Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tinkerrrr öküz öküz hepsi öküz işte herşey kendi istedikleri gibi olsun istiyolar siz yine iki laf konuşabiliyosunuz bide beni düşün yaklaşık 15 gündür bırak yanıma yanaşmayı konusu bile geçmedi cinselligin hadi onuda geçtim ki hiç geçilecek bi konu degil eve geliyo bazen zeytini dolaştırmaya gidiyoruz banka oturuyoruz mal gibi gelene geçene bakıyoruz ne bi konuşma ne başka bişi eve geliyoruzz ben tv izliyorum o uyuyo bu kadar işte hayatımız bundan ibaret yani.bugün bizde kavga ettik zeyytini arkadaşın amcasına bırakıcaz bir hafta tatile giderken araba yok bizde otobüsle gitmemiz lazım çerkezköye gidicez ama zeytini arabaya nasıl alıcaklar uyutulması lazım ki anca öyle alsınlar bende dedimki ünv veteriner hastanesinin pansiyonu var günlük 10 tl oraya verelim altı üstü 7-8 gün durcak demez olaydım başımıza bela olduda bilmem nede konuştu durdu bende dayanamadım en sonunda bagırdım çagırdım ben hiç istedigim hayatı yaşamıyorum zaten dedim ev ödüycez diye onun bunun yanında it gibi çalışıyorum bıraş evimiz olucak diye çocuk yapamıyoruz yaşım 28 ben hangi kafayla bakıcam çocuga 30 yaşımdan sonra dedim.köpek alıyorum lafını ediyosun her allahın günü dedim.bırak 1-2 m,lyonluk ojelerime bile karışıyosun sürekli dır dır ediyosun dedim kapadım teli suratına uyuz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

canım benim yaaaaaaaaaaaa :KK59::KK59::KK59::KK59:
Ne zaman geliyonuz izmir'e bakam :KK64::KK64::KK64::KK64:

+

günaydın canımm :) hamdolsun ıyıyızz :)

günaydın tınkeer :)

günaydın mervecımm :)

evet o dalga gecme cidden agır olmus yanı senın ona olan ciddiyetını dikkate alınabılırlıgını kendı kendıne hafıfletmıs
o da değişti sende her çft için aynısı gecerli maalesef ...
bi tartısmamızda eşimsöylemsıtı bana sen çok değiştin diye bende sende değiştin dedim sonra dedim hersey değişti
hayat değişti sorumlulukalrımız değişti şimdi nereye yemege gıdelım hangı fılmı ızleyelım kararalrı vermıyoruz
hersey daha ciddi hersey ciddileşinde daha kırıcı olabılıyoruz o kadar dedim doğru dedik sarıldık uyuduk.hayat bu böyle yanı.

araba tembelleştiriyo olabılrı canım evt haklısın :) hımmm siz kabızlık ıcın gıttydnz o tıkanıklık sorun değil yanı
dımı açmakıcın bısey yapılcakmı:???

açmak için bilmiyorum ne yapılcak, doktorumuza göstermedik henüz sonuçları :26:

hahah efet yaa nasıl yakaldın:):) harbıdennn:):)
yaa bızm topic yerle bir olmuştu dogumdan öncee ben gezıcıyım buaralrrr:):)hem eşli hem iş lı topicteym cnmmm nasılsınnn bebişim nasıll

evet yakaladım valla ömür tahanın annesi yamıssın.. Hemen tanıdım :))

ben iyiyim canım . Ama aralar hep doktordayım. Mertte alerji çıktı devamlı öksürüyo. Ona sıkkınım canım ya...

açmak için bilmiyorum ne yapılcak, doktorumuza göstermedik henüz sonuçları :26:

anladım canımm ıyı ya ama baska bıyerde sorun yoksa o hallolur cok sukrukı yokmus :) gecergıde rınss

kızlr ben biraz ütü işine girişiyimmm topukluuu gelemedi hala dün gece naptıysa yoruldu hatun heralde:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:gelirse slm söleyinnn:KK9:

nst düzgün çıktı ama dr.yinede belli olmaz dedi ben heran hazır tutayım şu evi neolur neolmaz ütülerimi bari bitireyim gelirim yine...

ay bende ütüye dalcam sımdı verde senınkılerıde utuleım hamışhamış ugrasmaa :KK70:

canım benim yaaaaaaaaaaaa :KK59::KK59::KK59::KK59:
Ne zaman geliyonuz izmir'e bakam :KK64::KK64::KK64::KK64:

cnım cuma günü akşam kısmetse otobüse binicezçarşamba günü otelden çıkıcaz çarşamba akşam üzeri izmirde oluruzzzz buluşucaz dimi.

