Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hemşom kurban ben her isme açığım beğeniyorum ama bizim babamız en güzelini en anlamlısını arıyor, sorada yağmur koyalım damla koyalım diyo:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
bu isimler bana çok sıradan geliyor
idil ismi çok güzel ama bi sunayım akşam

:KK1::KK1::KK1::KK1:edebiyatçı hanım keskin sirke küpüne zarar biliyosun
:KK15::KK15::KK20:

biz eşimle anlaşma yaptık kız olursa ben koyacam ismini erkek olursa o koyacakkk....biz böyle anlaştık yaniiii bahar ismini ben seçtimmm eşim de sevdi zaten :) aralıkta doğdu amaa hayatımızın baharı

iyiyim cnm sagol sen nasılsın bahar nasıl:nazar::nazar::nazar:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iiyim cnm sgol zeytinde iyi napsın bugünlerde tüy dökme mevsimi malesef topak topak dökülüyo şimdi kestirccezz tüylerini.sen nasılsın

kız zeytin kocaman oldu haaaaaaa

ayyyyyyyyy benim kocam da öyleee kız...çok pısırık kız hakkettiği maaşı bile isteyemiyo abimle çalışıyooo abimde hep unutuyo nasıl unutmaksa o öyleeee.........ben yengeme diyorum abim versin maaşını filan diyee...isteyemiyo pısırık :KK43:
valla gökcem ne diyimkiiiii kaç diyecem daha yeni taşındınız.......offfffffffffff allah sabır versin diyorum :))

amannnnnnnnnnnnnnn sınırrrrrrrrr kupuyum sadece kuzu sayıyorum bol bol gzlerımı kapatıppp bır de dua edıyorummmmmmm bol bolllll

bugüünün kuzularııı pacific gabrini serisinin toprak rengi ojesi ni sürdüm zemine yüzük parmagımada benekler kondurdum golden rose 95 numaralı ojesiyle.bu iki renk birbirleri için yaratılmışlar bencee:KK69::KK69:

foto koymayı unutmuşummm:KK1::KK1::KK1::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    $Yeni Resim.JPG
    133,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
aşkitommm ben çok iyiyim....ama ben seniii pek heyecanlı gördümmmm ... kız dünnnnn çok heyecanlandımmm sen kızının kilosunu filan yazdın yaaa kiloyu görünce dedim ahaaaaaaaaa bu kız doğurduuuuu....sonra okuyuncaaa meğer kontrole gitmişsin onu anlatıyordun hahahah adrenalin yaşattım kendimeee :)))))

Hemşom veeee Elifff merak etmeyinnn herşey çok güzel geçecekk doğum çok iyi olacak sezeryan veya normal farketmez...sonra hemşom sen kızını kucağına alıcaksın elif oğluşunu....böyle düşünün.......emzireceksinizzzzzzzz öpüp koklayacaksınızzz.........eşinizle birbirinize bakıp ''ya bu bizim mi'' diyeceksiniz....inanamıycaksınız bir kaç ay....rüya gibi gelecekk........bunları düşünün güzel şeyler düşünün ağrıları sızılarııı düşünmeyin....Anne olmak kolay değil kızlarrrrrrr elbet acı çekeceğizzz ama Anne olmak çoooooooook güzelll...........bakın bir kaç hafta kaldııı doğumaaaa nerelerden geçtiniz...düşüklerden kürtajlardannnn bi sürü kürrrden yok soğan kürü yok maydonoz kürü......Çocuk sahibi olmak için ne kadar ağladığınızı üzüldüğünüzü düşünün :)
heyecan başladı vava
evet geçen bende korktum erken doğuracam diye kilosu haftasına göre nasıl teyzesi iyimi :KK9::KK9::KK9:inşallah atlatacaz sağsalim bu bir ay nasıl geçecek ben onu düşünüyorum

ayyyyyyyyy benim kocam da öyleee kız...çok pısırık kız hakkettiği maaşı bile isteyemiyo abimle çalışıyooo abimde hep unutuyo nasıl unutmaksa o öyleeee.........ben yengeme diyorum abim versin maaşını filan diyee...isteyemiyo pısırık :KK43:
valla gökcem ne diyimkiiiii kaç diyecem daha yeni taşındınız.......offfffffffffff allah sabır versin diyorum :))
benimkide pısırık
o gün öle konuşunca o kadar şaşırdımki
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bana arada diyo onlara karşı çocuk olunca bambaşka biri olacam diyo

bugüünün kuzularııı pacific gabrini serisinin toprak rengi ojesi ni sürdüm zemine yüzük parmagımada benekler kondurdum golden rose 95 numaralı ojesiyle.bu iki renk birbirleri için yaratılmışlar bencee:KK69::KK69:

foto koymayı unutmuşummm:KK1::KK1::KK1::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy bayıldımmmmm yıneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çok hoş yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK69::KK69::KK69::KK69:

