Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Mervecim Allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin inşalahh...
kalp atışlarını duymadan kimseye söyleme...

Mervecim Allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin inşalahh...
kalp atışlarını duymadan kimseye söyleme...

allah razı olsun canımmmmm allahım isteyen herkeseee ayşeme ve yelizimede nasip etsinnn...evet bende öyle düşnüüyorummm face te kutlama yapmayın heeee milletttt ona göre:)))))))))))))))

merveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ay ben sabahı bekliyordum test yapacaksın diye,elif haber verince koştum geldim.
rabbim sonunda yüzüne güldü çok şükür..inşallah hayırlısıyla sağlıkla tamamlarsın ve kucağına alırsın yavrunu..
çok şükür allahım...
yeliz,nane ve ayşe.. sıra sizde...

ya kızlar o krıtık donem herhalde 3 yıl bıttı bızde...evlılıkte ılıskıde 6 yıl..
sorun ne dersenız şu diyemeyeceğim...bebekle bırlıkte gelen sorumlulukla boğuşuyorum zaten yeterınce ve onunda gonlunu yapmak ıcın elınden gelenı yapıyorum ama bu kısır dongude paylaşımlar azaldı ıyıce..sureklı bırlıkteyız ama sankı bırbırımızden bı haberız ..artık muhabbetlerımızde azaldı...okuldan gelınce zaten ege cok gergındı aldıgımda benı gorunce agladı durdu..eve zor gırdım..evdede ellerımı yıkayıp hemen emzırcektım tut dedım ege gıtmek ıstemedı oda yere koy dedı..ama cocuk sersem gıbı bıraktı yere tabi oda kafayı vurdu lavaboya..agladı...ben de kızdım bagırdım zaten gerılmısım ...ordan bı basladı işte...ben aglamaklı oldum benı sınır etmeye basladı aglamamı taklıt ettı falan ama gerıldıkce gerıldım gelme dıyorum baska odaya gırıyorum emırmek ıcın sakın sakın pesıme gelıyo on tane konustu tabı cocuk gerıldı ıyıce..emzırdıgım gıbı bende evden cıktımaglayarak..arkamdan bagırıyo gelırken 1 lt de kola al dıye..kızlar resmen dalga gecerek benı delı ettı ...ama ben aglarken hıc de şaka yapmıyordum ..duygularımı bile ciddi almıyor..ben ona davranışlarından şikayet ederken o da bana sen acaba normal mısın dedı ..tatlı dıl adına bırsey kalmadı sureklı bagırıyorsun dedı ama kılar yok ole bırsey..ınanın o kadar yoruluyorum kı ıkı gunluk haftasonun da bıle sırf o sevıyo dıye sarma yaptım koca tencere belkı cok or bırsey degıl ama onca ısımın arasında onun zevklerıne vakıt ayırabılıyorsam o pekı ne yapıyo benı mutlu etmek ıcın..kadın ruhundan anladıgı yok..sıkıldım artık belkıde sınırle yazıyorum bunları ama gercekten bunaldım..hıocbırsey zevk vermez hale geldı benım ıcın..inanın evden cıktım ne yapcam kucucuk yerde saat 5 olmus kuafore gıdeyım dedım ama gozler sısı tam bır psıkopat gorunumundeyım sacları kestırdım uclarındanbı telefon..acmadım..sonra mesaj atmıs..egenın dısıne kagıt sıkıstı cıkmıyo cabuk gel ağlıyo..tabı saclar ıslak ıslak nasıl cıktıgımı bılmıyom kuaforden ...bı gordum cocugu bı sey yok elımle aldım hemen...ınanın kafa dagıtcam kuafore gıttım onda bıle huzursuz ettı ...bı sey yapmaya hakkım yok benım vallahı ..kafa dagıtmak ıcın kuafore gıttım o da burnumdan geldı inanın ...hala aglıyom sınırler bı kere bozuldu zaten susmam sabaha kadar ertesı gunde gelır ozur dıler...aksam yemegı yedırdım egeye ..sonra kenıdme sucuk ekmek yaptım sölemesı ayıp o da cok sever..geldı ben senı bekledım yemek ıcın dedı..ne buyuk ıncelık dedım..yemek mı hazırlamamı beklıyorsun dedım..bende sucuk yıcem nıye ayırmadın dedı..halbukı sarma var dolapta..benımkı canı cekmıs bırde utanmadan soluyo..yarısını koydum dolaba ben kendımınkını yedım..baktım sonra yememıs sarma yemıs...salak saçma seyler ama basıt gorunsede bırıkmısler var herhalde kımse kımseden memnun degıl anlayacagınız...ege de ayrı problem bu gun bakıcıda yemek yemıs ama hıc sut ıcmemıs...aglamıs durmus..ooof off yapayalnı gurbetmı allah kımslere vermesın

ay ben sabahı bekliyordum test yapacaksın diye,elif haber verince koştum geldim.
rabbim sonunda yüzüne güldü çok şükür..inşallah hayırlısıyla sağlıkla tamamlarsın ve kucağına alırsın yavrunu..
çok şükür allahım...

