Biriyle konuşmaya ihtiyacım var çok kötü durumdayım :(

evlenecegıne gercekten ınanıyor musun :/

hımm pekı o zaman ,evlendıgın zaman bızımle paylas !

Kimlik bulabilir ama kimliğin bana ait olmadığı anlaşılmaz mı? Özel hastanede belki sorun olmaz diye düşünüyorum ama olabilir de.

enfeksiyomndan kaynaklı adet kanaması şeklinde kanama olmaz.eğer cinsel ilişkidek orunmadıysan farklı şeyler düşünmek lazım.metranidazolun o dozu yan etki yapmaz.bence bi jinekoloğa görün derim bi sağlıkçı olarak....

Allah korusun öyle bişey olmadı. Şuan bakire olmadığım için zaten aileme anlatamıyorum durumu. Çünkü doktora beraber gidersek öğrenecekler biliyorum. Uzaktan çözülmediğini bende biliyorum canım ama şuan yapacak başka bişey yok sanırım.

Evet dersimi aldım. Hata yapmayan insan yoktur zaten ama benim hatam biraz büyük oldu. Bundan sonrasına bakıcam artık. Biliyorum evli kadınların da aldatıldığını.. En azından babamın bi zamanlar annemi aldattığını biliyodum. Her erkek aldatabilir kadın da aldatır biliyorum yani bunları bilmeyecek kadar da küçük değilim. insanın içinde olcak ama işte oldu bi kere. Ailemin hemen evliliğe izin vereceğini de sanmıyorum kendimi de henüz hazır hissetmiyorum zaten.

Seni yargılamak istemiyorum ama şöyle bir şey var buraya yazılanları herkes okuyor yani senin gibi genç kızlar da okuyabilir o yüzden uyarmak istiyorum.. Sen pişmanım desen de hiç bir şey için pişman olduğunu sanmıyorum çünkü 18in için gün sayıyorsun sırf evlenebilmek için. Önünde kocaman bir hayat var, farklı insanlar tanıyabilirsin, kararların değişebilir. Ancak sen okumak yerine evlenmenin derdine düşmüşsün kendi geleceğini kararttığından haberin yok.. Karşındaki erkek 25 yaşındaysa 17 yaşında bir kızla beraber olmaması gerektiğinin farkında olmalı. Bir de başkalarıyla yaşayacağına benimle yaşasın istedim, erkek sonuçta demişsin.. İnanamıyorum sana, gerçekten kendini bu yüzden bu durumlara düşürebildiysen hayatında ciddi sorunlar vardır.. O doktor da keşke sevgilini savcılığa şikayet etseydi de o pislik herif sübyancılıktan ve tecavüzden içeriye girseydi, kim bilir daha kaç kızın ırzına geçmiştir böyle.. O seninle evlense nolur evlenmese nolur allah aşkına ya aklınızı başınıza toplayın.. Aşk bu değil, nasıl bir devirde yaşıyoruz ben anlamadım..

Değer mi değmez mi bilmiyorum bildiğim tek şey onu çok seviyorum sadece bu. Böyle bişeyi önceden hiç yaşamadım yani kanama fln olmamıştı. O yüzden biraz abartmış olabilirim. Ama siz de benim durumumda olsaydınız abartırdınız. Antibiyotikten kimsenin ölmeyeceğini bende biliyorum bu konuyu açmamın nedeni zaten ilacı bilmediğim ve korktuğum içindi. Ayrıca çok çok kötü bişey yaptığımı da düşünmüyorum. Yani 'bu akılla gidersen başına daha kötü şeyler gelebilir' i pek anlayamadım.Tek hatam sevdiğim erkekle birlikte olmak.Tavsiyen için teşekkür ederim.

