Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

canım geçmiş olsun umarım aynı hatayı bir daha yapmazsın ama önemli olan geçmişte yaptıklarına yanmak değil ders almaktır. benim tek taktığım taraf erke ktir ihtiyacı vardı bendeonu sevdiğim için yaptım deme isteyip yapman bu bahaneden daha iyi ...çok duyuyorum bunu eğer ihtiyaçları varsa elleriylede giderirler merak etme

Bi şekilde ne yap ne et o kimliği al ailenden ve dr a mutlaka git canım,kafana göre ilaç kullanma,madem artık cinsel hayatın aktif,kadınlar en ufak bişeyde hemen ya enfeksiyon,ya mantar olurlar,ya da rahim ağzı yarası vardır ama farkında değilsindir.

mutlaka ama mutlaka bi smear testi yaptırmalısın canım geçmiş olsun..

Haa bu arada dr yaşını asla sorun etmez her genç kıza sorarlar bakire misin değil misin ona göre muayene ederler..

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Diğer arkadaşın o kadar eleştirisinden sonra bunları duymak bana çok iyi geldi. Beni anlayabilen sadece sen varsın galiba sağol :) sevgilim şuan şehir dışında geldiğinde ilk iş özel jinekoloğa gitmek olacak. Umarım dediğin gibi kimliğe, yaşa fln bakmazlar. Çok anlayışlışın teşekkür ederim gerçekten biraz olsun içim rahatladı.

Hayır kızmıyorum zaten ama bazı yorumlar gerçekten fazla kınayıcı ve önyargılı geldi bana. Belki ben şuan ki psikolojimden dolayı böyle düşünüyorum. Zaten ben yaptığımın doğru bişey olmadığını biliyorum ve bunun farkında olduğumu bi çok kez yazdım ama hala aynı şeyleri duymak biraz canımı sıktı ve beni strese soktu. Sonuçta konuyu açmamın nedeni ilaç hakkında bilgisi olanların yorumunu öğrenmek yada benim durumumda olan, bu konuda bilgisi olan insanlarla konuşmaktı. Ayrıca kızsaydım yorumlara teşekkür etmezdim zaten :)

Evet doğru yolu göstermek için var hakaret edip yargılamak için değil bence tecavüz edip kaçmamış erkek arkadaşı şehir dışında olması gerekiyormuş telefonlarını kapatıp kaçmamış kardeşimiz zaten bu durumun pişmanlığını yaşıyor ne yapalım toplum olarak elbirliğiyle intiharamı sürükleyelim bu kızcağızı. Hepimizin kardeşi çoluk çocukları var ve bu durum tüm gençlerimizin yüzleştiği bir olay gönül isterdi çevresindeki arkadaşlarından buna engel olabilecek doğru akıl verebilcek birikeri olsaydı ama iş işten geçmiş bundan sonra ne yapabilir. Bu konuda yorum yapmalıyız bence sizin mantığınızda bir annesi varsa zaten hiçbir zaman paylaşamıycaktır bu konuyu ve dilerim sonuçları hayırlı olur.

Canım ben hemen evlenicem demiyorum ki sevgilim hemen evlenmek istiyo ama ben bi hata yaptım bi daha hata yapmak istemiyorum. Bu yüzden acele etmicem hiç bişey için. Sevgilim istanbula geldikten sonra zaten jinekoloğa gitmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yok asla yapmam artık dersimi aldım ben hemde fazlasıyla. şuan tek derdim kanamanın durması ve bi an önce iyilesmek. Umarım kimse bu hastalığı yaşamaz gerçekten berbat bişey.