allah razııı olsunnn canımmmmm yaaaaa rabbim isteyen herkeseee nasip etsinnnnn normalde sabah yapacaktımmm dayanamadım yaptımmmm çok güzel bi duyguymuş yaaaaaaaaaaa

harika çok mutlu olsum ne guzel bır haber bu vallahı azcık sevınelım ya...yupppiii...kalp atıslarını duymak nasıp olur ınsallah ..şükürler olsun allahıma:KK19:

aminnn canım çok teşk ederimmm... sseninde canın sıkkınmışşşş ya bukavgalar geçicii olağan kavgalarrr varyaa biz kadınlar kendimizi üzdüğümüzle kalıyozzz bi ara bende takıyordum eşimin davranışlarına eskisi gibi davranmadıgını dile getiriyrodum oda bana önc ekendine bak demiştiii o sıralar kendimi üzdüğümlekaldım ama sonra düzeldi iştee zaman zamannn bazı etkenlerden dolayııı illaki karı koca arasında huzursuzlukk çıkabiliyo canını sıkma canmmm

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sonunda Allah ın izniyle muradıma erdim galibaaaaaa

canımmm Allah bağışlaısnn o kadarsevındım kı cığlıkı atrtım telefonda canım ayyy coksevındım yaaa :KK64: :KK64: :KK64:

sağlıkla büyütmek nasib olur ınsallahhh :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

Eki Görüntüle 259159

çok şükür allahım...

ayyy amın canım amınn yaa bakalımmm en kısa zamandaa ınsallahhh :KK70:

allah razı olsun canımmmmm allahım isteyen herkeseee ayşeme ve yelizimede nasip etsinnn...evet bende öyle düşnüüyorummm face te kutlama yapmayın heeee milletttt ona göre:)))))))))))))))

amın sekeırm sağolll mucxxxxxxxxx :KK69: :KK76:

ege aglarken yazıyordum kaç kere yollamısım ya...:KK1:bu arada mama ıcmıyo bu cocuk delırcem bos bos meme gevelıyo...kızlar sabah olmucak herhalde bu ece azılar donemı başladı bı cıksada rahatlasa egem ya:KK43: acaba benım gergınlıgım mı yaptı onu böle:KK25:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sonunda Allah ın izniyle muradıma erdim galibaaaaaa

Eki Görüntüle 259159

nanemmmm şaşkınlaaa unutmuşummmm rabbimm sanada nasipe tsinnnnn en kısa zamandaaaa inşallahhhh

canım benimmmmm çok sevindim haberine ya yeliz msj attı görünce agzım kulaklarımdaydı..Rabbim sonunda dileğine kavusturdu seni...Rabbim sonuna kadar saglıkla sıhhatle gitmeyi nasip eder inş bitanemmm harika yaaaa:KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66::KK66:

saol canım benimmmmmmmmm aminnn inşallahhh:KK16::KK16:

tinkerim bebegim bugün canını çok sıkmışlar üzülme demicem insan ister istemez kafasına takıyor ve üzülüyor ama erkekler her zaman hödük hiçbir şekilde değişmiyorlar...
sana bi kitap tavsiye edeyimmi canım şuan bende onu okuyorum bitirince eşimde okuyacak gerçekten her evli insanın okuması gereken bir kitap...
erkekler marstan kadınlar venüsten kitabın ismi bu...

ben çıkmalıyım şimdi hepinizi öpüyorum iyi geceler sabah görüşürz...
mervemmmm çok çok sevindim canım ya tekrar tebrik ediyorum seni..Rabbim her zaman yüzünü böyle güldürsün inş :KK19: :KK19::KK19: :KK19:

canım benimmmmm çok sevindim haberine ya yeliz msj attı görünce agzım kulaklarımdaydı..Rabbim sonunda dileğine kavusturdu seni...Rabbim sonuna kadar saglıkla sıhhatle gitmeyi nasip eder inş bitanemmm harika yaaaa:KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66::KK66:

saol canım benimmmmmmmmm aminnn inşallahhh:KK16::KK16:

tinkerim bebegim bugün canını çok sıkmışlar üzülme demicem insan ister istemez kafasına takıyor ve üzülüyor ama erkekler her zaman hödük hiçbir şekilde değişmiyorlar...
sana bi kitap tavsiye edeyimmi canım şuan bende onu okuyorum bitirince eşimde okuyacak gerçekten her evli insanın okuması gereken bir kitap...
erkekler marstan kadınlar venüsten kitabın ismi bu...

canım benimm allah razı olsunnnn darısı başına inşallah en kısa zamandaaaa rabbim senide ayşeyide yelizide güldürsünn.. hayırlısını versinn..herzaman...

merveeeeeeeeeeeeeeeee kızzzz bu ay çok umutluyummdua et demiştin yaaaa hakkaten biliomuşun kendini kızz sen ehehe çok sevindimmm Allahım kucağına aldığın günleri göstersin inş... :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: :KK76::KK76::KK76:

ayyyevettt canm yaaa nedensee öyle olduuuu biraz umutluydummmm raabbim boşa çıkarmadıııı allahımmm isteyen herseke versinn... benim acayip başım ağrıyoo yaaa duygu selindenmi yoksaaa :KK43::KK43::KK43:

X