbir farkları yok bunların...ıyy iyice sinir oldum bu erkeklere :KK47: :KK47: :KK47:

nanemmmm allah sabır versin valla :KK19::KK19:

amin canım amin cümlemize..

baharidil
ciceklara+
SeKeR_NaNe+
SariLale
ay_she+
KotuKediSero
aydemet26+
tinkerbell09
ParadiesAngel
Seliz

günaydın kuzularrr:KK19::KK19:

günaydın yelizim :KK16:

heyyyyyyyy ben geldim uleynnnnnnnnnnnnn özledinizmi bennniii

:KK9: :KK9: :KK9::KK9: :KK9:

ooooo kimler gelmiş kimler hoşgeldin kuzummm nerelerdesin sen hı :KK15:

karsılıklı olan seylerde var tabı ama o da konussun o zaman hoduk gıbı sureklı bılgısayarda oyalanıo...bırde D&R dan 180 tl lık çizgi roman almış delırdım zaten bu yoklukta...onları okusun konusmasın benım ruhumu doyurmasın...

napcan hayatım hallettık cocuklarla allahtan dun ...baya yorgun ve krıgın bır gundu dun...

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:canım ya kıyamam...sürüyo gidiyo ama ne kalitede de mi...ben de bundan rahatsızım ..böle kafam estıgı zaman cekıp gıtmeyı cok isterdım ama onu bıle yapamıyom ..bazen dusunuyorum kendıme güvenım de kalmamıs ya...bağımlı bir hayat yaşıyorum olsalarda kötü olmasalar da hastalıklı bır durum...aslında terapi şart böle durumlarda..ya ben de guatr da var ya sinir de yapıyo dun boğaımın ağrısından öldüm ya.nasıl gerildi nodüller yapabılıyormus...benı sınırlendırdı sonra da ıyı mısın nıye sutun yok...allah bıldıgı gıbı yapsın ne dıyeyım...hepsini...

Allah biz kadınlara ne sabır vermiş böle ya erkekler bizim kadar sabırlı olsa herşey daha güzel olurdu sanırım:))

şekerim seninde yeni dönemin hayırlı olsun En Büyük TÜRKİYE

ya benim bu aralar pek yogun işten çıkıp koşup eve gidiyom asya hanımda sağolsun annemde hep uyuyo bana gelince şımarıyo onla oyna evi temizle derken pert oluyorum pek gelemiyorum o yuzden
sağol canım ay sen de mi başladın işe...nasıl zor de mi..ege kucukken hıc zorluk cıkarmıyorduda buyudu ya essek bu aralar zor bırakıyom ya aglıyomus...
180 tl ye çizgiroman mı :S

ay bu erkeklerın fınans kavramını anlamıyorum yaa....evlılık yıldonumumuzde ben hedıye aldım kitap bu da unutmus evlılık yıld.
oldugunu bende hayatta söylemem hatta gunu yaklasınca sorarsa hep farklı tarıh sölerim kendı hatırlası die
neyse hedıyeyı verdım untumsu cok üzüldü özüğr diledi ertesi akşam geldı tel aldım sana işte ayrın teslım etcekler fln ya
gerek yoktu fln dedim böyle olsn apalım dedim ben saıom kı 300-500 luk bıseyy 3 milyarlık tlf almıs bana yok 3D resım video cekıoms flnn
kafamdan asagı kayanr sualr döküldü o kadar borcun ahrcın ıcınde 3 mily. telefonu ben napayım dedim bisürü söylendım
ben saa en güzelini almak sitiom dio iyi de ben sana 10 tl lık kitap aldım ben sana degr vermıomuyum yanı ne demek bu ya
nası yapiosn bunu dıe bisürü tartıstydk ama çok üzülmütüm bide iade alamdılar onal ugrastık iade ettık neysekı de rahatladım
anlamıyorum bu erkek mılletınıı :63:

ohaaaa ıyı yapmışşsın günah len 3 milyar boru mu...ben delırdım bı de bana dıyokı ben kıtap alıyom ıstermısın dedı ben de zannedıyom bır ıkı tane bırsey alıyo yok dedım okumadıgım kıtaplar var baya gerek yok bu yoklukta.bana demıyorkı 180 tl lik marvel in serisini alıyorum...zevk işte benımkıde buyumemıs çocuk...ama bı gucume gıttı sorma...:63::63:

evet yakaladım valla ömür tahanın annesi yamıssın.. Hemen tanıdım :))

ben iyiyim canım . Ama aralar hep doktordayım. Mertte alerji çıktı devamlı öksürüyo. Ona sıkkınım canım ya...