yaa nefret ettirdi kendinden yemin ederim tiksiniyorum ondan:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

baharidil
ciceklara+
SeKeR_NaNe+
SariLale
ay_she+
KotuKediSero
aydemet26+
tinkerbell09
ParadiesAngel
Seliz

günaydın kuzularrr:KK19::KK19:

heyyyyyyyy ben geldim uleynnnnnnnnnnnnn özledinizmi bennniii

:KK9: :KK9: :KK9::KK9: :KK9:

Son düzenleme:
kızzz ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sen yine mi istifa ettin kız ne işin var evdee???

canım ben calısmıycam bundasonra evı satıyoruz o slaka müdürün yanında çalışamadım daha fazla
en son vukuatımız yemek yememe ızın vermemesıydı dayanamadım yaadıkalrımı anlatsam aklın almaz
şizofren manyak tipler hep benı buluo bide özel sektörde çalışıp şapinca maalesef çıkma derdin çok
oluyo onun ıcın taksit ödemek zor ev degerlemıs allahtan 100 e aldık 160 dan satılıga cıkarcaz öle işte hayırlısı olsun hakkımızda
belkı evı satmak uzun surerse girerım bı ıse ama bılmıyorum bakıcaz bakalım

heyyyyyyyy ben geldim uleynnnnnnnnnnnnn özledinizmi bennniii

aa yenı uye :p hoşgeldın devam etceksen eger adıı yazlaım listeye :KK60: :KK60: :KK60:

Valla kızma ama adam da haklı anacım :KK33: , biz hep onların değiştiğini görüyoruz ama gerçekten biz de değişiyoruz farkında değiliz :KK37:
karsılıklı olan seylerde var tabı ama o da konussun o zaman hoduk gıbı sureklı bılgısayarda oyalanıo...bırde D&R dan 180 tl lık çizgi roman almış delırdım zaten bu yoklukta...onları okusun konusmasın benım ruhumu doyurmasın...
Kızlar sabah gelmiştim işlerimi anca toparladım..
Nasılsınız canlar......

Neslicim senin herüf seni üzmüş. Kütükler arada bir böle odunlasıyorlar...işede basladın. Yeni ögretim yılın hayırlı olsun dicem..:)))
ama pek iyi bir karsılama olmamıs anladıgım kadarıla canım ya. Dün yazdıklarını okudum sizin köylüler pisletmiş tuvaleti...işin çok zor yaa..böle insanlara idyecek bir laf bulamıyorum
napcan hayatım hallettık cocuklarla allahtan dun ...baya yorgun ve krıgın bır gundu dun...
tinkerrrr öküz öküz hepsi öküz işte herşey kendi istedikleri gibi olsun istiyolar siz yine iki laf konuşabiliyosunuz bide beni düşün yaklaşık 15 gündür bırak yanıma yanaşmayı konusu bile geçmedi cinselligin hadi onuda geçtim ki hiç geçilecek bi konu degil eve geliyo bazen zeytini dolaştırmaya gidiyoruz banka oturuyoruz mal gibi gelene geçene bakıyoruz ne bi konuşma ne başka bişi eve geliyoruzz ben tv izliyorum o uyuyo bu kadar işte hayatımız bundan ibaret yani.bugün bizde kavga ettik zeyytini arkadaşın amcasına bırakıcaz bir hafta tatile giderken araba yok bizde otobüsle gitmemiz lazım çerkezköye gidicez ama zeytini arabaya nasıl alıcaklar uyutulması lazım ki anca öyle alsınlar bende dedimki ünv veteriner hastanesinin pansiyonu var günlük 10 tl oraya verelim altı üstü 7-8 gün durcak demez olaydım başımıza bela olduda bilmem nede konuştu durdu bende dayanamadım en sonunda bagırdım çagırdım ben hiç istedigim hayatı yaşamıyorum zaten dedim ev ödüycez diye onun bunun yanında it gibi çalışıyorum bıraş evimiz olucak diye çocuk yapamıyoruz yaşım 28 ben hangi kafayla bakıcam çocuga 30 yaşımdan sonra dedim.köpek alıyorum lafını ediyosun her allahın günü dedim.bırak 1-2 m,lyonluk ojelerime bile karışıyosun sürekli dır dır ediyosun dedim kapadım teli suratına uyuz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:canım ya kıyamam...sürüyo gidiyo ama ne kalitede de mi...ben de bundan rahatsızım ..böle kafam estıgı zaman cekıp gıtmeyı cok isterdım ama onu bıle yapamıyom ..bazen dusunuyorum kendıme güvenım de kalmamıs ya...bağımlı bir hayat yaşıyorum olsalarda kötü olmasalar da hastalıklı bır durum...aslında terapi şart böle durumlarda..ya ben de guatr da var ya sinir de yapıyo dun boğaımın ağrısından öldüm ya.nasıl gerildi nodüller yapabılıyormus...benı sınırlendırdı sonra da ıyı mısın nıye sutun yok...allah bıldıgı gıbı yapsın ne dıyeyım...hepsini...

