Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlar...:KK49:
biz dün kızımızı görmeye gittikk:KK69:okadar büyümüşki anlatamam çok hareketliydi...ve sürekli ellerini emiyor:KK16:doktor amcası bu kızz çok iştahlı olacak dedi:KK53:boyu kilosu gayet iyi...eşim doktora karnımın çok büyümemesinin normal olup olmadığını sordu..doktor kesinlikle takılma öyle şeylere gayet iyisin..4 kilo almışsın daha fazlasına ihtiyacın yok dedi..bebeğiniz gayet haftasında büyüyor dedi...karnımı büyütecem diye uğraşma böylesi senin için daha iyi zaten sıcaklara denk geldinn çok fazla yük daha zor olacak eniyisi kilo almaman dedi...bugün şeker testi yapılacakk..birazdan ilacı içicem:KK37:

buarada burun kanamamı sordum oda normalmiş durduğu sürece tansiyonum düşmediği sürece bişey olmazmış...tatile gidebilirmiyim dedim...tabikide dediii:KK66:...havuza girmende hiç bir sıkıntı yok vajina kapalı bişey oraya su girmiyor aksşne yüzersen bebekte rahatlar sende dedi...havuz deniz farketmez ama havuza dalmak kaydıraktan kaymak yok dedi:KK53:
sürekli mola vererk giderseniz yolda sıkıntı olmaz dedi..tatili yeniden düşünmeye başladık kızlar:92:...hayırlısı artık..

günyadın kızlaaaaaarrrr nasılsınız inşallah herkeslerde keyifler yerindedir.

ayşecim ikinci bebiş olursa (inşallah) çalışmam yaaa. yazık annam iki bebişe bir nasıl baksın dimi ama..

şerom hatçem aman kuzular dikkat edin kendinize ikinizde taşınacakmışsınız.şimdiden güle güle oturun yeni evinizde inşallah bebelerinizle birlikte.

.İDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİLLLL DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMMM AİLENLE BİRLİKTE DAHA NİCE SAĞLIKLI HUZURLU VE MUTLU YILLAR SİZİN OLSUN İNŞALLAH İYİ Kİ DOĞDUN. :KK16::KK16:

selizcim ilacı geçtiğimiz günlerde kullanmıştım artık kullanmıyorum.
inşallah ayşeciğimin dediği gibi bi sorun olmaz.
henüz gelen giden yok bende testide yapmadım :KK1::KK1:
sanki gelecekmiş gibi belirtiler oluyo arada ama hamilelik belirtileride aynı adet belirtileri gibi...

nanecim umarım sende biraz toparlanmışsındır canım.
Rabbim tez zamanda gönlünün muradını versin inşallah.

yelizzzzzz bacım dünde koymadın bak ocelerini göstert bize.

ayşecim ikinci bebiş olursa (inşallah) çalışmam yaaa. yazık annam iki bebişe bir nasıl baksın dimi ama..

şerom hatçem aman kuzular dikkat edin kendinize ikinizde taşınacakmışsınız.şimdiden güle güle oturun yeni evinizde inşallah bebelerinizle birlikte.

.İDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİLLLL DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMMM AİLENLE BİRLİKTE DAHA NİCE SAĞLIKLI HUZURLU VE MUTLU YILLAR SİZİN OLSUN İNŞALLAH İYİ Kİ DOĞDUN. :KK16::KK16:

sanki gelecekmiş gibi belirtiler oluyo arada ama hamilelik belirtileride aynı adet belirtileri gibi...

ay çok tesekkur ederim canim cok sagol :)
Gunaydin kizlar, nasilsiniz? ben uyuyamiyorum yaaaa yok bole biseyyy baharim bileeee daha uyanmadi :)

