Birdenbire çirkinleştim😭

Anlattıklarınıza bakılırsa birdenbire farklı biri olmuşsunuz. Bu kadar şeyi eşiniz nasıl anlamadı ben de onu anlayamadım 🤔
Anlayan biri değilki ona belli ettim dünyayı başıma yıktı o yüzden benim düşmeye rahatsız olmaya hakkım yok gün içinde ağlarım ederim o gelmeden sahte bi gülümseme ile kamufle etmeye çalışırım düşenin dostu yok

Bu bana da oldu. Üniversiteyi ilk yılımda kazandım ve ankarada çok iyi bi üniversitede okudum, sonra mezun olur olmaz kpss den derece yapıp 2 ay içerisinde kendi memleketimde çok güzel bi okula atandım. 1 sene sonra evlendim düğünüm gelinliğim her şey içime çok sindi. Kocam boylu poslu yakışıklı bir adamdır, bana da hep çok güzelsin derler düğünümde porselen bebek gibi olmuşsun kocanda sen de su gibisiniz diyen çok oldu, hep dediler çocuğuma seni örnek gösteriyorum bak akıllı zeki, ahlaklı bi kızmış, okudu hemen atandı, kendi ayarında yakışıklı bi adamla da evlendi diye.
Ama o oldu 10 yıldır asla asla iflah olmadım. İlk yılımda bağırsağım delindi ve vajinadan çıktı delik 3 yıl 3 ameliyat oldum ve kocamla birlikte bile olamadım cinsel olarak. Tam geçti çocuk düşünelim dedik çocuğun olmaz tüp bebek dediler, dünyam yıkıldı tüp bebekle uğraştım çok şükür çocuğum oldu bu kez Allahım 2. Çocuğu doğal yolla nasip etti bu kez tavşan gibisin ha bire hamilesin dediler çocuğum doğar doğmaz kolit olduğumu öğrendim ve ilaca mahkum oldum
çocuğumu emziremedim. Buna alıştım dedim deprem oldu ve canımızı zor kurtardık. Yani demem o ki 10 yıldır kaygısız geçen bi dönem neredeyse hiç yaşamadım o atanma ve düğün arasındaki o bi sene milletin kem gözü beni mahvetti.

Anlayan biri değilki ona belli ettim dünyayı başıma yıktı o yüzden benim düşmeye rahatsız olmaya hakkım yok gün içinde ağlarım ederim o gelmeden sahte bi gülümseme ile kamufle etmeye çalışırım düşenin dostu yok
E tamam ıste hayat enerjinizi nazar degıl eşiniz yerle bir etmiş.

Selam kızlar 29 yaşındayım iki ay öncesine kadar gayet enerjik mutlu hayatımdaki olumsuzluklara rağmen giyen süslenen biriydim parkta biriyle tanıştım bi bayan spor yapmaya parka gidiyodum beni görüyormuş sen nasıl kendine bakıyosun spor yapıyosun ben yapamıyorum filan dedi bende dedim sende bu yerden başlayıp yapabilirsin sonra arkadaş olduk evime davet ettim yine başladı bu ikramlıkları ne ara yaptın filan inanın nolur bana gittikten sonra ne ben eski ben oldum ne enerjim depresyona girdim ağlama atakları yüzüm çok güzeldi birden yüzüm berbat bi hal aldı gözlerimin ışıltısı yok oldu depresyonda olduğum için uzun saçlarımı makas alıp direk kestim hatta saçımı kazımayı bile düşündüm iki hafta sürekli uyudum ne yediğim den ne içtiğimden dışarı çıkmak alışveriş yapmak bile zevk vermez oldu bol suyumu içiyorum kolojen kullanmama rağmen cildim çok kötü eski yüzümün güzelliği gitti makyaj bile tipimi kurtarmıyo enerjim bitti ve o kişinin num sildim insanların enerjisine inanmazdım ama beni mahvetti çok üzgünüm mesleğimden dolayı terapiyi online üzeri alıcam hastaneye gidemem eşimle dışarı çıktığımda uzun saçlı güzel kızları kıskanır oldum önceden böyle değildim kızlar çirkinleşmek enerjimi mahvetti çok kötüyüm hiç bişe yapmak istemiyorum mecburiyetten kıza kahvaltı eşe yemek yapıyorum🥺siz siz olun hayatınıza aldığınız insanların enerjisine dikkat edin birden benim gibi tepetaklak olursunuz 😥 dertleşeceğim tek yer tek insanlar sizlersiniz iyiki varsınız 😭😭
İcinize cin kacmis gibi bir anda mi oldu bunlar ?durduk yere ağlamalar ,saça makas vurmalar falan. Nazara enerjiye inanırım da senin başka tetikleyicin olmasın ?