acale eden sevgilin ama suan sıkıntıda olan sensın canım değer mi? seni bırakmasından mı korktun yalnızlıktan mı? senı kesınlıkle kınamıyoeum canım benım senın yasında kardesım var ve ona gore yazıyorum bunu bil. kımse vazgecılmez kımse unutulmaz degil. bız ınsan oglu olumlere alısıyoruz da sen onsuzluga mı alısmayacaktın? yakın bır arkadasımın kardesı bu hatayı yaptı ve suan 19 yasında 1 bucuk yasında bebegıyle ortada kaldı. onuda evlılık umıdıylle kandırmıs zamanında sevgılısı ve bebegı farkettiğinde ıs ısten gecmıstı aslında sızde daha bebeksınız canım hiç birşey için acale etme lutfen sen en değerlisiisin oyle düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem doktor arkadaşı var mutlaka onunda tanıdığı bir jinekolog vardır..mutlaka doktora git..
Seni yargılamak istemem..Çünkü Resulullah Sallallahualeyhivessellem Kim bir din kardeşini bir günahından ötürü ayıplarsa kendiside o günahı işlemeden ölmez, buyuruyor...Sonuçta benimde bir kızım var.. ama benim yaşantıma ve inaçlarıma çok ters olduğu için, okurken tüylerim diken diken oldu..Eğer ailen bu durumu kabullenemicek bir aileyse ve sevgilin seninle evlenmezse olacakları düşünmek bile istemiyorum..çünkü kimse küçüktü cahildi demiycek acımasızca eleştircekler seni..toplumumuz böyle..Erkeğin elinin kiri diye bakarlar ama kıza yafta yapıştırırlar..İnşallah ailen arkanda durur ve seni yıpratmaz..daha çok küçüksün be kuzum..Senin için dua ediyorum..inşallah sevgilin sana sahip çıkar..
Yok yaa ben 7/24 kızımın peşinde gezicem:26:

Benim için bekaret gerçekten önemli. Zaten evlenmeden önce ilişki yaşayacağım hiç aklımdan bile geçmezdi. Çünkü değer veriyorum böyle şeylere. Ailemde değer verir. Böyle gördüm ailemden ama bi anlık hatayla oldu bu. Geri dönüşü yok.. sevgilime güveniyorum belki de söylediklerinde haklısın düşündüğüm kadar masum değildir. Ama bunu bilemeyiz zamanla bende görmüş olucam gerçekten sevip sevmediğini. Doktora gitmeliyim biliyorum ama kimliksiz ve resit olmadığım için nasıl gideceğimi bilmiyorum. Hala düsünüyorum ne yapabilirim diye. Umarım ilaçlar çabuk etki eder de kanamam durur.

evlenecegıne gercekten ınanıyor musun :/

hımm pekı o zaman ,evlendıgın zaman bızımle paylas !

Sen benimle sadece cinsel ilişki yaşamak için birlikte olduğunu düşünüyorsun sanırım. Ben bunu bilemem ki.. Benim gördüğüm, hissettiğim beni çook sevdiği, değer verdiği. Ama içini göremem, okuyamam tabiki. Evlilik konusunda da hata yapmak istemiyorum bu yüzden acele etmicem. Herşeyi zamana bırakıcam artık. Zamanı geldiğinde hayırlısı neyse olur zaten.

Kanamam çok fazla adetin ilk günü gibi.. Cinsel ilişkide de prezervatif kullanmamıştık. Peki siz ne düsünüyosunuz bi sağlıkcı olarak enfeksiyondan kaynaklı değilse neden olabilir? Ben şuan jinekoloğa gidemiyorum bu durumda. Ama siz rastlamışsınızdır herhalde böyle durumlara.Düsünceniz nedir

Önyargılı davranmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Tamam aramızda yaş farkı var bende bunu farkındayım. Ama sırf bu yüzden sevgilime pislik, sübyancı, ve tecavüzcü demeni kabul edemem. Lütfen kelimelerini dikkatli seç. Ayrıca sen nerden biliyosun birilerinin ırzına geçtiğini gördün mü yada tanık mı oldun? Çok fazla önyargılısın... Ben bunları okumak için açmadım bu konuyu. Yaptığım hatanın farkındayım diyorum. Ayrıca 18ime girince evlencem de demiyorum. Sevgilimin düşüncesi bu. o ben resit oldugumda evlenmek istiyo ama ben bu konuda erken davranmak istemiyorum. Diğer arkadaşlara yazdığım cevapları okursan görürsün. Yani ben evlenmenin derdine falan düşmedim. Bu konuyu açmamın tek nedeni yaşadığım korku ve ilaç hakkında bilgisi olanlarla konuşmaktı.

Canım aslında 17 yaşında bir genç kızın üstünde kimlik taşıması gerekir annene okulun varsa sınavlarda isteniyor falan de yada polisçevirdi geçen yolda anne sıkıntı yaşıyorum de ve al ama huylandırma çok masumca anne kimliğimi ver artık üstümde taşıycam de kütüphaneden kitap almak sitiyorum soruyorlar de normalde senın yaşındayken heryerde çıkıyor insanın kımlık karşısına ayrıca.

