Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

korumadan beraber olmuşsunuz
ne kadar şükretseniz azdır ...yani şimdiki antibiyotiğin yan etkileri varmı sorunuz yerine hamileyim ne yapabilirim diye de sorabilirdiniz...
birde sevgilim benden başkasına bakmasın diye cinsellik yaşadığın birinin sevgisine ne kadar inanılır ?
eğer gerçekten sevseydi siz hazır olana kadar beklerdi zorlamazdı ...

2 senedir bana dokunmadı sevgisini her türlü kanıtladı. Zor günlerimde, psikolojimin bozuk olduğu dönemlerde hep yanımda oldu. Ağladığımda yanımda ailem değil sadece o vardı. Bunları hiç bi çıkar beklemeden yaptı. Ve bu yaptıkları ona güvenmemi sağladı. 2 sene az bi süre değil benim o zaman yaşım 15ti. Dediğiniz gibi sevmeseydi o yaşımda isterdi benden bazı şeyleri.

Bu kadar önyargıda fazla yani bak simdi bende senin gibi önyargılı konuşucam bakalım hoşuna gidecek mi. Ben senin yazdığın yorumlardan neyi anlıyorum biliyor musun senin sevgilin, kocan yada önceden birlikte olduğun biri seni genç biriyle aldatmış olmalı. Kırıcı olmak istemem ama bu böyle.. Bu kadar önyargı fazla ve kırıcı olmaya başladı. sevgilime şuan gel desem biner uçağa gelir. Bu iş onun için önemli o yüzden ben istemiyorum gelmesini. Bilip bilmeden yorum yapmak yanlış.

İlahi :KK1: Benim yaşım 20. 2 yıldır biriyle beraberim o da 23 yaşında. Cinsellik yaşamıyoruz eğer bunu da merak ediyorsan. Eleştirebileciğin bir şey çıkmadı çok üzgünüm :21:

Aman şimdi de suçlu ben oldum :KK1: Kardeşim TCK tecavüz sıfatını kullanıyor anlatabildim mi acaba sana ? Hakaret kavramı da lastik gibi olmuş ben ne salak dedim ne küfür ettim ne de aşağıladım bunlar olmadan hakaret söz konusu olamaz. Ayrıca benim ailem çok geniştir nasıl desem sevgilim varsa, cinsellik yaşasam anneme anlatabilirim. Ama ben yaşamıyorum. Bu benim hayatım, benim kararım. Yani anne mantığında bitmiyor iş, kişinin kendi mantığı olması lazım. Buarada konu sizin konunuz olmadığına göre konuya verdiğim cevaplara yorum yazmanızın hiç bir lüzumu yok sanıyorum konu sahibi kendini çok olgun görüyor öyleyse benim yazdığım cevaplara kendisi cevap verebilir. 3.kişi gibi savunma yapmanız anlamsız sonuçta siz de ilişkilerini bilemezsiniz. Derdim polemik değil o yüzden cevap yazmazsanız mutlu olurum. İyi akşamlar:KK3:

ışılayy diye başlayan cümlende bana hitap ediyorsan cevap yazacağım elbette haklısın ama pek muhattaba alınacak bir şahıs değilsin

ilerde çocuk doğurmak istiyorsan ne yap et vakit kaybetme doktora git.....aklını başına topla

Mesane iltahabi olabilir... Bol bol sivi tüketin ve kisa araliklarda tuvelete cikin bu sekilde temizleyebilirsiniz.. Genital bölge temizligine önem verin.. Ic camasinizi SIK SIK degistirin...Kalite olarak %100 pamuk olan ic camasirlarini tercih edin... Regel disi dönemlerde günlük ped kullanin.. Tuvalet temizliginizi önden arkaya dogru yapin.... En yakin sürede de bir jinekologa görünün..

