Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

canım geçmiş olsun umarım aynı hatayı bir daha yapmazsın ama önemli olan geçmişte yaptıklarına yanmak değil ders almaktır. benim tek taktığım taraf erke ktir ihtiyacı vardı bendeonu sevdiğim için yaptım deme isteyip yapman bu bahaneden daha iyi ...çok duyuyorum bunu eğer ihtiyaçları varsa elleriylede giderirler merak etme

Bi şekilde ne yap ne et o kimliği al ailenden ve dr a mutlaka git canım,kafana göre ilaç kullanma,madem artık cinsel hayatın aktif,kadınlar en ufak bişeyde hemen ya enfeksiyon,ya mantar olurlar,ya da rahim ağzı yarası vardır ama farkında değilsindir.

mutlaka ama mutlaka bi smear testi yaptırmalısın canım geçmiş olsun..

Haa bu arada dr yaşını asla sorun etmez her genç kıza sorarlar bakire misin değil misin ona göre muayene ederler..

Son düzenleme:
Önyargılı davranmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Tamam aramızda yaş farkı var bende bunu farkındayım. Ama sırf bu yüzden sevgilime pislik, sübyancı, ve tecavüzcü demeni kabul edemem. Lütfen kelimelerini dikkatli seç. Ayrıca sen nerden biliyosun birilerinin ırzına geçtiğini gördün mü yada tanık mı oldun? Çok fazla önyargılısın... Ben bunları okumak için açmadım bu konuyu. Yaptığım hatanın farkındayım diyorum. Ayrıca 18ime girince evlencem de demiyorum. Sevgilimin düşüncesi bu. o ben resit oldugumda evlenmek istiyo ama ben bu konuda erken davranmak istemiyorum. Diğer arkadaşlara yazdığım cevapları okursan görürsün. Yani ben evlenmenin derdine falan düşmedim. Bu konuyu açmamın tek nedeni yaşadığım korku ve ilaç hakkında bilgisi olanlarla konuşmaktı.

Konu sahibi ; öncelikle sen çoğu şeyin farkında değilsin Türk Ceza Kanuna göre senin rızan dahilinde bile birliktelik yaşasanız buna TECAVÜZ denir. 18 YAŞ ALTINDAKİ kızlarla ilişkiye girmek SÜBYANCILIKtır :KK34: Zaten senin gibi genç kızlar olduktan sonra ohoo adamların canına minnet. Çok seviyormuş da evlenecekmiş bırak allah aşkına. Bir kere 25 yaşındaki bi erkek 17 yaşındaki kızla sevgiliyiz demeye çekinmedikten, onunla cinsel ilişki yaşamakta ısrar ettikten sonra ben o erkeğe erkek demem. Çok seven insanda sen burada yardım dilenirken gelip yanında olmasını da bilirdi bilmem anlatabildim mi :KK14:

Ve İsilay yorumlarımın sonuna kadar arkasındayım.. Herkes seviyor, herkes ergenlikten geçiyor. Bence bu site insanlara doğru yolu göstermek için var daha çok. Alkışlayacak halim yok bu durumu gereken eleştiriyi de yapabilirim öyle değil mi :KK31: 17 yaşındaki çocuk da 25 yaşındaki adam da mı çocuk acaba?? Ben evlenmeden birlikte olmasında değilim bunu anla 17 yaşında daha nüfus cüzdanı annesinin çantasında olan bir kızın bunları yaşamasındayım :KK34:

Son düzenleme:
Canım aslında 17 yaşında bir genç kızın üstünde kimlik taşıması gerekir annene okulun varsa sınavlarda isteniyor falan de yada polisçevirdi geçen yolda anne sıkıntı yaşıyorum de ve al ama huylandırma çok masumca anne kimliğimi ver artık üstümde taşıycam de kütüphaneden kitap almak sitiyorum soruyorlar de normalde senın yaşındayken heryerde çıkıyor insanın kımlık karşısına ayrıca.

Sakın böyle bir hata yapma işte o zaman polisi boylarsın asla gitme özel bir jinekolog yaşına bakmaz bence neler var ayrıca kimlik sitendiğinide sanmıyorum özel muayenehanelerde erkek arkadaşınla birlikte gitmelisin bence polis falan çağrılmaz yaştan ötürü neler var, çok geçmiş olsun.

