Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

sagol canım benım. birilerini kınamak sucllamak en kolayı onemlı olan dogru yolu gostermek. sevgilinle guzel guzel konus ve en yakın zamanda bir jınekoga gorun canım farklı seylerde olabilir. bedenıne ve kendıne cok ıyı bak:)

Prezarvatif kullanmamışsınız hap da almıyorsun büyük olasalıkla peki hamile kalmaktan hiç mi korkmadın büyük cesaret yani . Cinsel ilişkiye girecek kadar olgun biri olsaydın en başta madem ilişki yaşıyorsun ki yaşın bunun için çok küçük prezervatif kullansaydınız bunları yaşamazdınız aryca o çok evgili erkek arkdaşın seni çok seviyor ve düşünüyor olsaydı başına daha kötü şeyler gelmesin diye korunmayı düşünürdü en başta ama 25 yaşında olup 17 yaşındaki bir çocukla beraber olabilen kapasitedeki erkekten ne beklenir o da ayrı mesele.

Ben hukukçu olduğum için TCK ya göre sevgilinin hangi sıfatı taşıdığını söyledim.. Yani bu sıfatı ben değil Türkiye Cumhuriyeti kanunları veriyor, onlara da el at istersen bu arada emin ol ki benim sevgilim bu yüzden aldatmaz. biz cinsellik sorununu çoktan aştık. Ben kafa dengim birini buldum, cinselliği evlendikten sonra yaşayabileceğim birini. Çok şükür ki 3 ay aynı evde kalmamıza rağmen hiç bir ters hareketi olmadı.. Beddua etmek senin gibi insanlara özgü içinde ukte kalan şeyleri bana yamamaya çalışmazsan sevinirim. Beni ne kadar iyi tanıdın da kötü niyetli olup olmadığıma karar verebiliyorsun. Demin cevap yazmadığım halde sırf kabullenemediğin gerçeklerin hırsını benden çıkarmaya çalışırsan cevabını alırsın haberin olsun.. Buarada sevgilimin benden alamayacağı tek şey cinselliktir onun dışında sevgi, saygı, şefkati birbirimizle paylaşırız. O halinden gayet memnun. Senin dert edinmenin lüzumu yok

mesaj tekrarı....

Son düzenleme:
canım sen hatayı konuyu buraya açmakla yaptın bence.Derdine derman olsun istiyorsun burdakilerin ama acımasızca yorumlar tabiiki gelecek doğal olarak..Ben şans eseri gördüm konunu yorumları okudum.Sevgilinle arandaki bağı en iyi sen bilirsin biz değil seninle evlenmek istiyordur istemiyordur bundan bize ne.umarım hakkınızda hayırlı olur ve geçmiş olsun doktora gidersende ailene söyleneceğini biliyorsundur herhalde yaşın küçük çünkü ailene ulaşırlar....

Canım başta geçmiş olsun inşallah birşeyin yoktur
tüm yorumları okuyamadım belki benim söylediklerimi birçok arkadaş demiştir hani başkalarına gözü kaymasın diye beraber olduğun erkek arkadaşın olacak kişiye çok güvenme
yanlış anlama ama sen daha çok gençsin bizler kadar kötülüklerle karşılaşmadığın için herkese çabucak güvenebilirsin
ama şunu bilki seven erkek karşısındakini sırf onunla cinsellik yaşamıyor diye bırakmaz terk etmez eğer erkek karşısındaki bayanı benle olmazsan başkalarıyla olurum diye üstü kapalıda olsa cinselliğe zorluyorsa o erkek sevilmeyi haketmiyordur

hayat bu insanın başına ne geleceği belli olmaz benim bi arkadaşımda aynı şekilde erkek arkadaşından hamile kaldı ama onun yaşı 18di kürtaj olmaya gittiler ama evli olmadıkları için polis çağıracaklarını söylemişlerdi onlarda özel bi hastaneydi zaten hemen çıkıp özel çamlıca hastanesine gittiler orada kürtaj yaptırdılar bence sende o hastaneye gidebilirsin ayrıca o arkadaşım şuanda o insanla evlendi inşallah sevgilin seni yarı yolda bırakmaz olabilir her insanın başına gelebilir üzme kendini ama en kısa zamanda bi doktora görün bence korunmadanda ilişkiye girmeyin derim ne olacağı belli olmaz hadi inşallaah hastalığını en kısa zamanda sorunsuz bi şşekilde atlatırsın