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için.

sen dünya sağlık örgütüne göre çocuksun ....ve gerçekten sana ne anlatırsak anlatalım çocuk zihniyetiyle olayın vehametini algılayamayacak durumdasın.....bu 20 yaşına kadar böyle

Vajinal Enfeksiyondan dolayı böyle kanama olmazki:26:
Acaba idrar yolu enfeksiyonu mu geçiriyorsunuz?
Neyse size ders olmuştur bundan sonra daha dikkatli olursunuz artık

ışılayy diye başlayan cümlende bana hitap ediyorsan cevap yazacağım elbette haklısın ama pek muhattaba alınacak bir şahıs değilsin

Ben size SİZ diye hitap ediyorsam, samimiyetimiz olmadığı içindir. Ben size hakaret etmedim. Ama sizin bu yaptığınız yanlış hem de çok.. Yaşınıza hürmeten susuyorum. İyi akşamlar :KK6:

sana kızmıyorum lütfen yarın ilk işin özel bir doktora gitmek olsun ...iltihap rahime ve tüplere yayılırsa yapışıklık olur olayın vehameti burda
ben erkek arkadaşın olacak erkek müsveddesine kızıyorum kendi nefsi için 17 yaşındaki bir bedeni adına ne dersen de sevgi de şöyle de böyle de insana değer veren bir erkek bunu yapmaz
konu sahibi sana söylemiyorum sen gerçekten çocuksun

Aman şimdi de suçlu ben oldum :KK1: Kardeşim TCK tecavüz sıfatını kullanıyor anlatabildim mi acaba sana ? Hakaret kavramı da lastik gibi olmuş ben ne salak dedim ne küfür ettim ne de aşağıladım bunlar olmadan hakaret söz konusu olamaz. Ayrıca benim ailem çok geniştir nasıl desem sevgilim varsa, cinsellik yaşasam anneme anlatabilirim. Ama ben yaşamıyorum. Bu benim hayatım, benim kararım. Yani anne mantığında bitmiyor iş, kişinin kendi mantığı olması lazım. Buarada konu sizin konunuz olmadığına göre konuya verdiğim cevaplara yorum yazmanızın hiç bir lüzumu yok sanıyorum konu sahibi kendini çok olgun görüyor öyleyse benim yazdığım cevaplara kendisi cevap verebilir. 3.kişi gibi savunma yapmanız anlamsız sonuçta siz de ilişkilerini bilemezsiniz. Derdim polemik değil o yüzden cevap yazmazsanız mutlu olurum. İyi akşamlar:KK3:

pupiqq 'Ayrıca benim ailem çok geniştir nasıl desem sevgilim varsa, cinsellik yaşasam anneme anlatabilirim. Ama ben yaşamıyorum. Bu benim hayatım, benim kararım. ' diyosun ama söylediklerin çelişiyo. Herkesin kendi hayatı istediğini yaşar istediğini yaşamaz. Sana doğru gelen bana yanlış gelebilir. Bana yanlış gelen bişey de sana çok doğru gelebilir. Herkesin kendi düşüncesidir bu çünkü yaşantılarımız farklı.. Bu yüzden saygı duyulmalı. Ben hatamın farkında olduğumu dile getirdim ama sen üstüne basa basa tekrarlıyosun. Ne yapıyım yani çıkıp balkondan mı atlıyım? Evet kendimi olgun görüyorum bunun yaşla da bi alakası yok. Baksana senden bile daha mantıklı konuşabiliyorum. Demek ki akıl yaşta değil baştaymış :KK66:

canım pişman ol diye söylemedim,pişmanlık duyma da ders olsun sana bu önemli olan.basit bir enfeksiyondur umarım,bilincinde ol ki çok daha ciddi enfeksiyonlar olabilir cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanabilirsin,gebe kalabilirsin bunlar için temkinli olmalısın..iyileşeyim bir daha olmayacak diyorsun ama her zaman herşey düşündüğün gibi olmaz,bu tavrında kararlı olduğun halde erkek arkadaşın senin yanında olacaksa ne güzel..