ıdıl ben pek bgenmedım canımmmmm yaa daha gusellerı varr :KK42::KK42:

ya daha güzelleri var amaaa şurdaa kaç ay kullanıcak ki onuuuu ama ben de pek beğenmedim vazgeçtim :KK70:

heyecan başladı vava
evet geçen bende korktum erken doğuracam diye kilosu haftasına göre nasıl teyzesi iyimi :KK9::KK9::KK9:inşallah atlatacaz sağsalim bu bir ay nasıl geçecek ben onu düşünüyorum

benimkide pısırık
o gün öle konuşunca o kadar şaşırdımki
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bana arada diyo onlara karşı çocuk olunca bambaşka biri olacam diyo

hahah benimki de öyle diyorduuu çocuk oluncaaa bambaşka biri olacamm diye ama nerdeeeeeeeeeeeeeeee :))))) insanları kırmak istemiyorrr kimseye hayır diyemiyooo böyle işte benim kocammm

kilosu ne kadarki canımm unuttum

iyiyim cnm sagol sen nasılsın bahar nasıl:nazar::nazar::nazar:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iiyim cnm sgol zeytinde iyi napsın bugünlerde tüy dökme mevsimi malesef topak topak dökülüyo şimdi kestirccezz tüylerini.sen nasılsın
canım ya yenileri geliyodur

doğru dıyosun hayatımmmmmmm ataların sozunu dınlemk lazımmmm :KK12:
tabüküsüde

biz eşimle anlaşma yaptık kız olursa ben koyacam ismini erkek olursa o koyacakkk....biz böyle anlaştık yaniiii bahar ismini ben seçtimmm eşim de sevdi zaten :) aralıkta doğdu amaa hayatımızın baharı
bilemiyorum canım o kadar kararsız kaldık ki bana diyo sen koy sorada seçtiklerimi beğenmiyor
haniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
nirdeeeee :KK76::KK76::KK76::KK76:

ya daha güzelleri var amaaa şurdaa kaç ay kullanıcak ki onuuuu ama ben de pek beğenmedim vazgeçtim :KK70:

hahah benimki de öyle diyorduuu çocuk oluncaaa bambaşka biri olacamm diye ama nerdeeeeeeeeeeeeeeee :))))) insanları kırmak istemiyorrr kimseye hayır diyemiyooo böyle işte benim kocammm

kilosu ne kadarki canımm unuttum
valla benimkide aynı herkese o kadar ılımlı merhametliki kimseye hayır diyemiyor, annesi hafta sonları çağırıyor şu iş var bu iş var
galiba ben onun bu haline aşık oldum gülşüşüne ve sabrına ve merhametine
keşke birascık asi olabilse
kızımın kilosu 33+5 te 2,180 grdı

valla benimkide aynı herkese o kadar ılımlı merhametliki kimseye hayır diyemiyor, annesi hafta sonları çağırıyor şu iş var bu iş var
galiba ben onun bu haline aşık oldum gülşüşüne ve sabrına ve merhametine
keşke birascık asi olabilse
kızımın kilosu 33+5 te 2,180 grdı

kız baharın kilosu da öyle bişeydi galiba...seninki de tosunnn olacak :))))

Güüüüüüü naaaaaaayyyy dııııııınnn (seda sayan gibi oldu :))) )
nasılsınız kızlaR?
Laraaaaa baktım canım yaaaa çok tatlııııııı zilliiiiiiiiii...........büyümüş de küçülmüşşşş sankiiii kolunda bilezikler filannn maşallah yaaa saçlarını da kestirme annesiii kıvırcıkkk işte ne güzelll
Hemşooooooooooooooooommm prensesin adını idil koyun idillll :)
Gökcemmmmmmm görümcen ev almış haaa hemde burnunuzun dibindee....yuh diyorum başka bişey demiyorum.....Eşin ne diyo peki bu duruma?
Elifffffffff hala hazırlamadın mı kızzzzzzzzzz çantanıııııııııııı tembelllllll :)
ve şeroooo evlilik yıldönümünüz müymüş ben mi yanlış gördüm anladım ...... nice senelere kuzummmmmmm bu yıl kızınızla kutlarsınız (allah söyletti)
Yelizzzzzzzzzz naberrr

sağol canımmmm yaaa yok kız nasip olursa bi daha kolay kolay kestirmem taaaa ilk olkula başlarken azcık kestirirz nasip olursa o kadan...
bende dün baharın bi resmini gördüm yanında çook güzel bi hatun vardı sanırım sensin :)))
ayrıca benim hakkımda yorum yapmamışsın hiç sanırsam beni beğenmedin :KK50:

sağol canımmmm yaaa yok kız nasip olursa bi daha kolay kolay kestirmem taaaa ilk olkula başlarken azcık kestirirz nasip olursa o kadan...
bende dün baharın bi resmini gördüm yanında çook güzel bi hatun vardı sanırım sensin :)))
ayrıca benim hakkımda yorum yapmamışsın hiç sanırsam beni beğenmedin :KK50:

haydaaaaaaaaaa deliye bakkkkk kızzzzzzzz ona mı kızdın sana yorum yapmadım diyeeee oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyy..........yaniiii kusura bakma ama ecrin hanımın güzelliğindennnn kimseyi göremez oldummm maşallah yaa çok tatlıı :) seni de beğendimmm kızzzzz bakışlarınnnnn çokkk nasıl desemmmm baştan çıkartıcııı :KK70: enişteyi böyle mi kandırdın kız yoksa hehehhehehe
bu arada iltifatların için çok teşekkür ederimmm utandırıyorsun beni :p

X