Bu yorumlar çok acımasızca değilmi? sevmişler birbirlerini ve ergenliğin verdiği bir cahillik yapmışlar 25 yaşındaki bir erkek 18 yaşındaki bir kızla aynı kafada çünkü erkekler çok daha geç çocukluktan çıkıyor. Bu kızcağızın belki eşi olacak ki çocuk evlenmekten bahsediyor bırakıp kaçmamışki bu kadar hakaret dolu rencide edici sözler savuruyorsunuz. Ben üzüldüm şahsen bu hakaretlere yargılamayın yardımcı olun diye var bence bu site. Hayatı yeni keşfeden iki çocuğun yaptığı cahillik ve korkudan tir tir titreyen halleri var karşımızda. Milyon kişi evlenmeden önce birklikte olabiliyor evlense ne olur evlenmese ne olur ? ne demek sevmişse evlenecekler tabiki.

Diğer arkadaşın o kadar eleştirisinden sonra bunları duymak bana çok iyi geldi. Beni anlayabilen sadece sen varsın galiba sağol :) sevgilim şuan şehir dışında geldiğinde ilk iş özel jinekoloğa gitmek olacak. Umarım dediğin gibi kimliğe, yaşa fln bakmazlar. Çok anlayışlışın teşekkür ederim gerçekten biraz olsun içim rahatladı.

canım burada yorum yapan insnalara kızmaya hakkın yok..insanlar bende dahil duyunca zaten yaptığının doğru olmadığını söyleyerek seni uyandırmaya çalıştık..sen zaten istediğini alırsın istemediğini almazsın..burada arkadaşı..kardeşi..kuzeni vs. başına böle şeyler gelen insanlar daha fazla hata yapmaman için uyardılar seni kimsenin kınadığı yok..umarım bu durumdan kurtulursun tez zamanda iyleşirsin..gerisi bizi ilgiledirmez zaten ..bunu duymak istediysen senin hayatın bizene kii...

Hayır kızmıyorum zaten ama bazı yorumlar gerçekten fazla kınayıcı ve önyargılı geldi bana. Belki ben şuan ki psikolojimden dolayı böyle düşünüyorum. Zaten ben yaptığımın doğru bişey olmadığını biliyorum ve bunun farkında olduğumu bi çok kez yazdım ama hala aynı şeyleri duymak biraz canımı sıktı ve beni strese soktu. Sonuçta konuyu açmamın nedeni ilaç hakkında bilgisi olanların yorumunu öğrenmek yada benim durumumda olan, bu konuda bilgisi olan insanlarla konuşmaktı. Ayrıca kızsaydım yorumlara teşekkür etmezdim zaten :)

Konu sahibi ; öncelikle sen çoğu şeyin farkında değilsin Türk Ceza Kanuna göre senin rızan dahilinde bile birliktelik yaşasanız buna TECAVÜZ denir. 18 YAŞ ALTINDAKİ kızlarla ilişkiye girmek SÜBYANCILIKtır :KK34: Zaten senin gibi genç kızlar olduktan sonra ohoo adamların canına minnet. Çok seviyormuş da evlenecekmiş bırak allah aşkına. Bir kere 25 yaşındaki bi erkek 17 yaşındaki kızla sevgiliyiz demeye çekinmedikten, onunla cinsel ilişki yaşamakta ısrar ettikten sonra ben o erkeğe erkek demem. Çok seven insanda sen burada yardım dilenirken gelip yanında olmasını da bilirdi bilmem anlatabildim mi :KK14:

Ve İsilay yorumlarımın sonuna kadar arkasındayım.. Herkes seviyor, herkes ergenlikten geçiyor. Bence bu site insanlara doğru yolu göstermek için var daha çok. Alkışlayacak halim yok bu durumu gereken eleştiriyi de yapabilirim öyle değil mi :KK31: 17 yaşındaki çocuk da 25 yaşındaki adam da mı çocuk acaba?? Ben evlenmeden birlikte olmasında değilim bunu anla 17 yaşında daha nüfus cüzdanı annesinin çantasında olan bir kızın bunları yaşamasındayım :KK34:

Evet doğru yolu göstermek için var hakaret edip yargılamak için değil bence tecavüz edip kaçmamış erkek arkadaşı şehir dışında olması gerekiyormuş telefonlarını kapatıp kaçmamış kardeşimiz zaten bu durumun pişmanlığını yaşıyor ne yapalım toplum olarak elbirliğiyle intiharamı sürükleyelim bu kızcağızı. Hepimizin kardeşi çoluk çocukları var ve bu durum tüm gençlerimizin yüzleştiği bir olay gönül isterdi çevresindeki arkadaşlarından buna engel olabilecek doğru akıl verebilcek birikeri olsaydı ama iş işten geçmiş bundan sonra ne yapabilir. Bu konuda yorum yapmalıyız bence sizin mantığınızda bir annesi varsa zaten hiçbir zaman paylaşamıycaktır bu konuyu ve dilerim sonuçları hayırlı olur.

