Anket Birisi İçin Ölmeyi Göze Alırmısınız?

Birisi icin olmeyi goze alir misiniz ?

• Ankete Katılan
    89

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Arkadaşlar sevgiliniz olsun,en yakın dostunuz olsun,aileden birisi olsun...Kim olursa olsun birisi için ölmeyi gerçekten göze alırmısınız...??

Evet ,kardeşim için eşim için ilerde olursa bebişim için ölmeyi göse alırdım.

evet için oy kullandım ama allah insanı böyle bir karar almak zorunda bırakmasın.herşey başa gelince anlaşılıyor.
ben ailem için canımı verebilirim diyorum.

Ailem için aLırım çünkü bi sevgiLi eş dost her zaman buLunabiLir ama bi aiLe birdaha asLa buLunamaz Sadece aiLem için öLürümmm öLürümmmm

Şimdi çocuğum olmadığı için sevdiklerim için ölmeyi göze alabilirim belki... Ama çocuğum olursa sadece onun için böyle birşeyi yapabilirim... Çocuğum varken her kim olursa olsun bir başkası için ölümü göze alamam... Çocuğumu annesiz bırakmak istemem...

Kesinlikle ailem için! Annem ,babam, kardeşlerim ve yeğenlerim için ölmeyi göze alırım ki ben ölümden çok korkarım. Ama ailem hayatta sahip olduğum en değerli şey. Allah herkezi ailesine, ailesini de herkeze bağışlasın...

Değecek herşey için ölmeyi göze alırım.Sevgili eşim,yeri doldurulamaz babam,Annem,ablam,minik yeğenim denizim,ve inşallah gelecek olan bebişlerimiz için, ülkem için ölmeyi göze alırım..Ayy çok duygulandım bak yazarken de hööff senağlama

Birisi için ölmeyi göze alırımyani evet çok sevdiklerim için ölürüz sorun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…