Birinin ahını almak

selenn

♥
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
643
1
Arkadaslar merhaba,
Geçen gün kahve falı baktırmıştım, fal bakan kız sen bir erkeğin ahını almışsın dedi.
Böyle bir şeyin farkında değildim, kim olduğundan da emin değilim
Ama işlerim de pek yolunda gitmiyor.
Sormak istediğim ah almak nedir tam olarak, ne yapmalıyım

ßirinin günahını aLmışsınn..demek...........

Haksiz yere üzmüssün, üzülmesine sebep olmussun demek...

ayy fal bu yaa!!

gercekten ah almak hic iyi birsey degil kimsenin ahi kimsede kalmaz ama falda birinin ahini almisin demeleride cok sacma canim sen takma fallari kafana :)

benim canım bugün sıkkın kayınvalidem evde yalnız olduğumu biliyor ve inadına yan komşuya gitti o yan komşuyu sevmediğim halde moralim bozuk dertleşecek kimse yok çıldırıcam ya kayınvalideyi tersleyince de kıskanıyorum o kadını sanıcak offf

Bir erkege kötü davranmissin, oda sana beddua etmis.
Böyle canim.
Ama sen bakma fallara fullara, eglence isi o salla gitsin.

tesekkur ederım oncelıkle
fal da olsa aklıma takıldı, tek tek isimler vs geçti aklımdan :)

canım Allah aşkına böyle hurafelere inanma, o fal bakanlar çok bilse kendilerini adam ederler önce.Böyle kafana takılmana sebep oluyorsa fal baktırmamanı tavsiye ederim.

inanamıyorum ya... fala inandığınız kadar kendinize inansanız işleriniz ters gitmezdi!!

amannn bi allahın kulu tenezzül edip yanıt vermiyo bu bölümde fala mala inanmayın derim ben size dostluğa inanın DOSTLUGA neyse allaha emanet olun

birinin ahını almak ne demek
çok büyük bir haksızlık yapmışsınız demek
yani biri size çıkma teklif etmiş sizde olmaz dediğinizde ben buna bir ah edeyimde görsün gününü gibi bir şey değil
sizde zaten hatırlamadığınızı söylüyorsunuz
hatırlamıyorsanız yoktur öyle bir şey
ayrıca kahve telvelerimi belirleyecek sizin hayatınızı
bakacaksınız ordaki şekillere göre mi yorum yapacaksınız bırakın bu işleri
uydurmasyon bunlar zaman kaybı...

Ahının tutması için hakkının size geçmesi lazım diye düşünüyorum ancak bu şekilde tutar bence sonuçta fal değilmi fala inanma falsız kalma bence .....

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ...-tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ya bu falı bakan nereden bildi bu kadar ah aldığını fln. ınanma şekerm sen böyle şeylere...Fala bakan kişi saçmalamış bence. Sen keyfine bak düşünme böle şeyleri...

Ah almak birinin kalbini çok kırıp onun bedduasını almış olman demek.Yapman gereken de fallara kalmış geçmişine de geleceğine de göz yaşı dökmemek,yanlış yönlendirir seni.Ben de fal baktırırım ama bu kadar kaptırmadım kendimi şimdiye kadar.
Allaha güven ve dua et o zaman işlerin yoluna girer canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…