EN KISA ZAMANDA DOKTORA GİTMELİSİN sağlık herşeyden önemli...yapığın şey çok kötü ancak bir hata yapmışsın hata üzerine hata yapma evlilik bu kadar kolay bişey mi tanımadan birlikte oldum diye sırf bu nedenden dolayı evlilik düşünülür mü yapmayın arkadaşlar neler yaşanılıyor evlilikte... yaşın ilerledikçe daha olgun düşüneceksin bence bunu bu yaşta karar verme... yapmasaydın iyiydi ama yapacak bişey yok bence kendine daha fazla zarar verme.

Canım ben hemen evlenicem demiyorum ki sevgilim hemen evlenmek istiyo ama ben bi hata yaptım bi daha hata yapmak istemiyorum. Bu yüzden acele etmicem hiç bişey için. Sevgilim istanbula geldikten sonra zaten jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun umarım aynı hatayı bir daha yapmazsın ama önemli olan geçmişte yaptıklarına yanmak değil ders almaktır. benim tek taktığım taraf erke ktir ihtiyacı vardı bendeonu sevdiğim için yaptım deme isteyip yapman bu bahaneden daha iyi ...çok duyuyorum bunu eğer ihtiyaçları varsa elleriylede giderirler merak etme

Yok asla yapmam artık dersimi aldım ben hemde fazlasıyla. şuan tek derdim kanamanın durması ve bi an önce iyilesmek. Umarım kimse bu hastalığı yaşamaz gerçekten berbat bişey.

Bi şekilde ne yap ne et o kimliği al ailenden ve dr a mutlaka git canım,kafana göre ilaç kullanma,madem artık cinsel hayatın aktif,kadınlar en ufak bişeyde hemen ya enfeksiyon,ya mantar olurlar,ya da rahim ağzı yarası vardır ama farkında değilsindir.

mutlaka ama mutlaka bi smear testi yaptırmalısın canım geçmiş olsun..

Haa bu arada dr yaşını asla sorun etmez her genç kıza sorarlar bakire misin değil misin ona göre muayene ederler..

Çok teşekkür ederim yorumun için sevgilimin istanbula gelmesini bekliyorum geldiğinde ilk iş doktora gitmek olucak. Çünkü tek başıma gitmeye cesaret edemem. Annemden de kimliği almanın bi çaresini bulucam artık yapcak bişey yok.

Kanamam çok fazla adetin ilk günü gibi.. Cinsel ilişkide de prezervatif kullanmamıştık. Peki siz ne düsünüyosunuz bi sağlıkcı olarak enfeksiyondan kaynaklı değilse neden olabilir? Ben şuan jinekoloğa gidemiyorum bu durumda. Ama siz rastlamışsınızdır herhalde böyle durumlara.Düsünceniz nedir

korumadan beraber olmuşsunuz
ne kadar şükretseniz azdır ...yani şimdiki antibiyotiğin yan etkileri varmı sorunuz yerine hamileyim ne yapabilirim diye de sorabilirdiniz...
birde sevgilim benden başkasına bakmasın diye cinsellik yaşadığın birinin sevgisine ne kadar inanılır ?
eğer gerçekten sevseydi siz hazır olana kadar beklerdi zorlamazdı ...

Evet doğru yolu göstermek için var hakaret edip yargılamak için değil bence tecavüz edip kaçmamış erkek arkadaşı şehir dışında olması gerekiyormuş telefonlarını kapatıp kaçmamış kardeşimiz zaten bu durumun pişmanlığını yaşıyor ne yapalım toplum olarak elbirliğiyle intiharamı sürükleyelim bu kızcağızı. Hepimizin kardeşi çoluk çocukları var ve bu durum tüm gençlerimizin yüzleştiği bir olay gönül isterdi çevresindeki arkadaşlarından buna engel olabilecek doğru akıl verebilcek birikeri olsaydı ama iş işten geçmiş bundan sonra ne yapabilir. Bu konuda yorum yapmalıyız bence sizin mantığınızda bir annesi varsa zaten hiçbir zaman paylaşamıycaktır bu konuyu ve dilerim sonuçları hayırlı olur.