aaa hayrdır ne aleerjısı bu yaa kıyamam kuzumaaaa ben kcoamn halımle allerjıyle basa cıkamıyorum ası tedavısı falan gerekıyorsa sımdıden yaptır cnm yoksa cok zor

aaa hayrdır ne aleerjısı bu yaa kıyamam kuzumaaaa ben kcoamn halımle allerjıyle basa cıkamıyorum ası tedavısı falan gerekıyorsa sımdıden yaptır cnm yoksa cok zor

aydemet geçmiş olsun canım ...ihmal etmeyin hayatım ya...kıyamam ben kuzuya

ay bu erkeklerın fınans kavramını anlamıyorum yaa....evlılık yıldonumumuzde ben hedıye aldım kitap bu da unutmus evlılık yıld.
oldugunu bende hayatta söylemem hatta gunu yaklasınca sorarsa hep farklı tarıh sölerim kendı hatırlası die
neyse hedıyeyı verdım untumsu cok üzüldü özüğr diledi ertesi akşam geldı tel aldım sana işte ayrın teslım etcekler fln ya
gerek yoktu fln dedim böyle olsn apalım dedim ben saıom kı 300-500 luk bıseyy 3 milyarlık tlf almıs bana yok 3D resım video cekıoms flnn
kafamdan asagı kayanr sualr döküldü o kadar borcun ahrcın ıcınde 3 mily. telefonu ben napayım dedim bisürü söylendım
ben saa en güzelini almak sitiom dio iyi de ben sana 10 tl lık kitap aldım ben sana degr vermıomuyum yanı ne demek bu ya
nası yapiosn bunu dıe bisürü tartıstydk ama çok üzülmütüm bide iade alamdılar onal ugrastık iade ettık neysekı de rahatladım

yuh yaa yazık gerçektende ama iyi yapmıssın canım o 3 milyara neler yapılır biliyomu o :)))

ben kaçıom ama area ara yazwrım hadı bysss

görüşürz canım :KK3: :KK3:

sağol canım ay sen de mi başladın işe...nasıl zor de mi..ege kucukken hıc zorluk cıkarmıyorduda buyudu ya essek bu aralar zor bırakıyom ya aglıyomus...

ohaaaa ıyı yapmışşsın günah len 3 milyar boru mu...ben delırdım bı de bana dıyokı ben kıtap alıyom ıstermısın dedı ben de zannedıyom bır ıkı tane bırsey alıyo yok dedım okumadıgım kıtaplar var baya gerek yok bu yoklukta.bana demıyorkı 180 tl lik marvel in serisini alıyorum...zevk işte benımkıde buyumemıs çocuk...ama bı gucume gıttı sorma...:63::63:

marvelin serismi :))ehe bende fırata bayılıyorum onunda 2tane kitabı var 3.çıkarsalar diye bekliyorum:))
ama 180tl de çokmuş canım ya...

huuuuuuuu slm kıslarrr yine muhabbet almı başını gitmişşş reytingler yüksekk bugün de :KK70:

yuh yaa yazık gerçektende ama iyi yapmıssın canım o 3 milyara neler yapılır biliyomu o :)))

görüşürz canım :KK3: :KK3:

Marvelin serismi :))ehe bende fırata bayılıyorum onunda 2tane kitabı var 3.çıkarsalar diye bekliyorum:))
ama 180tl de çokmuş canım ya...

evet canım bir koli çizgiroman...senin dediğin mizah dergisi mi canım:44::44:

kııııııııııııııııızzzzz kanka geldin miiiiiiiiiii :KK3: Dün sabah msj.ın geldiğinde okuldaydım, eve gidince ararım dedim, evde de işleri halledene kadar akşam oldu, akşam da aradım cvp vermedin kuzuuuuummm :KK25:

elifff geçmşi okuya okuya çıkamadı işin içinden herhalde...bakalım o ne etti docasıynan:KK15::KK15:

kııııııııııııııııızzzzz kanka geldin miiiiiiiiiii :KK3: Dün sabah msj.ın geldiğinde okuldaydım, eve gidince ararım dedim, evde de işleri halledene kadar akşam oldu, akşam da aradım cvp vermedin kuzuuuuummm :KK25:

elifff geçmşi okuya okuya çıkamadı işin içinden herhalde...bakalım o ne etti docasıynan:KK15::KK15:

huuuuuuuu slm kıslarrr yine muhabbet almı başını gitmişşş reytingler yüksekk bugün de :KK70:

slm melojum hoşgeldin...artık herkesler burda tatil bitti iş başladı bizim reytinglerde arttı:)

evet canım bir koli çizgiroman...senin dediğin mizah dergisi mi canım:44::44:

uğur gürsoy'un fırat diye bi karikatürü var mizah dergiside var bide kitap şeklindede var...dergide olanları kitap haline getirmiş...3.sünü bekliyorum şuan:)

neyyyyyyy....amanın 3 milyarlık tel.e ne gerek varmışşşş...yazık günahhh... :KK53: :KK53: :KK53:

Ay benim kociş de işi biliyo haa, benim kavga ettiğimiz zamanlarda gözyaşlarımı silah olarak kullandığımı bildiği için ağlamaya başladığım gibi pis pis sırıtıp sen var ya sen,çok orospusun haa diyo :KK60: :KK60: :KK60: ben daha nasıl ağliyim yaa :KK37:

ayyy manyakkkkk koptummmmm.... :KK60: :KK60: :KK60:

mutlaka temın etmeye calısacagım canım duymustum ama merak ettım sımdı

ne buyusu o buyuyu ben bozalı cok oluyo..:89::89::89::89::89:ülen içesim geldi vallahi...

içelimm kııııı..koyalım dünyanın dötünee..:KK60: rahmetli ninemin laffııı... :KK1:

yavyummm aynı dertler hepimizde var boşver canını sıkmaa çok şükür lohusalığı atlattın o dönem zor geçermiş darısı başıma inş..maddi manevi her zorluk evliliği yıpratıyor.bizde eşimle pazar günü kavgasını yaptık...kartını istedim bişey almam gerekiyor oda 22siinde kesilecekmiş bebepğin ihtiyacıı şimdi alma çok harcama yapıyosun yeter dedi çok bozuldum acil dedim herşey acil zatenn nolur 4-5 gün sonra alsan bu acill şeyler nzaman bitecek diye bağırdı eksik hiç bitmiyormuş..napim sanki kendime şunumu alalım dedim doğum yapacak insanın masfarı bitermii bende nekadar dolmuşsun sen tamam hiçbişey istemiyorum dedim o şekilde gittik annesigile..2-3 saat konuşmadım sonrda dedimki yazık yaa erkeklerde haklı masraf bitmiyor,acile ihtiyaçlar bitmiyor,evin eksiği bitmiyor.faturalar ayrı bir dert ihtiyaçlar ayrı bir dert erkeğin bir evi tek başına geçindirmesi zor iş bu devirde.ama napim çalışmamı o istemedi başından beri çok yalvardım hayır dedii şimdi çeksin ceremesini:63:yinede kıyamıyorum bebek için çok masraf ettik diyee kendime lohusa pijama-terlik-iç çamaşırı-çorap dışında hiçbişey almadım bu ay..şimdi doğum yapınca ev çok kalabalık olacakk hergün markete koş dünya masraf yapıcaz..okadar misafir ağırlanacak...napalım Allahım bereketini versin bizde harcayalım demi ama...sen canını sıkma olur böyle şeyler msarafınız çoğaldıda ondan bunada alışırsınız Allah gelen her bebeği kendi bereketiyle yollarmış...sende tekrar çalışmaya başlayınca zaten toparlarsınız...

çok kavga eder olduk yaaa...uzaktayken herşey nekadarda ılımlı ve güzelmiş.onun geleceği günn heyecanlanmam...onun beni dört gözle beklemesii.ikide bir aramasııı...
ya biliyorum birazda bizim elimizde..hatta çoğu bizim elimizde ama insanız patlıyoruz bi yerde...yeterrr diyo insann...çocukla uğraş evle uğraşşş...bde eşinin gönlünü yapp..benimkini kim yapıcakk...:63: :63:

evet en cok o dokundu agladım ayyy ayyy hemen de sahte gözyaşları dedi...hayvan diyeceğim başka ne denır kı bu lafa...evet kız konusmucam...dün gıtmıs oturma odasında yatmıs...sabah bı baktım yanıma gelmıs...bana sabah soruyo okulda yanına sunu koyayımmı...hıc adetı degıll...ıstemem dedım..dur daha çektırcem ben ona adım gıbı emınım köpek gıbı pişman...ege dun mama ıstemedı hep meme ıstedı dişleri cıkıyo yıne...sütümde yoktu sütün yok mu diyo...bu strese süt mü olur sayende dedim ..cevap veremedi bile...dur daha duuuuurrr

devam neslii..sakın yüz vermeee...:63: :92:

neyyyyyyy....amanın 3 milyarlık tel.e ne gerek varmışşşş...yazık günahhh... :KK53: :KK53: :KK53:

Ayyy manyakkkkk koptummmmm.... :KK60: :KK60: :KK60:

Içelimm kııııı..koyalım dünyanın dötünee..:KK60: Rahmetli ninemin laffııı... :KK1:

çok kavga eder olduk yaaa...uzaktayken herşey nekadarda ılımlı ve güzelmiş.onun geleceği günn heyecanlanmam...onun beni dört gözle beklemesii.ikide bir aramasııı...
Ya biliyorum birazda bizim elimizde..hatta çoğu bizim elimizde ama insanız patlıyoruz bi yerde...yeterrr diyo insann...çocukla uğraş evle uğraşşş...bde eşinin gönlünü yapp..benimkini kim yapıcakk...:63: :63:

Devam neslii..sakın yüz vermeee...:63: :92:

vermeyeceğim neler yaptığını da burda bir bir anlatacağım ki cümle aleme ders olsun erkek milleti nasıl yola getirilir...:KK60::KK60::KK60::KK60:
Sevdim bu lafı koyalım dünyanın dötüneeeeeeeeeeeeeeee:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Son düzenleme:
X