İnşallah yanımda olur ama ben olacağına eminim ona güveniyorum. Dersimi aldım teşekkür ederim.

aslinda sorun burda su an cok buyuk
yani bunu burda paylasmissin site yoneticileri bile seni bildirmekle yukumlu..
yani sen 18 yasindan kucuksun cinsellik yasamissin
belkide anlatamiyorsun zorla oldu ve kanaman var..bu bir varsayim..gonullu olsan bile gonul koyacak yasta degilsin.
senin cinsellik yasaman istismara girer
yani sana yorum yapan bizler dahi seni bildirmekle yukumluyuz..
sadece yaziyoruz..
yarin birgun basina bisey gelse ve burdaki uyeligin farkedilse
emin ol bizimde pesimize duserler..:KK14:

Son düzenleme:

Ben nedense bu tür olaylara 'aman ne varki canım birbirlerini sevmişler masumca bir şey yapmışlar
Ne varki bunda hem sevdiğiyle yapmamış mı bi anlık heyecana kapılmışlar'.Diye bakamıyorum
Bu yaşta böyle şeylerin yaşanmasını doğru bulmuyorum yazık günah seni yetiştiren büyüten ailene
:KK50:

İlahi :KK1: Benim yaşım 20. 2 yıldır biriyle beraberim o da 23 yaşında. Cinsellik yaşamıyoruz eğer bunu da merak ediyorsan. Eleştirebileciğin bir şey çıkmadı çok üzgünüm :21:

Sen sevgiline çok güveniyosun herhalde. Sevgilimi o kadar eleştirdiğine göre.. Tecavüzcü dedin sübyancı dedin demediğin şey kalmadı nerdeyse. Benimle de çocukmuşum gibi konuşuyordun önceki yorumlarında ama farkındaysan aramızda sadece 3 yaş var. Bu arada sevgilin belki sende bulamadıklarını başkasında bulmuştur o yüzden yaşamıyodur seninle. çok büyük konuşuyosun umarım sevgilin seni aldatmıyodur:) bak umarım diyorum. Ben senin gibi kötü niyetli bi insan değilim. Kırıcı olamıyorum istesemde. Bu arada daha fazla konuya yorum yapıp polemik yapmaya çalışma :KK66:

doktora şöyle muayene olabilirsin kimliğini açıktan belli etmeden.
önce 18 yaşından büyük bir arkadaşınla hastaneye git. numara isim tc filan hepsi onun adına kayıt olsun. sonra doktorun yanına gidince sen muayene ol. tekrar kimlik gösterme. girişi kimlik olmadan yaptık tc yi söylerek dersiniz. yani onun adına sen muayene olacaksın.

sen dünya sağlık örgütüne göre çocuksun ....ve gerçekten sana ne anlatırsak anlatalım çocuk zihniyetiyle olayın vehametini algılayamayacak durumdasın.....bu 20 yaşına kadar böyle

Sen ' Akıl yaşta değil baştadır' atasözünü hiç duymadın galiba. 3 senede ne kadar çok şey değişecek merak ediyorum gerçekten. Bu arada saçma sapan yorumlar canımı sıkmaya başladı. Ben bu konuyu ilaç hakkında bilgisi olan insanlarla konuşmak için biraz rahatlamak derdimi birileriyle paylaşmak için açtım ama siz beni daha çok strese soktunuz. Gerçekten sağolun.

Canım senden 1 yaş büyüğüm burdaki ablaların ne demek istediğini anlıyorum.
Sevgilinle arandaki yaş farkından dolayı tedirginler. Dalga geçenlere sözüm yok onlar fazla büyük konuşanlar.
Hata yapmışssın olabilir herkez hata yapar. Ama dikkat et korun ve en yakın zamanda sevgilinle git doktora
...