Ne ımla ne bır harf hatası ne bır devrık cumle cahıl degılsın kesınlıkle emın oldugum tek konu bu kendını savunman bılıncın harıka bende 17 yasında olduguna emın olamadım okudukca ama yasadıgın sey ıcın degıl kımseyı ırgalamaz yasadıgın

Arkadaşlar az önce hastanedeydim. Sevgilimle telefonda konuştuk. Çok kötü durumdayım kanamam devam ediyo gel dedim. Uçak bileti bulamadığı için gelemedi. Benimde tanıdığım bi arkadaşı geldi. Özel çamlık hastanesine gittik. Ordaki kadın muayene etti. Kadın doğumcuya görünmem gerektiğini söyledi. Zeytinburnundaki avrasya hastanesine yönlendirdiler. Oraya gittik kadın doğum uzmanı doktor baktı. Doktor erkekti. Kendimi çook kötü hissettim. Moralim bozuldu ağladım hep hala ağlıyorum. Sevgilimden baska bi erkeğin görmesi beni çok utandırdı demir gibi bişey sokup inceledi. yumurtalıklarım fln normalmiş herhangi bi sorun yokmuş. idrar yolu enfeksiyonu olabilirmiş yarın üroloğa gidicem. İnsallah hemen iyileşirim.

Muayene oldum canım kimlik, yaş falan da hiç sıkıntı olmadı şaşırdım.

Senin benimle ne alıp veremediğin var gerçekten anlamış değilim yada bazı sorunların var gerçekten.. Hukukçu olman neyi değiştirir ki söyler misin? Sevgilim ne sıfatı taşırsa taşısın ben onu seviyorum tck da öyle bi sıfatla da geçse bu umrumda değil. Ve sen benim sevgilime tecavüzcü diyemezsin. Tecavüzün ne demek olduğunu bilmiyorsun sanırım. Nasıl hukukçusun anlayamadım. Bak ben anlatıyım sana sende öğren. Tecavüz erkeğin, kız direnmesine rağmen şiddet vs uygularak kızla zorla ilişkiye girmesi durumudur. Umarım anlamışsındır. Ben sevgilimle isteyerek birlikte oldum çünkü onu seviyorum. Bana şiddet vs uygulamadı aksine mutlu etmek beni rahatlatmak için elinden geleni yaptı. Gerçi sana bunları neden anlatıyosam.. Sonuçta beni anlamayacaksın. Benim içimde ukte kalan bişey yok allaha şükür. Beddua fln da etmedim ne saçmaladığını gerçekten anlamıyorum. Kötü niyetli olduğun ilk attığın yorumdan son attığın yoruma kadar belli oluyo. Derdin ne söyler misin? Senin sevgilinle yaşadıkların umrumda bile değil açıkcası. Aranızdaki sevgi saygı da beni ilgilendirmez. Ben bu konuyu ilaç hakkında bilgi almak için, belki biraz konuşup rahatlarım diye açtım. Ama sen beni sürekli strese sokuyosun. Lütfen bunu yapma.