Bugun ben 23'u bitirdim kizim da 6 ayini bitirdi :) bu arada esim hatirlamissss sabah bi kalktim banyoda bir ok isareti var, bi not ve bir ok daha, sonracigimaaaaa en sonnn tavana bir balon asmis benim akilli kocammmm balonu patlat odulunu al diye :)))))))) neyse patlattim balonu içinde kuçuk kuçuk notlar (ben aynisini yapmistim ona bardagin içine koymustum, biraz kopya cekmis ama olsun yine de ugrasmis) anilarimizi filan yazmis guzeldii :KK69: unutmamis yaniiiii :KK66:

haaa unutmadannn notun birinde de kadinlar kulubu yaziyodu :))))))))) hep ona kadinlar kulubunden bahsediyorum o da yazmisss ani olarak heheheh

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar ben çalışıyorum bılıosnz ondan şapamıom sabahları :)

koştur koştur ıse gidiom koştur koştur gelıom öle yoğun :) ay bıde pazar gunu uykudayken donuyom dıe bi düştüm

yataktan bacagımı nası çarptıysam acıo hala yara oldu :KK70: tocişde pek güzel dalga gectı korkuluk yaptıralım die :KK70:

ama bende hata gecen muhtesem yuzyılı ızlerken dedıydım ksokoca kadın yataktanmı dusecek korkuluk yapmıslar die

ahanda yataktan dustum yani hürremin ahını aldım akidişler :KK9: :KK9: :KK9:

ayh öle işte bende dıyete basladım bugun ıkıncı gunumdu tam gaz devam edıorm hadı bakalımm pazar gunu tartılıcam bakalım :)

herkesi öpüom sulu sulu :KK54: :KK54: :KK54:

şekerimmm hayırlı olsunnn diyim sımdıden :KK70:

antibiyotık aldıgın ıcın korkma cunku aldıgın ılaçlar ılk haftalar bebege zarar vermıyor

hakkınızda hayırlısı olsun canım ee ıkıncı bebıs de olunca calıscanmı yavrum yaa :KK70:

evlendıkten sonra benımde kılo almadan dırek totom genısledı tabıı sonrada kılo aldım nedne aceba yaa :S

kocişde aşkım kıllo ver ama toto aynen kalsın dıo eheuehueheu :KK1: :KK1: :KK1:

şekercimmmmmm hoşdeldinnnn.giremion da artıkın vallaaaa neyse çalışta gerisi boşş:KK64::KK64::KK64:

bu arada yataktan düştün diye sana tebrik koydum gitti bi ara alırsınn:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

rejiminde hayırlı ugurlu bol verişli olsun aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK60::KK60::KK60::KK60:

Tombul sosislerim nabeeeeeeeeeeeeellll :KK35: biz bikaç gündür çok yoğunuz, o yüzden giremedim hiç, taşınma telaşlarımız başladı artık, haftaya yeni evimize geçiyoruz, herşeyi yavaş yavaş temizleyip havalandırıp kaldırıyorum artık, kendimi çok yormamak için posta posta her gün uğraşıyorum işte, biyandan da yeni evimiz için iç kapı, perde ve oturma grubu arayışları var tabi :44: koşturmakla geçiyo günler :KK37: bu hafta doktora gidip bi bebeğimi görmek istiyorum, perşembe ya da cumaya randevu alırım heralde, taşınmadan iyi olduğunu görürsem taşınırken daha içim rahat hareket ederim en azından :KK49: belki cinsiyetini de görür bu sefer diye umuyorum ama bakalım :KK49: bizden bu kadar canlarım, öpüyoruz hepinizi en kocamanından :KK16: doktora gidip gelince yazarım yine durumları, hoşça
kalııııııııııııııınnnn :KK3: :KK3: :KK3:

canım hadi hayırlsıı umarım herşeyi gönlünüze göre alır yerleştiririsinizzz.kendinide yigenimizide çok yormaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

biz dün kızımızı görmeye gittikk:KK69:okadar büyümüşki anlatamam çok hareketliydi...ve sürekli ellerini emiyor:KK16:doktor amcası bu kızz çok iştahlı olacak dedi:KK53:boyu kilosu gayet iyi...eşim doktora karnımın çok büyümemesinin normal olup olmadığını sordu..doktor kesinlikle takılma öyle şeylere gayet iyisin..4 kilo almışsın daha fazlasına ihtiyacın yok dedi..bebeğiniz gayet haftasında büyüyor dedi...karnımı büyütecem diye uğraşma böylesi senin için daha iyi zaten sıcaklara denk geldinn çok fazla yük daha zor olacak eniyisi kilo almaman dedi...bugün şeker testi yapılacakk..birazdan ilacı içicem:KK37:

buarada burun kanamamı sordum oda normalmiş durduğu sürece tansiyonum düşmediği sürece bişey olmazmış...tatile gidebilirmiyim dedim...tabikide dediii:KK66:...havuza girmende hiç bir sıkıntı yok vajina kapalı bişey oraya su girmiyor aksşne yüzersen bebekte rahatlar sende dedi...havuz deniz farketmez ama havuza dalmak kaydıraktan kaymak yok dedi:KK53:
sürekli mola vererk giderseniz yolda sıkıntı olmaz dedi..tatili yeniden düşünmeye başladık kızlar:92:...hayırlısı artık..

canım maşallah kızınaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

tatil planları başlasınnnnnnnnnnnnnnnnn:KK64::KK64::KK64:

şekerim bizi çatlatmadan yapsana şu testi valla göstermem ocelerimi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızına maşallah canım benimde ilk başlarda karnım hiç yoktu şimdi bile sözde 7. ayın içindeyiz ama karnım halen daha da öyle kocaman yok gayet sevimliyim bence
size iyi tatiller canım bizim doktorumuzz uzun yolu öndermedi bizde yakınlarda bir yere gidicez çünkü acayip tatil aş eriyorum.

Bugun ben 23'u bitirdim kizim da 6 ayini bitirdi :) bu arada esim hatirlamissss sabah bi kalktim banyoda bir ok isareti var, bi not ve bir ok daha, sonracigimaaaaa en sonnn tavana bir balon asmis benim akilli kocammmm balonu patlat odulunu al diye :)))))))) neyse patlattim balonu içinde kuçuk kuçuk notlar (ben aynisini yapmistim ona bardagin içine koymustum, biraz kopya cekmis ama olsun yine de ugrasmis) anilarimizi filan yazmis guzeldii :KK69: unutmamis yaniiiii :KK66:

haaa unutmadannn notun birinde de kadinlar kulubu yaziyodu :))))))))) hep ona kadinlar kulubunden bahsediyorum o da yazmisss ani olarak heheheh
canım doğum günün kutlu olsun bak ben sana dedim belkim bir süpriz yapar diye

idilcim bak eşinin günahını almışsın ne güzel süpriz hazırlamış aferim ona :KK19::KK19::KK19:

cnım dogum günün kutlu olsun nice yaşlara bebeginle ve eşinleee:nazar::nazar::nazar::nazar:

GÜNAYDIN KIZLARRRR...
hayırlı günler hepinize..benim için gün hiç güzel başlmadı sabahtan beri ağlıyorum:KK5::KK5:tayin yerleri acıklandı bu sabahh ve eşim elazığ kovancılar ilçesi kavalcık karakoluna tayini cıktı ve ev götürelemiyor bunca zamandan sonra 3 yıl ayrı kalıcaz tabi izinlerde gelicek ama bir yerde yaşamadıktan sonra ne önemi varki..:KK14::KK14:cok üzgünümm böyle işin ben taaaaa bilmemnee:KK57:bunca zaman bir bebek için mücadele ettik nerdeyse evliliğimizin 6 yılı bebek peşinde koşmakla gecti ve tam oldu bu defa derken şimdede ayrı kalmak cok acı:KK14:allahım daha beter acı vermesin bu sene mecbur idare edicez seneye dilekce yazıcak merkeze gelmek için umarım o zaman acılarda verirler merkeze vermezlersede mahşer yerinde kim bu işi böyle yapıyosa iki elim yakalarında olsun.
işte böyel kızlarr bana memleket yolundu göründü şimdide kaynana ve anne arasında sorun yaşıcam annem ayrı ev actırmam diyor ama ev acmassam kaynanam benle kalsın der üfffff sorunlar hiç bitmicek galiba kızlarrr..:97.