Sen ' Akıl yaşta değil baştadır' atasözünü hiç duymadın galiba. 3 senede ne kadar çok şey değişecek merak ediyorum gerçekten. Bu arada saçma sapan yorumlar canımı sıkmaya başladı. Ben bu konuyu ilaç hakkında bilgisi olan insanlarla konuşmak için biraz rahatlamak derdimi birileriyle paylaşmak için açtım ama siz beni daha çok strese soktunuz. Gerçekten sağolun.

ben seninle ablan olarak konuşmuştum kötü niyetli değilim çünkü sen yaşta kardeşim var ve çok hassasım .....ve gerçekten çocuk yaştasın beyin gelişimi 20 yaşında tamamlanır ve dünya sağlık örgütünün tartıştığı yaş son zamanlarda 22 dir araştır internetin var
17 20 yaş arasındaki farkla 0 3 yaş arasındaki fark kadar olmasa da ona yakındır....DSÖ bunu bir de 22 ye çıkartmaya uğraşıyor...
yasalar boşuna erkek arkadaşına tecavüzcü demiyor canım ....erkek arkadaşının şu an üç buçuk attığına eminim sen yine farkında değilsin .......yine de nacizane tavsiyem üzerine de gitmek istemiyorum ama kondom kullan çünkü doğurganlığına yazık ...sadece içim acıdı

Madem doktor arkadaşı var mutlaka onunda tanıdığı bir jinekolog vardır..mutlaka doktora git..
Seni yargılamak istemem..Çünkü Resulullah Sallallahualeyhivessellem Kim bir din kardeşini bir günahından ötürü ayıplarsa kendiside o günahı işlemeden ölmez, buyuruyor...Sonuçta benimde bir kızım var.. ama benim yaşantıma ve inaçlarıma çok ters olduğu için, okurken tüylerim diken diken oldu..Eğer ailen bu durumu kabullenemicek bir aileyse ve sevgilin seninle evlenmezse olacakları düşünmek bile istemiyorum..çünkü kimse küçüktü cahildi demiycek acımasızca eleştircekler seni..toplumumuz böyle..Erkeğin elinin kiri diye bakarlar ama kıza yafta yapıştırırlar..İnşallah ailen arkanda durur ve seni yıpratmaz..daha çok küçüksün be kuzum..Senin için dua ediyorum..inşallah sevgilin sana sahip çıkar..
Yok yaa ben 7/24 kızımın peşinde gezicem:26:

7/24 kızınınız etrafında gezmenız cozum degıl neyazıkkı:KK5:bılakıs cocuklar fazla baskı altında kaldıklarında yapmıyacagı varsada yapıyorlar.umarım kımsenın basına boyle seyler gelmez:KK50:
bızım bır tanıdıgın gencecık kızıda evlenmeden evvel bır erkege ınanmıs evlenıcez cok sevıyorum ayaklarıyla kandırmıs kızcagızı sonrada ortada bıraktı eften puften bahanelerle ayrılmıs kızdan kız daha 17yasındaydı ve cok guzel bır kızdı aılesı bu durumdan haberdar olunca baskı yapmaya baslamıs,oda bunalıma gırmıs ve ıntıhar etmıstı:KK43:gencecık hayatında olumu haketmemıstı:KK50:bır seref.ızın bır anlık zevkı yuzunden kac kısının yuregını yaktı:KK47:su erkek mılletıne nasıl bukadar cabuk ınanıpta herseyınızı teslım edıyorsunuz anlıyamıyorum:26:gozu baskasına kaymasın dıye kendını feda etmıssın umarım pısman olmazsın.tamam olan olmus ama belkıde suan aynı hatayı yapmaya kalkısan kızlarımız vardır belkıde ders alırlar.yada nebıleyım erkek arkadası ılıskı ıcın baskı yapılan kızlar okur kızlar sızı seven adam sıze saygı duyar sıze kıyamaz ve bekler:KK47:cınsellık ıcın baskı kuran bır erkegın ben hıcbırseyıne ınanmam:KK19:kac zamandır tanıyorsunda guvendın be canım bu adama?senın derdın aslında bırlıkte oldugun ıcın pısmanlık degılde rahımde olusan ıntıhaptı deme neyse hersey gonlunce olsun:KK58:

X