Birinci Bulusma gerçekleşti ve benden hoşlandı mi hala anlamış degilim. Kafam çok Karisik lütfen yardimci olun

Hoşlansa bilirsiniz, kafaniz karişmaz.
2 haftadir tekrar gorusme ayarlanmadiysa bence o kadar da hoslanmamiş demek.
2 gün .. 2 hafta degin
Her gün yazan biri yazmadığı an panik oluruz. İşte o an alarm zilleri çalmalı. Tuzak bu tuzak diye dusun ve aman dur.Ama adam benden soğudu diye değil. Bir kere de ne olur ben yazayım dediğin an oyun biter. Bir gün iki gün yazmasın nolur. Sen yazmazsan yazar. Yazdığın an peşinden koşulan değil peşinden koştuğun biri olursun ve erkekler asıl o zaman uzaklaşır. Yapman gereken sessiz kalmak. Ve beklemek. O yazdığı zaman da ya kusura bakma çok yoğundum sana da yazamadım demek. Bu sefer adam ben yazmıyorum sanıyordum ama baksana asıl o yazmıyormuş der. Ve etkilemek icin daha cok ilgilenir.İlk mesajı ilk telefonu hep o yapsın. Yazarsan kaybedersin. Bunu ünlü bir ilişki danışmanı soyluyor ve denendi onaylandi
yazmaz diye düsünüyorum :KK43:

Her gün yazan biri yazmadığı an panik oluruz. İşte o an alarm zilleri çalmalı. Tuzak bu tuzak diye dusun ve aman dur.Ama adam benden soğudu diye değil. Bir kere de ne olur ben yazayım dediğin an oyun biter. Bir gün iki gün yazmasın nolur. Sen yazmazsan yazar. Yazdığın an peşinden koşulan değil peşinden koştuğun biri olursun ve erkekler asıl o zaman uzaklaşır. Yapman gereken sessiz kalmak. Ve beklemek. O yazdığı zaman da ya kusura bakma çok yoğundum sana da yazamadım demek. Bu sefer adam ben yazmıyorum sanıyordum ama baksana asıl o yazmıyormuş der. Ve etkilemek icin daha cok ilgilenir.İlk mesajı ilk telefonu hep o yapsın. Yazarsan kaybedersin. Bunu ünlü bir ilişki danışmanı soyluyor ve denendi onaylandi
+500
bi kere de sen yazıver diyen kadınları anlamıyorum
kendileri öyle yaptıkları zaman kaybetmemiş aksine kazanmış olabilirler ama bu oran çok düşüktür
ben yazayım nolacak, ilk buluşma ama hesabı ben ödeyeyim nolacak, beni eve bırakmadı aman kendim giderim ayağım mı yok
diye diye bi bakmışsın musluk bozuk, e tamirciyi de ben bulayım bari seviyesine geliyoruz ve
erkeklerin elinden erkekliğini almış gibi oluyoruz
rol çalıyoruz
yazmayın kızlar yazıpta öldürmeyin adamların içindeki avcıyı :) yok etmeyin adamlardaki merak duygusunu
özellikle flört döneminde bak sevgililik bile demiyorum, flört döneminde
veya ilişkinin çok yeni olduğu o 1-2 aylık dönemde yazan, arayan, ulaşmak için çabalayan taraf kadın olmamalı
adamların çabalamasına izin vermeli
bi bırakın bakalım sizi merak edecek mi yazacak mı, bi çaba harcayacak mı adım atacak mı
bunları yapmıyorsa o zaman sevgiliniz olmaya layık değildir next der yenisine geçersiniz
beğenen erkek reddetsen bile şansını denemeye devam ediyor, ne yazmaması ya
vay efenim "kız bana yazmıyor o zaman hoşlanmadı" diye düşünürmüş ondan yazmazmış
bu kadar derin düşünmüyor bu erkek cinsi arkadaşlar
atıyorum hoşlandığını gösteren 5 tane sinyal varken hoşlanmadığın anlamı çıkacak 1-2 sinyale takılı vazgeçmez beğenen adam
üstelik konu sahibi, adamın dünkü konuşmada biraz soğuk kaldığını söyledi burada gelmişler sen yaz diyorlar
daha ilk günlerde mesaj atmaya erinen adam sevgili olsanız ölsen umurunda olmaz unutmasın kimse bunu

(sözlerim artık oturmuş ilişkileri, ciddi ilişkileri kapsamıyor sadece ilk zamanları kastediyorum yanlış anlaşılmasın)