selam teyzoşlar biz geldik dün doktordaydık 32. haftayı doldurduk ya çalışma izni aldık 5 hafta daha çalışıp doğuma 3 hafta kala izne ayrılacam , kızımı ultrasyonda pek seçemiyorum. :nazar:kilosu 1790 gram olmuş çok şükür herşey yolundaymış tansiyon düşüklüğüme normal dedi bol sıvı tüketmeliymişim, isim konusundada hala kararsızız eşim dün bi isim bulmuş (tanem) bende:emir_bebek: beğenmedim
hemşom doğum günün kutlu olsun ailenle nice senelere inşallah:nazar::nazar:En Büyük KK

GÜNAYDIN KIZLARRRR...
hayırlı günler hepinize..benim için gün hiç güzel başlmadı sabahtan beri ağlıyorum:KK5::KK5:tayin yerleri acıklandı bu sabahh ve eşim elazığ kovancılar ilçesi kavalcık karakoluna tayini cıktı ve ev götürelemiyor bunca zamandan sonra 3 yıl ayrı kalıcaz tabi izinlerde gelicek ama bir yerde yaşamadıktan sonra ne önemi varki..:KK14::KK14:cok üzgünümm böyle işin ben taaaaa bilmemnee:KK57:bunca zaman bir bebek için mücadele ettik nerdeyse evliliğimizin 6 yılı bebek peşinde koşmakla gecti ve tam oldu bu defa derken şimdede ayrı kalmak cok acı:KK14:allahım daha beter acı vermesin bu sene mecbur idare edicez seneye dilekce yazıcak merkeze gelmek için umarım o zaman acılarda verirler merkeze vermezlersede mahşer yerinde kim bu işi böyle yapıyosa iki elim yakalarında olsun.
işte böyel kızlarr bana memleket yolundu göründü şimdide kaynana ve anne arasında sorun yaşıcam annem ayrı ev actırmam diyor ama ev acmassam kaynanam benle kalsın der üfffff sorunlar hiç bitmicek galiba kızlarrr..:97.

canım ya ne diyeceğimi bilemiyorum.inşalllah zaman su gibi akıp geçer , dediğin gibi sadece eşinle ayrı kalma sorunu değilde diğer sorunlarında olacak kaynana- anne arasında Allahım yardımcın olsun canım

GÜNAYDIN KIZLARRRR...

canım yaaaaaaaaaaa lütfen üzme kendini siz neler yaşadınız neler atlattınız bunuda atlatırsınız sag salim bebeginiz olsunda olmazsa evi merkeze taşırsınız eşin hergün gidip gelir bi çaresi bulunur yaniiiiiiii:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

selam teyzoşlar biz geldik dün doktordaydık 32. haftayı doldurduk ya çalışma izni aldık 5 hafta daha çalışıp doğuma 3 hafta kala izne ayrılacam , kızımı ultrasyonda pek seçemiyorum. :nazar:kilosu 1790 gram olmuş çok şükür herşey yolundaymış tansiyon düşüklüğüme normal dedi bol sıvı tüketmeliymişim, isim konusundada hala kararsızız eşim dün bi isim bulmuş (tanem) bende:emir_bebek: beğenmedim
hemşom doğum günün kutlu olsun ailenle nice senelere inşallah:nazar::nazar:En Büyük KK

cnm hoşgeldinn
maşalah kocaman olmuş kızınn:nazar::nazar:
tanemde hoşş bi isimmm

GÜNAYDIN KIZLARRRR...

canımmmm yaa çok üzüldümmmm vardır bi hayır yaa ilçede bi ev tutma şansınız yokmu yani daha yakın olursun 3 sene nasıl geçcek cnaım yaa eşin olmayınca memlekette illaki sorunlar olucak ah be gülüm izinlerde de olsa görürşücez dmeişsin ama elazığ nereee fethiye nereee ama en azından elazığn ilçesinde olsan daha iyi olurdu nebilim bi an öyle düşündüm gerçi siz bunları düşünmüşsünüzdür ama işte kısmet canm şimdi böyle olcak diye düşünürsün ama olaylar farklı gelişir başka bi boyut alır çok yıpratma kendini eğer olaylar dediğin gibi gelişecekse vardır bi hayrı canm

X