Son düzenleme:

Bende az önce hastanedeydim yarın tekrar gitmem gerekiyor. Dediğin gibi insanın başına ne geleceği belli olmuyo bu yüzden fazla büyük konuşmamak lazım. Arkadaşın adına sevindim. İnsallah bizde evlenicez sevgilime güvenim sonsuz :) teşekkürler

Ben yaşadıklarımdan dolayı yaşıtlarımdan çok daha çabuk olgunlaştım. Kötü günler geçirdim, hergün ağladığım günler oldu yaşadıklarım olgunlaşmamı sağladı. Kesinlikle cahil değilim. Herşeyin bilincindeyim. Yaptığım hatanın farkındayım. Ama yorum yapan birçok kişi çocukmuşum gibi konuşuyorlar. Evet resit olmayabilirim ama birkaç ay sonra reşit olucam ne fark eder ki. Ben akılın beyinde olduğunu düşünüyorum yaşla falan alakası yok.

geçlikte bazen böyle hatalar yapılabilir daha büyüklerinden sakınman önemli bundan sonra. madem sevgilinin doktor arkadaşı var sana kayıt dışı bir muayene yapsın. çok mu zor.böyle telefondan ilaç verilmeyeceğini bilmeliydi eğer gerçekten doktorsa.

TCK ya göre kız 18 yaşın altında olduktan sonra her türlü cinsel ilişki tecavüzdür NOKTA. Sorunlu olmak kavramın gerçekten çok ilginç. Çok şükür ben ne aileme karşı yüzümü kızartacak ne de sevgilimden ayrılsam bile dert edineceğim işler yapmadım.. Hem ailenden habersiz her türlü haltı yiyorsun hem de burada gelip millete laf sokma derdindesin. Tek tavsiyem okuman ve hayatını kurtarmandı ama açıkcası beni ilgilendirmiyorsun bu saatten sonra

Aslında söylemek istediğim çok şey var ama söylemeyeceğim...
Hata yaptığının farkındasın ama sonraki yorumlarını okuduğumda yine sevgilini savunmaya geçmiş ve güveniyorum demişsin...
Eminim ki sorununu atlattıktan sonra aynı şekilde devam edeceksin bu yasal olmayan cinsel ilişkine ve bu adam seni malesef kullanmaya devam edecek...
Bana kalırsa 18 yaına geldiğinde de bu adamı çevrende göremeyeceksin, hep böyle olmuştur (Çok şanslı değilsen).
Seni yargılamak için söylemiyorum, gerçekler bunlar ne yazık ki...
Türkiye'de de Avrupa'daki gibi ilk cinsel ilişki yaşının 13'e düşeceğinden korkmaya başladım artık...

Konu sahibi arkadaş yaşın gereğiyle hayata toz pembe bakabilirsin. Bu çok normal. Svgilini de çok sevdiğin için ona toz konduramıyor olabilirsin, bu da çok normal. Ama hayat sandığın gibi bişey değil. Bak burdaki çoğu bayan senin iyiliğin için sert konuşuyor. Kendi hayatına, düşüncelerine, yaşadıklarına sanki bi başkasıymış gibi bakınca herkesi anlayacaksın. Senin sevgilin senin gözünde dünya iyisi bi insan olabilir. Ama malesef bu, ülkemizde kanunu değştirmiyor.
Bak benim çalıştığım yerde bi oğlan vardı. Çocuk 18 yaşında, kız 17 yaşındaydı. Bunlar sizin yaşadığınızı yaşamışlar ve oğlan öyle çok korkuyordu ki, tecavüzcü damgası yemektn.. Oysa ki öyle bi durum yok.. Kız kendi teklif etmiş, beraber olalım diye..
Sen şimdi eminim bana da kızacaksın, sevgilini savunacaksın ama biraz gerçekçi ol ve bundan sonraki adımlarını ona göre at.. Sakın seni kınadığmı, yargıladığımı da düşünme.. Ben sadece sana abla tavsiyesi verdim

Muayene oldum canım kimlik, yaş falan da hiç sıkıntı olmadı şaşırdım.

Kimlik istemedimi hastane nasıl girdin muayeneye ?

Peki o saatte evden nasıl çıkabildin? Ailene ne dedin?

Merhaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…