Öncellikle biz internet üzerinden falan tanismadik, bir sene önce ayni is yerinde bir birimizi bir kez gördük, sosyal medyada ekleştik. Kendisi 1 sene sonra yazdı bana

birinci buluşma 3 saat sürdü, süper di diyemem ama güzel gecti. o benim yanıma geldi 1 saatlik yol. bulusmanin sonunda ona eve varınca bana yaz dedim.
1 saat gecmesiyle direk - evdeyim :) - yazdı.
uykuluydu bende yatacakmisin hemen dedim oda evet sana iyi geceler tatlı rüyalar dedi

Ertesi gün kendisi bana - günaydın :) - yazdı
sonra iste - nasılsın? :) - diye sordu

yazistik biraz, ben simdi yatıyorum, iyi geceler tatlı rüyalar dedi.

normalde o hep benden önce kalkar saat 8-9 gibi ayakta kendisi. 2 haftadan beri konuşuyoruz, konuşma hep ertesi güne ilerledi. 2-3 gündür birbirimize iyi aksamlar diliyoruz ve o 2-3 gün o hep günaydın yazdı bana

Bugün bekledim bekledim , şimdiye kadar mesaj yok.

dün sanki konuşmaları kısa kesti, iltifat da etmedi hic bana. sadece ben dedim yürüyüş ve konuşma güzeldi oda dedi bende katılıyorum diye.
o yüzden kafam çok Karisik.
ben yazsam simdi ona daha bilmiyorum ki benden hoşlandı mi hoşlanmadı mi diye. belki de bana nezaketten yazdı.
yani erkek istese her türlü yazmaz mi kız yazmasa bile

napsam ben simi, ondan gercekten hoşlandım. ama yine kirilmaktan üzülmekten korkuyorum.
Hiç bir şey yapma ölü taklidi yap...peşinden koşma

2 gün .. 2 hafta degin

yazmaz diye düsünüyorum :KK43:
Yazar merak etme.. ee bu kız benden baya etkilenmisti nerde şimdi sesi de çıkmıyor der yine yazar. Sen dediğimi yap bacım.top sana geçsin. Bir daha da ilk buluşma sonrası bir adama asla eve geçince yaz falan deme

Seven beğenen erkek öyle başlarda tek tek cevap vermez uzun uzadıya yazar bulusmak ister zırt pırt arar heyecandan delirir yani yüzde 90 i böyle. Ha sonradan değişiyorlar orası ayrı 🥴 üzgünüm ama beğenmemiş
yazdı simdi. beğendiğini de söyledi.. fakat birsey yüzünden (onu bana acikladi ) tam kendini veremedigini ve bana karşı haksizlik olacagini söyledi

acikcasi bisey daha yazmadım. o belirttiği neden herseyin aciklamasini getiriyor aslanda. istersen özelden yazabilirim :)

yazdı simdi. beğendiğini de söyledi.. fakat birsey yüzünden (onu bana acikladi ) tam kendini veremedigini ve bana karşı haksizlik olacagini söyledi
kibarca "seninle gorusmek istemiyorum " demis. siz de direkt kestirip atin bence ve yazmayin silin. gercekten hoslanan biri zaten sabah aksam degil, full yazardi ve arardi.

Bahaneler uyduracağını tahmin etmiştim.

Sormakla hata ettiğini düşünüyorum. Bundan sonra asla dinlemem ve görüşmem. Seninle görüşürken o durumu her neyse mevcut değil miydi?

Bahaneler uyduracağını tahmin etmiştim.

Sormakla hata ettiğini düşünüyorum. Bundan sonra asla dinlemem ve görüşmem. Seninle görüşürken o durumu her neyse mevcut değil miydi?
yok ben sormadım kendi yazdı. mevcuttu, bende tam çözemedim. neden bana yazdı madem o durum varken

yok ben sormadım kendi yazdı. mevcuttu, bende tam çözemedim. neden bana yazdı madem o durum varken
Bak valla sorgulama. Bazı İnsanlara akıl sır ermiyor. Belki o ara boştaydı yazmak istedi, ciddiye gidince vazgeçti veya yeterince elektrik alamadı veya başkasıyla tanıştı.

Boşver ama boşverirken tamamen sil, öyle aradı mı yazdı mı şimdi ne yapıyor diye düşünerek değil.

Bak valla sorgulama. Bazı İnsanlara akıl sır ermiyor. Belki o ara boştaydı yazmak istedi, ciddiye gidince vazgeçti veya yeterince elektrik alamadı veya başkasıyla tanıştı.

Boşver ama boşverirken tamamen sil, öyle aradı mı yazdı mı şimdi ne yapıyor diye düşünerek değil.
tamam ama baya üzdü beni

Ya bi de bu erkeklere update mi geldi ne? Kardeşimden görüyorum; kendilerini bi nimetten saymalar, bi ağırdan almalar, ilk adımı karşı taraftan beklemeler falan.
Ne o öyle kadın mısın sen? Biraz eril ol di mi ya?😒

X