Hanımefendi neden faturayı, size iyi niyetle yaklaşmış, arkadaş olmaya çalışmış bir insana kesiyorsunuz. siz zaten depresyona girecek yer arıyor ya da saplantılı bir insanmışsınız. saçlarınızı kestiğiniz için çirkin hissediyorsunuzdur, yakışmamış olabilir.ben de bazen çirkin hissediyorum ama hiç acaba kim enerjimi çaldı da nazara geldim diye düşünmek aklıma gelmedi. kısa sürede de insan o kadar çirkinleşmez, kadın güzelsin dedikçe daha güzel olmaya çalışırken eksiklerinizi fark edip büyütmüşsünüzdür. kimseyle de tanışıp iltifat etmemek lazım demek ki.

Yok çok iyiydim kızımı alır gezmeye giderdim mutluydum olumsuzluklara rağmen birşeyler için uğraşan çabalayan biriydim iki aydır çok berbat bi haldeyim özgüvenim sıfır hiç bişe yapmak istemeyen biriyim eşime de anlatamıyorum yani gerçekten iyiydim saçlarım benim için çok önemliydi o an nasıl bi ruh haliyse makası alıp direk kestim ondan sonrada saçlarıma üzüldüm ağladım
Sorunlu bir döneme girmişsiniz demek ki. Ayağınıza taş değmeyecek miydi hiç….elin kadını çocuğu savaşta ölüyor, onlara da nazar mı değdi?? .Bırakın takıntı sahibi olmayı. Kalkın toparlanın. Yürüyüşe mi başlıyorsunuz, doktora mı gidiyorsunuz, tesbih mi çekiyorsunuz seçin birini pozitif yüklenin

Böyle bi koca varken başkasının nazar değdirmesine falan ihtiyaç yok ki . Asıl evdeki sorununuzu çözmelisiniz.

Selam kızlar 29 yaşındayım iki ay öncesine kadar gayet enerjik mutlu hayatımdaki olumsuzluklara rağmen giyen süslenen biriydim parkta biriyle tanıştım bi bayan spor yapmaya parka gidiyodum beni görüyormuş sen nasıl kendine bakıyosun spor yapıyosun ben yapamıyorum filan dedi bende dedim sende bu yerden başlayıp yapabilirsin sonra arkadaş olduk evime davet ettim yine başladı bu ikramlıkları ne ara yaptın filan inanın nolur bana gittikten sonra ne ben eski ben oldum ne enerjim depresyona girdim ağlama atakları yüzüm çok güzeldi birden yüzüm berbat bi hal aldı gözlerimin ışıltısı yok oldu depresyonda olduğum için uzun saçlarımı makas alıp direk kestim hatta saçımı kazımayı bile düşündüm iki hafta sürekli uyudum ne yediğim den ne içtiğimden dışarı çıkmak alışveriş yapmak bile zevk vermez oldu bol suyumu içiyorum kolojen kullanmama rağmen cildim çok kötü eski yüzümün güzelliği gitti makyaj bile tipimi kurtarmıyo enerjim bitti ve o kişinin num sildim insanların enerjisine inanmazdım ama beni mahvetti çok üzgünüm mesleğimden dolayı terapiyi online üzeri alıcam hastaneye gidemem eşimle dışarı çıktığımda uzun saçlı güzel kızları kıskanır oldum önceden böyle değildim kızlar çirkinleşmek enerjimi mahvetti çok kötüyüm hiç bişe yapmak istemiyorum mecburiyetten kıza kahvaltı eşe yemek yapıyorum🥺siz siz olun hayatınıza aldığınız insanların enerjisine dikkat edin birden benim gibi tepetaklak olursunuz 😥 dertleşeceğim tek yer tek insanlar sizlersiniz iyiki varsınız 😭😭
Bence sizin enerjiniz kötüymüş. Kadın sizi övdüğü an siz, size nazar değeceğini düşündünüz.

Ve o düşünce, olumsuz his sizi etkiledi.

Hemen toparlanın bu sizin elinizde inanın.

konuya beğenmedim ve komik emojisi atanlar ne yaşıyor Allah aşkına? sizin de başınıza gelebilir Allah göstermesin, sana öyle bir nazar değmiş ki tatlım, yani gerçekten okurken çok üzüldüm birisinin gelip hayatımızı tepetaklak etmesine ben inanıyorum çok doğru enerji sömürücülüğü yapan çok insan var ama seninkisi bi tık üstü büyü falan yapmış olmasın :KK43:

konuya beğenmedim ve komik emojisi atanlar ne yaşıyor Allah aşkına? sizin de başınıza gelebilir Allah göstermesin, sana öyle bir nazar değmiş ki tatlım, yani gerçekten okurken çok üzüldüm birisinin gelip hayatımızı tepetaklak etmesine ben inanıyorum çok doğru enerji sömürücülüğü yapan çok insan var ama seninkisi bi tık üstü büyü falan yapmış olmasın :KK43:
Öfff

X