Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

Merhaba arkadaşlar.
Biriyle konuşmaya çok ihtiyacım var ama derdimi kimseyle paylaşamıyorum. Zaten asosyel biriyim pek arkadaşım yok.. Derdimi aileme de anlatamam çok kötü karşılarlar bu durumu. Yaşım 17 belki sizden yaşça küçüğüm. Cinsel deneyimimi erken yaşta yaşadım sevgilimle birlikte oldum. Ama şuan o kadar çok pişmanım ki.. Yaklaşık 2 aydır birlikte oluyoruz. 2 hafta önce adettim. Adetim bittikten sonraki günler de ilişkiye girdik. En son 2 gün önce ilişkiye girdik. Sonra sevgilim iş için şehir dışına gitti zaten..
Dün öğlen saatlerinde kanamam başladı. Adetimin ilk günüymüş gibi sürekli kanlar geldi. Tuvaletimi yaparken canım yanmaya başladı çok sızlama oluyo. Halsizlik, baş dönmesi ve terleme yaşamaya başladım. Çok bitkin ve kötü bi haldeydim hala da öyleyim. Hemen sevgilimi arayıp durumu anlattım çok korktum. İlk defa böyle bişey yaşıyorum. Reşit olsaydım ve kimliğim annemde değil bende olsaydı hastaneye gidecektim ama gidemedim durumlardan dolayı.. Sevgilim doktor arkadaşını aradı. Yaşadıklarımızı, benim kanamam olduğunu her şeyi anlatmış. Doktor enfeksiyon kaptığımı söylemiş ve Nidazol 500mg içmem gerektiğini söylemiş. ilacı içmeye başladım sabah 2 akşam 2 almam gerekiyo. Yani günde 4 tane içecekmişim. Kahvaltıdan sonra içtim ama çok korkuyorum yan etki yapmasından korkuyorum. İlk defa doktora görünmeden kan tahlili yaptırmadan böyle bi ilaç kullanıyorum. Sevgilim sürekli arıyo nasıl olduğumu soruyo ama kendimi çok yalnız hissediyorum. Kimseye anlatamadım bunu.. En sonunda sizinle paylaşmaya karar verdim. Bu ilacı bilen yada benim gibi bi durum yaşayıp kullanan var mı? Cevaplarınızı bekliyorum. Lütfen yardımcı olun bana...

Son düzenleme:
X