Biri yardim edebilir mi lutfennn

bala Meryem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
72
2
21
Bu gün 8 oldu Bu gün randevum vardı Altan kontrol etti ve üstten yumurtlama döneminde oluyormuş kist küçük dedi enistelencek biaey yok kan aldı yarın çıkacak hamilemiyim değil miyim diye ya onca baktı olsa söylerdi ve regenesis max yazdı vitamin yazıyor anlayamadım gitti hemen kullan dedi. Lütfen yardım edin fikirleriniz benim için önemli

Doktora sorsaydınız keşke o vitamini neden verdiğini

Fırsat olmadı hasta içeri girdi yarın kan testimin sonucunu alınca sorucagim ama merakta ediyorum eğer utrasyonda veya alttan baktinda hamilelik olsaydı söylerdi eğer yeniyse burdan göremem dedi kan aldırın

Onu genelde gebeliğe hazırlık için veriyorlar bebeğin gelişimi için önemli vitaminler var . Ama siz sonucunuzda gebe olup olmadığınizi görmüşsunuzdur

Bu günde idar testi yaptım negatif cikmisti

Bu günde idar testi yaptım negatif cikmisti
Çok stres yapıyorsun bu vücudun dengesini bozar olacağı varsa bile engeller adet bile gecikir . .kist için de korkma ne tür olduğuna bağlı ve daha çok minikmis bu şekilde bile hamilelik gecirenleri gördüm . Özellikle çikolata kisti olup gençliğinde ameliyat olup ve evlendiğinde doğum yapanı hatırlıyorum hatta doktorunu da biliyorum benim polikistik over sendromum vardı bebeğim olmuyordu aynı senin gibi bir vitamin vardı artı bir adet düzenleyici ardından gebelik haberi aldım. Ama herşeyden önemlisi stres yapmayın ! Bu öyle bir şey tansiyon şeker den başlıyor bütün hastalıklara sebep oluyor . Bu yüzden lütfen buna dikkat edin.Rabbimin hayırlı gördüğü zamanda dilediği şey hayrinla olacak zaten. Zamanı aevdiginizle dolu dolu harcayın kendinizi üzmeyin zaten önemli bir durum olsaydı doktor bunları söylerdi Bugün güzel haberler almanız dileğiyle Allah'a emanet olun

Çok teşekkür ederim yorumunuz için sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…