Çok teşekkür ederim yorumun için sevgilimin istanbula gelmesini bekliyorum geldiğinde ilk iş doktora gitmek olucak. Çünkü tek başıma gitmeye cesaret edemem. Annemden de kimliği almanın bi çaresini bulucam artık yapcak bişey yok.

korumadan beraber olmuşsunuz
ne kadar şükretseniz azdır ...yani şimdiki antibiyotiğin yan etkileri varmı sorunuz yerine hamileyim ne yapabilirim diye de sorabilirdiniz...
birde sevgilim benden başkasına bakmasın diye cinsellik yaşadığın birinin sevgisine ne kadar inanılır ?
eğer gerçekten sevseydi siz hazır olana kadar beklerdi zorlamazdı ...

canım özel mesajlara cevap veremiyorum msj sayımın 100 olması gerekiyormuş. Dediğini yapıcam. Keşke herkes senin gibi mantıklı düşünebilse.. Burda amaç eleştiri yapmak, kınamak değil çözüm bulmak olmalı senin yaptığın gibi.. Sevgilimle az önce konuştuk telefonda. Her saat başı arıyo zaten. Eğer kanama devam ederse 2 gün içinde mutlaka gelcekmiş. Ben ona şuan gel desem gelir zaten ama bu iş onun için çok önemli o yüzden onu zor durumda bırakmak istemiyorum. çok teşekkürler :)

benim özel mesajım sana ulaştımı?

Bu kadar önyargıda fazla yani bak simdi bende senin gibi önyargılı konuşucam bakalım hoşuna gidecek mi. Ben senin yazdığın yorumlardan neyi anlıyorum biliyor musun senin sevgilin, kocan yada önceden birlikte olduğun biri seni genç biriyle aldatmış olmalı. Kırıcı olmak istemem ama bu böyle.. Bu kadar önyargı fazla ve kırıcı olmaya başladı. sevgilime şuan gel desem biner uçağa gelir. Bu iş onun için önemli o yüzden ben istemiyorum gelmesini. Bilip bilmeden yorum yapmak yanlış.

Mesane iltahabi olabilir... Bol bol sivi tüketin ve kisa araliklarda tuvelete cikin bu sekilde temizleyebilirsiniz.. Genital bölge temizligine önem verin.. Ic camasinizi SIK SIK degistirin...Kalite olarak %100 pamuk olan ic camasirlarini tercih edin... Regel disi dönemlerde günlük ped kullanin.. Tuvalet temizliginizi önden arkaya dogru yapin.... En yakin sürede de bir jinekologa görünün..

Aman şimdi de suçlu ben oldum Kardeşim TCK tecavüz sıfatını kullanıyor anlatabildim mi acaba sana ? Hakaret kavramı da lastik gibi olmuş ben ne salak dedim ne küfür ettim ne de aşağıladım bunlar olmadan hakaret söz konusu olamaz. Ayrıca benim ailem çok geniştir nasıl desem sevgilim varsa, cinsellik yaşasam anneme anlatabilirim. Ama ben yaşamıyorum. Bu benim hayatım, benim kararım. Yani anne mantığında bitmiyor iş, kişinin kendi mantığı olması lazım. Buarada konu sizin konunuz olmadığına göre konuya verdiğim cevaplara yorum yazmanızın hiç bir lüzumu yok sanıyorum konu sahibi kendini çok olgun görüyor öyleyse benim yazdığım cevaplara kendisi cevap verebilir. 3.kişi gibi savunma yapmanız anlamsız sonuçta siz de ilişkilerini bilemezsiniz. Derdim polemik değil o yüzden cevap yazmazsanız mutlu olurum. İyi akşamlar

canım pişman ol diye söylemedim,pişmanlık duyma da ders olsun sana bu önemli olan.basit bir enfeksiyondur umarım,bilincinde ol ki çok daha ciddi enfeksiyonlar olabilir cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanabilirsin,gebe kalabilirsin bunlar için temkinli olmalısın..iyileşeyim bir daha olmayacak diyorsun ama her zaman herşey düşündüğün gibi olmaz,bu tavrında kararlı olduğun halde erkek arkadaşın senin yanında olacaksa ne güzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…