Birinci Bulusma gerçekleşti ve benden hoşlandı mi hala anlamış degilim. Kafam çok Karisik lütfen yardimci olun

serra07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
24
2
31
Öncellikle biz internet üzerinden falan tanismadik, bir sene önce ayni is yerinde bir birimizi bir kez gördük, sosyal medyada ekleştik. Kendisi 1 sene sonra yazdı bana

birinci buluşma 3 saat sürdü, süper di diyemem ama güzel gecti. o benim yanıma geldi 1 saatlik yol. bulusmanin sonunda ona eve varınca bana yaz dedim.
1 saat gecmesiyle direk - evdeyim :) - yazdı.
uykuluydu bende yatacakmisin hemen dedim oda evet sana iyi geceler tatlı rüyalar dedi

Ertesi gün kendisi bana - günaydın :) - yazdı
sonra iste - nasılsın? :) - diye sordu

yazistik biraz, ben simdi yatıyorum, iyi geceler tatlı rüyalar dedi.

normalde o hep benden önce kalkar saat 8-9 gibi ayakta kendisi. 2 haftadan beri konuşuyoruz, konuşma hep ertesi güne ilerledi. 2-3 gündür birbirimize iyi aksamlar diliyoruz ve o 2-3 gün o hep günaydın yazdı bana

Bugün bekledim bekledim , şimdiye kadar mesaj yok.

dün sanki konuşmaları kısa kesti, iltifat da etmedi hic bana. sadece ben dedim yürüyüş ve konuşma güzeldi oda dedi bende katılıyorum diye.
o yüzden kafam çok Karisik.
ben yazsam simdi ona daha bilmiyorum ki benden hoşlandı mi hoşlanmadı mi diye. belki de bana nezaketten yazdı.
yani erkek istese her türlü yazmaz mi kız yazmasa bile

napsam ben simi, ondan gercekten hoşlandım. ama yine kirilmaktan üzülmekten korkuyorum.

Öncellikle biz internet üzerinden falan tanismadik, bir sene önce ayni is yerinde bir birimizi bir kez gördük, sosyal medyada ekleştik. Kendisi 1 sene sonra yazdı bana

birinci buluşma 3 saat sürdü, süper di diyemem ama güzel gecti. o benim yanıma geldi 1 saatlik yol. bulusmanin sonunda ona eve varınca bana yaz dedim.
1 saat gecmesiyle direk - evdeyim :) - yazdı.
uykuluydu bende yatacakmisin hemen dedim oda evet sana iyi geceler tatlı rüyalar dedi

Ertesi gün kendisi bana - günaydın :) - yazdı
sonra iste - nasılsın? :) - diye sordu

yazistik biraz, ben simdi yatıyorum, iyi geceler tatlı rüyalar dedi.

normalde o hep benden önce kalkar saat 8-9 gibi ayakta kendisi. 2 haftadan beri konuşuyoruz, konuşma hep ertesi güne ilerledi. 2-3 gündür birbirimize iyi aksamlar diliyoruz ve o 2-3 gün o hep günaydın yazdı bana

Bugün bekledim bekledim , şimdiye kadar mesaj yok.

dün sanki konuşmaları kısa kesti, iltifat da etmedi hic bana. sadece ben dedim yürüyüş ve konuşma güzeldi oda dedi bende katılıyorum diye.
o yüzden kafam çok Karisik.
ben yazsam simdi ona daha bilmiyorum ki benden hoşlandı mi hoşlanmadı mi diye. belki de bana nezaketten yazdı.
yani erkek istese her türlü yazmaz mi kız yazmasa bile

napsam ben simi, ondan gercekten hoşlandım. ama yine kirilmaktan üzülmekten korkuyorum.
Aramayın, yazmayın tabi ki. Ayrıca eve ulaşınca mesaj at cümlesini erkek kurar, siz niye dediniz ki bunu?

bi dahaki bulusmada böyle böyle yaparız dedi o kadar
Ne kadar geçti buluşmanın üzerinden?
Hoşlanan genelde tekrar buluşmak, görmek için can atıyor eğer çok istekli değilse sizin kadar hoşlanmamış olabilir.
Hep o mesaj attıysa siz de yazın bir baktınız yine kısa kesiyor siz de üstüne düşmeyin.

2 haftadır ilk mesajı o mu attı hep?
nerdeyse 3 hafta oldu.
konuşma hep ertesi güne ilerledi, hic günaydın yazmadan devam ettik ertesi gün
son 3-4 gündür iyi aksamlar diliyoruz birbirimize, o 3-4 gündür de o sabahlar yaziyor
ama nedeni de kendisinin benden erken kalkması

Biraz tutuk durmussunuz sanki . Bir iki kere msj atmayı deneyebilirsiniz . Verdiği cvp ve karşılığa göre yürür veya yurumezsiniz. Sizden bir hareket görmek istiyor gibi

Ne kadar geçti buluşmanın üzerinden?
Hoşlanan genelde tekrar buluşmak, görmek için can atıyor eğer çok istekli değilse sizin kadar hoşlanmamış olabilir.
Hep o mesaj attıysa siz de yazın bir baktınız yine kısa kesiyor siz de üstüne düşmeyin.
Bugün ikinci gün, sali buluştuk.

Suanda ilginizin farkinda. kendinizi geri cekin bu sürecte yazmayin. Ayrica eve varinca yaz neden dediniz ki burdan eksi ile baslamissiniz malesef

açık ve net yazıcam eğer birkaç gün içinde buluşma teklifi gelmezse sizin beklediğiniz kadar hoşlanmamış demektir.

ilk buluşmadan sonra, erkekler kadınlar da tabiki oyle ama özellikle erkekler hoşlandığı kadını tekrar görmek için can atar asla kaçırmaz. daha anca görüşmüşsünüz, 2 gün olmuş yazacaktır hoşlandıysa.

siz bir şey yazmayın o yazana kadar derim. zaten ilginizin farkında, top onda artık.​

nasıl ne konuda tutuk?
bilemiyorum buluşma sonrası msjlaşmalarda biraz az mı kaldınız hep ondan mı beklediniz mesela. buluşunca sohbet akışı nasıldı ? hep böyle aa güzel aa iyi tamam peki evet aynen kıvamında mı geçti yoksa ele aldınızmı ipleri

bilemiyorum buluşma sonrası msjlaşmalarda biraz az mı kaldınız hep ondan mı beklediniz mesela. buluşunca sohbet akışı nasıldı ? hep böyle aa güzel aa iyi tamam peki evet aynen kıvamında mı geçti yoksa ele aldınızmı ipleri
Aslinda güzel konustuk. O konuda SIkinti yok.

X