Birinci Bulusma gerçekleşti ve benden hoşlandı mi hala anlamış degilim. Kafam çok Karisik lütfen yardimci olun

Her gün yazan biri yazmadığı an panik oluruz. İşte o an alarm zilleri çalmalı. Tuzak bu tuzak diye dusun ve aman dur.Ama adam benden soğudu diye değil. Bir kere de ne olur ben yazayım dediğin an oyun biter. Bir gün iki gün yazmasın nolur. Sen yazmazsan yazar. Yazdığın an peşinden koşulan değil peşinden koştuğun biri olursun ve erkekler asıl o zaman uzaklaşır. Yapman gereken sessiz kalmak. Ve beklemek. O yazdığı zaman da ya kusura bakma çok yoğundum sana da yazamadım demek. Bu sefer adam ben yazmıyorum sanıyordum ama baksana asıl o yazmıyormuş der. Ve etkilemek icin daha cok ilgilenir.İlk mesajı ilk telefonu hep o yapsın. Yazarsan kaybedersin. Bunu ünlü bir ilişki danışmanı soyluyor ve denendi onaylandi
Kadin ne zaman yazmaya baslayabilir peki? Erkek kotu hissetmez mi hep ben yaziyorum ugrasiyorum diye?

Kadin ne zaman yazmaya baslayabilir peki? Erkek kotu hissetmez mi hep ben yaziyorum ugrasiyorum diye?

Yok. Benim erkeklerden öğrendiğim bir şey varsa eğer istiyorlarsa senin istemediğini gösteren sinyalleri bile görmezden geliyorlar. benim yakın bir erkek arkadaşım, durduk yere bana her fırsatta kalp göndermeye başladı. Ben asla karşılığında kalp göndermiyorum, soğuk konuşuyorum ama adam soğuk olduğumu anlamıyor gibi her gün samimiyeti kademe kademe artırıyordu. Açık açık terslemek istemedim mesafeli olursam anlar sandım. En sonunda bana hayatım, bitanem falan demeye başladı. Yani bir erkek istiyorsa siz istediğiniz kadar yazmayın, soğuk davranın, ilgisine karşılık vermeyin adam anlamazdan geliyor ve devam ediyor :işsiz:

E sen ondan hoslanmissin tamamda onunda ayni duyguda olmasi gerekmiyormu? Kacan erkegi mi kovalayacaksin? Bosver zaten 1 kere görmussun.. ugrasilmazda bunun tribiyle bilmem felsefesiyle, tavirlariyla yazarken bunaldim kaldiki buna kafa yorup zaman ayiracaksin. Yinede sen bilirsin ama emin ol cok zaman kaybedersin, kazanamazsinda.

Erkeği elde ettikten sonra. Yani flortde değil ama ilişki başladı iki ay geçti ondan sonra cadilasip arayabilirsiniz. Flört ederken asla trip atilmamali bu arada. Mesela benim flortum aradı beni tam bir dakika olmuştu yemeğim geldi dedi ben seni arim 10 dkya dedi kapadı.bir de ilk konusmaydi. Tamam dedim. Aradı 20 dk sonra. Açmadım. Yazdı bakmadım. Yarım saat sonra geldim yazdım aradı. İşte seni aradım da açmadın dedi. AA yemek yiyecektin ne çabuk aramissin dedim. Hani bak heyecanlisin diyorum algisina sokuyorum. Ben zaten hızlı yerim dedi. Olsun yavaş ye acele etme aramak için bir dahakine dedim. O kizacagimi düşünerek aramisti. Ee napiyosun dedi. Dışarı çıkıyorum hazırlanıyorum dedim. E konusacaktik dedi. Ya kusura bakma anı bir arama geldi dedim. Sen o zaman ara demiştin de kaç saat oldu da konuşurken yemek dedin de falan hiç girmedim olaylara. Öyle kapattim

Hoslansaydi illaki yazardı ve arardı mutlaka. Hele de başlarda daha sevgili olmadan yazmiyosa ya yedekte birileri vardır yada çok onemsemiyodur.

Bu olayda
Erkeği elde ettikten sonra. Yani flortde değil ama ilişki başladı iki ay geçti ondan sonra cadilasip arayabilirsiniz. Flört ederken asla trip atilmamali bu arada. Mesela benim flortum aradı beni tam bir dakika olmuştu yemeğim geldi dedi ben seni arim 10 dkya dedi kapadı.bir de ilk konusmaydi. Tamam dedim. Aradı 20 dk sonra. Açmadım. Yazdı bakmadım. Yarım saat sonra geldim yazdım aradı. İşte seni aradım da açmadın dedi. AA yemek yiyecektin ne çabuk aramissin dedim. Hani bak heyecanlisin diyorum algisina sokuyorum. Ben zaten hızlı yerim dedi. Olsun yavaş ye acele etme aramak için bir dahakine dedim. O kizacagimi düşünerek aramisti. Ee napiyosun dedi. Dışarı çıkıyorum hazırlanıyorum dedim. E konusacaktik dedi. Ya kusura bakma anı bir arama geldi dedim. Sen o zaman ara demiştin de kaç saat oldu da konuşurken yemek dedin de falan hiç girmedim olaylara. Öyle kapattim
Bu olayda degil ama genel olarak bu tür sözde durmama olaylarinda "bana sözunde durmasanda benim icin sıkıntı yok" algisi yaratmaz mi peki?