Kimlik bulabilir ama kimliğin bana ait olmadığı anlaşılmaz mı? Özel hastanede belki sorun olmaz diye düşünüyorum ama olabilir de.

Sakın böyle bir hata yapma işte o zaman polisi boylarsın asla gitme özel bir jinekolog yaşına bakmaz bence neler var ayrıca kimlik sitendiğinide sanmıyorum özel muayenehanelerde erkek arkadaşınla birlikte gitmelisin bence polis falan çağrılmaz yaştan ötürü neler var, çok geçmiş olsun.

Bu yorumlar çok acımasızca değilmi? sevmişler birbirlerini ve ergenliğin verdiği bir cahillik yapmışlar 25 yaşındaki bir erkek 18 yaşındaki bir kızla aynı kafada çünkü erkekler çok daha geç çocukluktan çıkıyor. Bu kızcağızın belki eşi olacak ki çocuk evlenmekten bahsediyor bırakıp kaçmamışki bu kadar hakaret dolu rencide edici sözler savuruyorsunuz. Ben üzüldüm şahsen bu hakaretlere yargılamayın yardımcı olun diye var bence bu site. Hayatı yeni keşfeden iki çocuğun yaptığı cahillik ve korkudan tir tir titreyen halleri var karşımızda. Milyon kişi evlenmeden önce birklikte olabiliyor evlense ne olur evlenmese ne olur ? ne demek sevmişse evlenecekler tabiki.

Teşekkür ederim yorumun için gerçekten bunları yazan biri olduğuna çok sevindim. Çünkü 2 saattir burada diğer arkadaşların kınamalarını okuyorum. Hata yapmayan insan var mı allah askına? Ben hatamın farkında olduğumu bin kere dile getirdim ama hala bu yaşta bu akılla gidersen başına daha kötü şeyler gelebilir diyenler var. Gerçekten anlayamıyorum yada ben anlatamıyorum. Fazla büyük konusmamak gerek bu hatayı sadece ben yapmadım sonuçta. Herkesin ablası, kardeşi, akrabası yapabilir. Arkadaşının kardeşine üzüldüm. Bende üzülünecek bi durumdayım ama onun ki kadar değil en azından bi can yok ortada. Allah yardımcısı olsun. Bu arada değmezmiş bunu anladım :) kimse için sağlığımdan olmaya değmez tekrar teşekkür ederim.

Doktora gitsem yaşımdan dolayı sorun olacağını düşünüyorum. Çünkü reşit değilim. Ailemi görmek isterler belki durumu onlara anlatmak isterler. Yargılamadığın için teşekkür ediyorum çünkü gerçekten sıkılmaya başladım sürekli yaptığımın çok yanlış, tuhaf olduğunu okuyorum. Sonuçta bende bunun farkındayım. Ama olan oldu malesef ki. Bundan sonrası için dikkat edicem artık. Hiç bişeyin geri dönüşü yok.. Ailem bu durumu kabullenmez zaten kabullenecek bi aile olsaydı hiç durmam hemen anlatırdım. Çünkü 2 gün boyunca adetliymiş gibi hatta daha fazla kan gelmesi, terleme, baş dönmesi bunlar beni çok korkuttu. O yüzden konuyu açtım. Sevgilime güveniyorum inşallah beni yanıltmaz. Teşekkür ederim yorumun ve duaların için.

canım burada yorum yapan insnalara kızmaya hakkın yok..insanlar bende dahil duyunca zaten yaptığının doğru olmadığını söyleyerek seni uyandırmaya çalıştık..sen zaten istediğini alırsın istemediğini almazsın..burada arkadaşı..kardeşi..kuzeni vs. başına böle şeyler gelen insanlar daha fazla hata yapmaman için uyardılar seni kimsenin kınadığı yok..umarım bu durumdan kurtulursun tez zamanda iyleşirsin..gerisi bizi ilgiledirmez zaten ..bunu duymak istediysen senin hayatın bizene kii...

EN KISA ZAMANDA DOKTORA GİTMELİSİN sağlık herşeyden önemli...yapığın şey çok kötü ancak bir hata yapmışsın hata üzerine hata yapma evlilik bu kadar kolay bişey mi tanımadan birlikte oldum diye sırf bu nedenden dolayı evlilik düşünülür mü yapmayın arkadaşlar neler yaşanılıyor evlilikte... yaşın ilerledikçe daha olgun düşüneceksin bence bunu bu yaşta karar verme... yapmasaydın iyiydi ama yapacak bişey yok bence kendine daha fazla zarar verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…