canım özel mesajlara cevap veremiyorum msj sayımın 100 olması gerekiyormuş. Dediğini yapıcam. Keşke herkes senin gibi mantıklı düşünebilse.. Burda amaç eleştiri yapmak, kınamak değil çözüm bulmak olmalı senin yaptığın gibi.. Sevgilimle az önce konuştuk telefonda. Her saat başı arıyo zaten. Eğer kanama devam ederse 2 gün içinde mutlaka gelcekmiş. Ben ona şuan gel desem gelir zaten ama bu iş onun için çok önemli o yüzden onu zor durumda bırakmak istemiyorum. çok teşekkürler :)

canım özel mesajlara cevap veremiyorum msj sayımın 100 olması gerekiyormuş. Dediğini yapıcam. Keşke herkes senin gibi mantıklı düşünebilse.. Burda amaç eleştiri yapmak, kınamak değil çözüm bulmak olmalı senin yaptığın gibi.. Sevgilimle az önce konuştuk telefonda. Her saat başı arıyo zaten. Eğer kanama devam ederse 2 gün içinde mutlaka gelcekmiş. Ben ona şuan gel desem gelir zaten ama bu iş onun için çok önemli o yüzden onu zor durumda bırakmak istemiyorum. çok teşekkürler :)

benim özel mesajım sana ulaştımı?

Bu kadar önyargıda fazla yani bak simdi bende senin gibi önyargılı konuşucam bakalım hoşuna gidecek mi. Ben senin yazdığın yorumlardan neyi anlıyorum biliyor musun senin sevgilin, kocan yada önceden birlikte olduğun biri seni genç biriyle aldatmış olmalı. Kırıcı olmak istemem ama bu böyle.. Bu kadar önyargı fazla ve kırıcı olmaya başladı. sevgilime şuan gel desem biner uçağa gelir. Bu iş onun için önemli o yüzden ben istemiyorum gelmesini. Bilip bilmeden yorum yapmak yanlış.

Mesane iltahabi olabilir... Bol bol sivi tüketin ve kisa araliklarda tuvelete cikin bu sekilde temizleyebilirsiniz.. Genital bölge temizligine önem verin.. Ic camasinizi SIK SIK degistirin...Kalite olarak %100 pamuk olan ic camasirlarini tercih edin... Regel disi dönemlerde günlük ped kullanin.. Tuvalet temizliginizi önden arkaya dogru yapin.... En yakin sürede de bir jinekologa görünün..

Aman şimdi de suçlu ben oldum :KK1: Kardeşim TCK tecavüz sıfatını kullanıyor anlatabildim mi acaba sana ? Hakaret kavramı da lastik gibi olmuş ben ne salak dedim ne küfür ettim ne de aşağıladım bunlar olmadan hakaret söz konusu olamaz. Ayrıca benim ailem çok geniştir nasıl desem sevgilim varsa, cinsellik yaşasam anneme anlatabilirim. Ama ben yaşamıyorum. Bu benim hayatım, benim kararım. Yani anne mantığında bitmiyor iş, kişinin kendi mantığı olması lazım. Buarada konu sizin konunuz olmadığına göre konuya verdiğim cevaplara yorum yazmanızın hiç bir lüzumu yok sanıyorum konu sahibi kendini çok olgun görüyor öyleyse benim yazdığım cevaplara kendisi cevap verebilir. 3.kişi gibi savunma yapmanız anlamsız sonuçta siz de ilişkilerini bilemezsiniz. Derdim polemik değil o yüzden cevap yazmazsanız mutlu olurum. İyi akşamlar:KK3:

Yaptığım hatanın farkındayım ama bunun bi dönüşü yok malesef. Şuan zaten çok pişmanım. Onu iyi tanıyorum ve güveniyorum. Güvendiğim ve çok sevdiğim için yaptım. Gözü başkalarına kaysın istemedim. İlişkiyi daha ilerki yaşlarımda evlenince yaşamayı bende isterdim ama sevgilimin ısrarlarına dayanamadım. Evet dediğin gibi bu bi suç aslında. Ailem bu durumu öğrenirse hem benim hem onun açısından büyük sorun olacak biliyorum. Bu yüzden kimseye anlatamadım zaten. Yorumun için teşekkür ederim. Konuşmak beni biraz olsun rahatlatıyo. İlaç da dediğin gibi umarım kötü sonuç vermez.

canım pişman ol diye söylemedim,pişmanlık duyma da ders olsun sana bu önemli olan.basit bir enfeksiyondur umarım,bilincinde ol ki çok daha ciddi enfeksiyonlar olabilir cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanabilirsin,gebe kalabilirsin bunlar için temkinli olmalısın..iyileşeyim bir daha olmayacak diyorsun ama her zaman herşey düşündüğün gibi olmaz,bu tavrında kararlı olduğun halde erkek arkadaşın senin yanında olacaksa ne güzel..

X