İlişki başlayınca zaten degisiyorsun. Canına okuyorsun. E böyle değildin derse o zaman öyle dusunuyordum şimdi böyle dersin
Hmm yok arkadaslar, ben evde kaldim. :KK70: manipulasyon bu. Adam hakli bu senaryoda. Resmen kopruyu gecene kadar dayi diyoruz yani.

Yanlis anlamayin, lafim size degil. Oyunun kurallari bu belli ki.

Hmm yok arkadaslar, ben evde kaldim. :KK70: manipulasyon bu. Adam hakli bu senaryoda. Resmen kopruyu gecene kadar dayi diyoruz yani.

Yanlis anlamayin, lafim size degil. Oyunun kurallari bu belli ki.
İlişki danışmanı birinin taktikleri. İse yarıyor mu evet denedim/ denedik yarıyor. Ugrasilir mi? Bence yorucu. Su gibi akıp giden ilişki en güzeli.

Öncellikle biz internet üzerinden falan tanismadik, bir sene önce ayni is yerinde bir birimizi bir kez gördük, sosyal medyada ekleştik. Kendisi 1 sene sonra yazdı bana

birinci buluşma 3 saat sürdü, süper di diyemem ama güzel gecti. o benim yanıma geldi 1 saatlik yol. bulusmanin sonunda ona eve varınca bana yaz dedim.
1 saat gecmesiyle direk - evdeyim :) - yazdı.
uykuluydu bende yatacakmisin hemen dedim oda evet sana iyi geceler tatlı rüyalar dedi

Ertesi gün kendisi bana - günaydın :) - yazdı
sonra iste - nasılsın? :) - diye sordu

yazistik biraz, ben simdi yatıyorum, iyi geceler tatlı rüyalar dedi.

normalde o hep benden önce kalkar saat 8-9 gibi ayakta kendisi. 2 haftadan beri konuşuyoruz, konuşma hep ertesi güne ilerledi. 2-3 gündür birbirimize iyi aksamlar diliyoruz ve o 2-3 gün o hep günaydın yazdı bana

Bugün bekledim bekledim , şimdiye kadar mesaj yok.

dün sanki konuşmaları kısa kesti, iltifat da etmedi hic bana. sadece ben dedim yürüyüş ve konuşma güzeldi oda dedi bende katılıyorum diye.
o yüzden kafam çok Karisik.
ben yazsam simdi ona daha bilmiyorum ki benden hoşlandı mi hoşlanmadı mi diye. belki de bana nezaketten yazdı.
yani erkek istese her türlü yazmaz mi kız yazmasa bile

napsam ben simi, ondan gercekten hoşlandım. ama yine kirilmaktan üzülmekten korkuyorum.
Kaç yaşında bu insan ona göre yorum yapacağım :)

nerdeyse 3 hafta oldu.
konuşma hep ertesi güne ilerledi, hic günaydın yazmadan devam ettik ertesi gün
son 3-4 gündür iyi aksamlar diliyoruz birbirimize, o 3-4 gündür de o sabahlar yaziyor
ama nedeni de kendisinin benden erken kalkması
En nefret ettiğim durumdur konuşmanın ertesi güne kayıp günaydın, iyi geceler, dahi denilmemesi. Birinizden biri 'Günaydın bu arada :)' yazabilirdi:kahve: Bana kararsız gibi geldi o şahıs. Yorucu biri gibi görünüyor malesef. Hiç heyecan aksiyonu yok, sanki 80 yaşındaymış da herşeyden bıkmış gibi bi hali var

En nefret ettiğim durumdur konuşmanın ertesi güne kayıp günaydın, iyi geceler, dahi denilmemesi. Birinizden biri 'Günaydın bu arada :)' yazabilirdi:kahve: Bana kararsız gibi geldi o şahıs. Yorucu biri gibi görünüyor malesef. Hiç heyecan aksiyonu yok, sanki 80 yaşındaymış da herşeyden bıkmış gibi bi hali var
Suan kafasi karışık gibi, hiç birseyden zevk almıyormuş gibi

tamam da, odaklanmıyorum, bu sana karşı adil olmaz dedi. zaten bitti her şey de, birsey yazmam o zaman
Kesinlikle yazmayın. Hatta vay be çokta oralı olmadı diye düşünsün. Üzmek istemem sizi ama bahsettiği şey her neyse bahane etmiş gibi geldi. Çok anlık gelişen ciddi bir aile veya sağlık durumu yoksa (ki bence öyle bile olsa görüşmemek için bir sebep değil) sizinle devam etmek istememiş ve bir bahane uydurmuş.

X