Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
offff kızlar bugün ne çok konuşmuşsunuz geçmişi okurken yoruldum yaaaa
idilcim geçmiş olsun canım
tınker allah sana kolaylık versin
kızzzz git kuşadasına benim memlketim orası annemler orda biliyorsun gerçi annem şimdi benim yanımda 40 na kadar burda ama sonra dönücek babam orda turizimci zaten babam otel müdürlüğü yapıyo bi ihtşyaç bi yardım lursa çekinme söyle canım

allah sana kolaylık versin biz bir tane ile uğraşırken sende 3 tane var takdir ediyorum snei yaaa
bizim idil hanım dün gece yine 2 de uyudu ağlıyp sakinleşiyor uyuyor sonra sancı geliyo yine başlıyor ağlamaya şu gazdan bir kurtulamadık ama çok şükür o ilk ağrıları yok damlanın acı elma yağının fln faydası oldu

oglumun son hallerı dün ve öncekı gün çekılmıs resımlerı masallah dıyın
maşallah çok yakışıklı canım :)

zehsel oglun cok yakisikli masallah ve cok buyumus!!!

kizlar bu arada ben adet oldummmmmmmm

kızlar doktor birdaha nst istedi..saatin 13.30 olmasını bekliyoruz...nstye tok gittiğim halde kızım uyumuş...doktor ya uyumuş yada bebek sıkıntıda dediiionu anlamak için birdaha nst çekilecek
canım korkma aynısı bir kere de bana olmuştu bende açtım sonra karnımı doyurdum şekerli bişeyler yedim sorun olmadı kızım uyuyormuş o sırada

acil çıkmam gerekliyi hoşcakalın dıyemedım canım kusura bakmayın..şimdi ise darmadağınım ..kavga ettık esımle..bazen nasıl böle olabılıyoruz dıyorum ..anlamıyorum ..bırbırımızın karılıgını kocalıgını eleştırır olduk...ya ıkımızde cok bunaldık ya da bilmiyom işte ...

Kızlaaaaaaaaaaaaarrrrr, nabeeeeeeeeeeeeeellll ay kaç gündür giremedim, netbookumu kardeşime verip gönderdim, üniv.ye gitti ya, yenisini alana kadar benim netbookla idare etsin dedik, okulda da net yok geçen haftadan beri, ordan da giremiyom, evde de kocişin bilg.ı hep dolu maşallah, adam kalkmıyo başından bütün akşam şimdi traş olmaya çıktı da accuk kaçamak yapıyım dedim ay ösledim sizi, napıyonuz bakem geçmişe bakacak vaktim yok haber var mı haber seliz hala doğurmadı heralde anladığım kadarıyla :26:
Bizim de cumartesi kontrolümüz vardı, oğlum kocaman olmuş maşallah, keyfi yerindeydi doktor amcası çok güzel resim veriyo maşallah dedi bu arada normal doğum pozisyonunu almış oğluşum, doğum hakkında konuştuk biraz doktorumuzla, %90 normal doğum yapacaksın, sezaryeni hiç aklına getirme dedi, hiç de korkma, en rahat doğum yapacak gebelerimden birisin sen, sana çok güveniyorum ben, sen de kendine güven, bol bol yürümeye devam dedi işte böyleeeeeeeeeeeeeeeeee
Nesliiiiii canım noldu, bu sefer neden kavga ettiniz üzülme hayatım yaa, olabiliyo böyle şeyler zaman zaman, mühim olan fazla uzatmamak, sonrasında unutup eskisi gibi olursunuz yine merak etme

ya bazen oluyor böyle sorun ne canım? biz debu sıralar evdeki kalabalıklıkdan dolayı geriliyoruz bazen ....
daha öncede dedim yaa batıyo bazen kayınvaldemşn yaptıkları normalde batmazdı ama çok görüşünce batıyo artıkkkk

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuwwwwww 7. kutucuğa geçmişiz biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzz

kızlar merhaba bişe sormak istiyorum,bi kaç gün öncesi yumurtlama günümdü,yumurta akı kıvamında,kasığımda hafif batmalar ve sıcak basması,yumurtlama belirtilerim gerçekten cok belirgindi,ama bugün yine yumurta akı kıvamında akıntı geldi ama bu sefer sağ kasığıma belimin sağ tarafına ve sağ bacağıma şiddetli olmayan ağrılar giriyo,acaba bişimi var,yumurtlama günüm devammı edio yoksa adetmi olcam,adetime 1 hafta var

Tekrar yumurtluyor olabilirsin hayatım, bazı kadınlar ayda birden fazla yumurtlayabiliyor nolur nolmaz, eğer bebiş istiyorsanız siz bugünü ve yarını da değerlendirin derim

