Anket Birisi İçin Ölmeyi Göze Alırmısınız?

Birisi icin olmeyi goze alir misiniz ?

• Ankete Katılan
    89
cok zor bisey candan tatlisi mi var be kizlar ama yasamima tercih edecegim iki can var bir caninin parcasini bana veren annem iki canimin parcasini verdigim kizim canim da kanim da helal olsun bunlara

Ailem Ve eminim Olucak cocuklarim icin öLmeyi göze alabilirim...

..............................................

Son düzenleme:
evet için oy kullandım ama allah insanı böyle bir karar almak zorunda bırakmasın.herşey başa gelince anlaşılıyor.
ben ailem için canımı verebilirim diyorum.

Evet çok zor bir durum tabiki bende ailem için diyebilirim. Gerekiyorsa öğle bir karar vermem tabiki önce sevdiklerim bencillik yapamam:çok üzgünüm: napalım sonunda ölmeyecekmiyiz biraz erkene almış olruz tarihi:1rolleyes:

Seviyorsam zaten o an birşey düşünmem her ne olursa olsun göze alırım.

Ailem ve bir kaç arkadaşım için hiç düşünmeden herşeyi göze alırdım alırımda.

sefgili açısından konuşucm anladımki onun için hiç bişi verilmesmiş

Arkadaşlar sevgiliniz olsun,en yakın dostunuz olsun,aileden birisi olsun...Kim olursa olsun birisi için ölmeyi gerçekten göze alırmısınız...??

alirimm ama sadece annem babam kardeslerimm icinn ve esim cocugum henuz yok baskada kimse icin almam esimde artik cana can oluyor sonucta oda benim icin aynisini yapar

ben bir insanim gerektiginde canimi seve seve veririm...

ölümü göze alırım ama kendimi öldürmem
mesela sewdiklerimi kaybettikten sonra intihar vs gibi alah korusun

oğlum için canımı veririm o benim herşeyim

çocuklarım, annem, babam ve kardeşlerim için ölmeyi göze alırım. Hatta göze almakla kalmaz aldığım o gözü kırpmam bile

ailem ve sevdiklerim için evet...ama gözlerimin önünde hayatı tehlike altında ki herhangi bir insan için de sanırım müdahale ederim..

evlatlarım söz konusuysa bir saniye bile düşünmeden onlar için ölebilirim

annem için alırım.

o saglıklı huzurlu olsunda benim ömrümden alsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…