Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

evett az kaldıı..bakalımm sezeryanmı yapalım diyecekk normalmiiiiiiiiiiii.....
tembelimm dimi bennnnnnnnnnn...amaa çıkamıyorum herzaman dışarı..çıkıncada unutuyorumm....
yarın kesin alıcamm inşş..evet bebek için olanlardannn...
Allah hepimize kolaylık versin inşallahhh....
öptümm seniii..
kaçtım bennnnnnn...

kızlar annemin yanındaki mesaim bitti artık eve geçiyorum....Allahtan araba var..bacaklarım öyle şiştilerkii ayakkabım bilekten bağlamaydı şuanda okdr sıktıkii ayaklarım kızarmaya başladı....çokkkk yorgunumm yaaa çalışan memur arkadaşlarım bile 5te işten çıkıyorlar üstelik bide 1500 tl civarı maaş alıyorlar...ben hergün 11de evden çıkıyorum akşam 7ye kdr..üstelikkk maaş yok....hamileyim....habireeee koştıuyuroummmm offfffffffffffffffffff

haydiiin görüşmek üzereeeee

canım benim maşallah ona böyle dalga gibi olur karnın bide tes dönünce sürekli tuvaletin var gibi wc ye tanışınırsın gidersin ama sonuç yok

günaydın kızlaarrr..

şerocum yıldönümünüz kutlu olsun Yüce Rabbim 50.yılınızıda göstersin inşallah.
cinsiyetinide merak ve heyecanla bekliyoruz unutma bizlere haber vermeyi hemen yaz emi bacım.

gökçem yine isyanlarda gördüm seni. takma yaaa s.kt.r et görüşmezsin konuşmazsın olur biter kocişide rahat bırak naparsa yapsın. mert paşa nasıl bu arada.

elifçim senin yine iyi benim 5 aylık hamileyken başlamıştı elimdeki uyuşmalar bilirim ne kötü bişey hiç bi iş yapamıyosun.
Rabbim şifa versin inşallah canım..

yıldız seliz seastar canlar sizler nasılsınız. kızçeleriniz nasıl bakalım. eminim üç zillininde keyfi yerindedir kıpır kıpırlardır şimdi :)

idilll bacıımm sen nasılsın müsait oldugunda face bakabilirsin. anladın sen onu :))

yelizzzzz canımmmmmmm sen naılsın küsmüyüz kız yoksam hiç pas vermiyon sen bana :26::26:

öptümmmmmm hepinizi kızlar

canım ya isim konusunda ben acele ediyorum ama bizim babamızda beğenmiyor bi türlü her isme bir cevabı var bi lakabı
canım sende kendini fazla yorma riskli dönemi atlattın çok şükür ama ayakların çok şişmiş dikkat et
canım ya seni ihmal ettiğimin farkındayım özür ama öle yoğunki işler bide sıcak basıyo çok terliyorum, hani öğle arası duş alınacak biyer olsa alacam o kadar, iznide sonrasına aktarmak için 3 haftam kalana kadar çalışsam iyi olacak çünkü bakıcı konusunda kafamda bi fikir yok:18::18::18::18:
merhaba canişkom sen mutlululuğa benden yakınsın çanta konusunda acele etsen iyi olur artık ne zaman gelecekleri belli olmaz bu yaramazların

bizim cadının herşeyi tamam az almıştım ama şimdiden arkadaşlardı annemdi derken büssürü kıyafeti oldu,çantamda bi kaç eksik var fotoğraf makinası makyaj malzemesi ayna falan

zillinin keyfi yerinde teyzesi bi ismi eksik şimdilik sen nasılsın kızcen nasıl maşallah büyüdü

günaydın teyzoşlar

gökçecim görümceni salla gitsin takma ya
takıyosanda eşine belli etme çok
ben eltimi takıyodum alttan alttan eşime belli ediyodum
geçenlerde karşılaştık çok şaşırdım
çünkü eşim benden önce cavabını vermeye başlıyodu
adama madalya taksam azdı o gün

zillinin keyfi yerinde teyzesi bi ismi eksik şimdilik sen nasılsın kızcen nasıl maşallah büyüdü [/QUOTE]

Rabbim'e şükürler olsun hayatım yaa 21. ayını geçenlerde doldurdu.
Allah izin verirse iki yalına gidiyo maşşalh kuzum.
ne zaman doğdu nasıl büyüdü inan hiç anlamadımm.
bi kucağınıza alın bak inşallah anlayacaksın ne demek istediğimi.

canım ya Allahım nazarlardan saklasın , desene ikincinin vakti geliyo yavaş yavaş

halam evlatlarından ayrı her seferinde bu sözü söylüyor beni, yavrunu kucağına alınca anlayacaksın diyor

canım küs olurmuyum kızzz deli dün msj atmışın ama gece gördüm kaynanamlardaydıkkdaaa

hemşom nasılsın bahar nasıl
doğuma doğru yaklaşıyoruz önce yavyuma sora bana biraz sabır tüyoları versen :18::18::18::18::18::18::18::18:

Güüüüüüü naaaaaaayyyy dııııııınnn (seda sayan gibi oldu :))) )
nasılsınız kızlaR?
Laraaaaa baktım canım yaaaa çok tatlııııııı zilliiiiiiiiii...........büyümüş de küçülmüşşşş sankiiii kolunda bilezikler filannn maşallah yaaa saçlarını da kestirme annesiii kıvırcıkkk işte ne güzelll
Hemşooooooooooooooooommm prensesin adını idil koyun idillll :)
Gökcemmmmmmm görümcen ev almış haaa hemde burnunuzun dibindee....yuh diyorum başka bişey demiyorum.....Eşin ne diyo peki bu duruma?
Elifffffffff hala hazırlamadın mı kızzzzzzzzzz çantanıııııııııııı tembelllllll :)
ve şeroooo evlilik yıldönümünüz müymüş ben mi yanlış gördüm anladım ...... nice senelere kuzummmmmmm bu yıl kızınızla kutlarsınız (allah söyletti)
Yelizzzzzzzzzz naberrr

offffffff offfffffffffffffff sınır küpüyümmmmmmmmmmm
kıçımı yesın gorumcemm belkı küçülürrrrrrrrrrr

evet ıdılışkom yaaaaaaaaaaaaaa kıçuımın dıbınden aldı offf ne desın kocamm bşey demıooo pısırıkkkk evlacaklarsa ben ne dıyım dıoooo

hemşom nasılsın bahar nasıl
doğuma doğru yaklaşıyoruz önce yavyuma sora bana biraz sabır tüyoları versen :18::18::18::18::18::18::18::18:

aşkitommm ben çok iyiyim....ama ben seniii pek heyecanlı gördümmmm ... kız dünnnnn çok heyecanlandımmm sen kızının kilosunu filan yazdın yaaa kiloyu görünce dedim ahaaaaaaaaa bu kız doğurduuuuu....sonra okuyuncaaa meğer kontrole gitmişsin onu anlatıyordun hahahah adrenalin yaşattım kendimeee :)))))

Hemşom veeee Elifff merak etmeyinnn herşey çok güzel geçecekk doğum çok iyi olacak sezeryan veya normal farketmez...sonra hemşom sen kızını kucağına alıcaksın elif oğluşunu....böyle düşünün.......emzireceksinizzzzzzzz öpüp koklayacaksınızzz.........eşinizle birbirinize bakıp ''ya bu bizim mi'' diyeceksiniz....inanamıycaksınız bir kaç ay....rüya gibi gelecekk........bunları düşünün güzel şeyler düşünün ağrıları sızılarııı düşünmeyin....Anne olmak kolay değil kızlarrrrrrr elbet acı çekeceğizzz ama Anne olmak çoooooooook güzelll...........bakın bir kaç hafta kaldııı doğumaaaa nerelerden geçtiniz...düşüklerden kürtajlardannnn bi sürü kürrrden yok soğan kürü yok maydonoz kürü......Çocuk sahibi olmak için ne kadar ağladığınızı üzüldüğünüzü düşünün :)

hemşom kurban ben her isme açığım beğeniyorum ama bizim babamız en güzelini en anlamlısını arıyor, sorada yağmur koyalım damla koyalım diyo
bu isimler bana çok sıradan geliyor
idil ismi çok güzel ama bi sunayım akşam

edebiyatçı hanım keskin sirke küpüne zarar biliyosun

iyiyim cnm sagol sen nasılsın bahar nasıl

günaydın tatlımmmmmmmmmmm biz iyiyiz, sen nasılsın zeytinin nasıl

iiyim cnm sgol zeytinde iyi napsın bugünlerde tüy dökme mevsimi malesef topak topak dökülüyo şimdi kestirccezz tüylerini.sen nasılsın

evet ıdılışkom yaaaaaaaaaaaaaa kıçuımın dıbınden aldı offf ne desın kocamm bşey demıooo pısırıkkkk evlacaklarsa ben ne dıyım dıoooo

ayyyyyyyyy benim kocam da öyleee kız...çok pısırık kız hakkettiği maaşı bile isteyemiyo abimle çalışıyooo abimde hep unutuyo nasıl unutmaksa o öyleeee.........ben yengeme diyorum abim versin maaşını filan diyee...isteyemiyo pısırık
valla gökcem ne diyimkiiiii kaç diyecem daha yeni taşındınız.......offfffffffffff allah sabır versin diyorum :))

doğru dıyosun hayatımmmmmmm ataların sozunu dınlemk lazımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…