Tekrar yumurtluyor olabilirsin hayatım, bazı kadınlar ayda birden fazla yumurtlayabiliyor nolur nolmaz, eğer bebiş istiyorsanız siz bugünü ve yarını da değerlendirin derim

bu ay bebiş yapmaya karar verdik ve 2 günde bi çalışıyoruzinş. olur nolur özellikle hamileler dua edin lütfen

Teyzoşları, bu arada oğluşumun adı da kesinleşti, EGEMEN olacak oğlum, nasıııııııııııııııııııııııııllllll

bu ay bebiş yapmaya karar verdik ve 2 günde bi çalışıyoruzinş. olur nolur özellikle hamileler dua edin lütfen

Hayırlısı olsun canım, daha yeni başlamışsınız, olmasa da üzülmek yok, çalışmalara devam Allah gönlünüze göre versin inşallah, dua ederiz tabii

Kociş geldi, ben çıkmak zorundayım, yarın gelmeye çalışırım yine hoşçakalıııııııııııııııııınnnn bu arada ben yokken yaptığınız kuduruk muhabbbetler de gözümden kaçmadı haaaaaaaaaaaa topik eski günlerine dönmüş maşallah

kizlarrrrrrrrr ekografiden geldik baharlaa, arabayla gitmeyelimm azicik spor olmus olur diye gittim anammmm yoruldum yaaaa bir daha arabasiz tovbeeee e bir yere gitmem :))))
bahar hanimin onemli bir sorunu yok ama sag tarafiii tikalii

idişkom sağ tarafı tıkalı derkennnn nasıl yani.ama önemli bişeyi çıkmadı demi çok şükür....
nesliiiii nie kavga ettiniz yawrum yaa gerçi kavga etmeyen karı koca varmı?sizin kaç yıl oldu evliliğin 3.yada 4.yılı biraz kritik geçermişte belki ondan eleştirilere başlamış olabilirsiniz.ablam öyle derdi hep 2.çocukla dahada bi oturdu herşey diyor..biz daha o aşamalara gelemedik evde iki kişi başbaşa daha sakiniz bebek gelincede biraz zor günler geçebiliyormuş...
ama her karı koca kavga eder barışır yarın akşama bum bum yaparsınız geçer
şeroooo 7.kutuya geçmişsin hayırlı olsun kuzucuk büyüdü valla yok daha doğurmadım gün sayıyoruz valla buarada egemen ismi çok güzel benim kankimin ismi egemenler yakışıklı olur söyleyim heeebizde kızımıza eylül mü koysak diyorduk topiğinde onayından geçti eylül koymaya karar verdik

buarada herkes kocişinin üstünde galiba bugünkü muhabbetten sonrabizde kocişle kardeş kardeş oturuyoz

kizlarrrrrrrrr ekografiden geldik baharlaa, arabayla gitmeyelimm azicik spor olmus olur diye gittim anammmm yoruldum yaaaa bir daha arabasiz tovbeeee e bir yere gitmem :))))

sağ tarafında tıkalı olan neymiş anlamadım ama kötü bişi yok dimi çok şükürr

selizimm bugünde korkmuştun gözün aydın ki bişii yok uslu uslu uyuyomuşş eylül kız :)
seliz dediğin gibi bebek girince ortam şenlendiği kadar gerilioda en azından bizim öle oldu bi ara yeni üyeye alışmak zor oluo lohusalık sendromu babanında babalık sendromu başlıo bi ara gerilio ama sonna düzelip tabii :)

canım yine siz 10 yeni kardeş kardeş uyumalara başlamışınız yaa biz bayaa önceden başlamıştık kardeşliğe ee doğumdanda 2 ay sonra dönmüştük sahalara toplamda 5 ay fln bum bum olmmıştı bizde

KIZLAR ELİFFF NAGİŞŞ YOK BU ARALAR...
VALLAHİ ÖZLEDİM HEE...ELİFİ FEVZİ BEY ANASINI AĞLATIYOR HERHALDE...

çok özledim sizi beehhh...fevzim yavrumm çok üzmüyor beni ama tabi uykusuzluk mahvediyor bizi... ev işleride bitmiyo sinirrrrrrrrrrrrr.....

bende tıpkısınınnn ayyynısıyımmm... :26:

Teyzoşları, bu arada oğluşumun adı da kesinleşti, EGEMEN olacak oğlum, nasıııııııııııııııııııııııııllllll
çok güzellllllllll..beğendimmmm....

canım hayırıdrr???

ahh nesli ahh..bam telime bastınn..bizde eşimle bir iyiysek iki kötüyüzz..,dün yine kavga ettikkk...offfffffffffff delricem yaaaaaaaaa....
bu arada bugün kudurmuşsunuzz...
ben odunum diyorumda lafın gelişi söylemiyorumm..anlattıklarınıza bakılırsa ben odunlarınn önde gideniyimmm...
gerçekten bazı şeyleri aşmayı çok isteridm amaaaaa...yapamıyorummkiiii...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…