karsılıklı olan seylerde var tabı ama o da konussun o zaman hoduk gıbı sureklı bılgısayarda oyalanıo...bırde D&R dan 180 tl lık çizgi roman almış delırdım zaten bu yoklukta...onları okusun konusmasın benım ruhumu doyurmasın...

napcan hayatım hallettık cocuklarla allahtan dun ...baya yorgun ve krıgın bır gundu dun...

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:canım ya kıyamam...sürüyo gidiyo ama ne kalitede de mi...ben de bundan rahatsızım ..böle kafam estıgı zaman cekıp gıtmeyı cok isterdım ama onu bıle yapamıyom ..bazen dusunuyorum kendıme güvenım de kalmamıs ya...bağımlı bir hayat yaşıyorum olsalarda kötü olmasalar da hastalıklı bır durum...aslında terapi şart böle durumlarda..ya ben de guatr da var ya sinir de yapıyo dun boğaımın ağrısından öldüm ya.nasıl gerildi nodüller yapabılıyormus...benı sınırlendırdı sonra da ıyı mısın nıye sutun yok...allah bıldıgı gıbı yapsın ne dıyeyım...hepsini...

bende aynıyım canım yaaa dedigin gibi baglı hayatlar yaşıyoruz o olmayınca dışarı çıkıp saatlerce oturamıyoruz duramıyoruz :KK43:((( sinirler ya sinirler işteeeeeeeeee:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuwwww kimler gelmiş kimleeeeeeeeeeeerrrrrr :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: hoşgeldin kaçakçıııııııııııı :KK35:

hoşbuldum bebemmmm kocaman olmuş benim paşam maşAllahhhhhh :nazar:

aa yenı uye :p hoşgeldın devam etceksen eger adıı yazlaım listeye :KK60: :KK60: :KK60:

hahahahahhahahahahahahaha yaz yaz ama adet tarihimi bilmiyorum hala olmadımda ayıptır sölemesi acaba hamilemiyim :18: :KK9: :KK9:

:KK69:evet bebişşşş hem de çooookkkk topik çok güzel bu aralar kafası atan ,mutlu mutsuz ,dertli dertsiz herkesler burda döküyoz içimizi anacım...toplu terapi merkezi olduk resmen....:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

şekerim seninde yeni dönemin hayırlı olsun En Büyük TÜRKİYE

ya benim bu aralar pek yogun işten çıkıp koşup eve gidiyom asya hanımda sağolsun annemde hep uyuyo bana gelince şımarıyo onla oyna evi temizle derken pert oluyorum pek gelemiyorum o yuzden

180 tl ye çizgiroman mı :S

ay bu erkeklerın fınans kavramını anlamıyorum yaa....evlılık yıldonumumuzde ben hedıye aldım kitap bu da unutmus evlılık yıld.
oldugunu bende hayatta söylemem hatta gunu yaklasınca sorarsa hep farklı tarıh sölerim kendı hatırlası die
neyse hedıyeyı verdım untumsu cok üzüldü özüğr diledi ertesi akşam geldı tel aldım sana işte ayrın teslım etcekler fln ya
gerek yoktu fln dedim böyle olsn apalım dedim ben saıom kı 300-500 luk bıseyy 3 milyarlık tlf almıs bana yok 3D resım video cekıoms flnn
kafamdan asagı kayanr sualr döküldü o kadar borcun ahrcın ıcınde 3 mily. telefonu ben napayım dedim bisürü söylendım
ben saa en güzelini almak sitiom dio iyi de ben sana 10 tl lık kitap aldım ben sana degr vermıomuyum yanı ne demek bu ya
nası yapiosn bunu dıe bisürü tartıstydk ama çok üzülmütüm bide iade alamdılar onal ugrastık iade ettık neysekı de rahatladım
anlamıyorum bu erkek mılletınıı :63:

X