Birden kesilen regl

Dilos14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
231
87
28
Kızlar merhaba. Sırf merakımdan yazmak istedim sabahtan beri geziniyorum sayfada ama denk gelmedim merakımı giderecek olan konuya. Bu ayın 10 unda regl oldum 24 günde bir regl oluyorum.normalde 5-5 bucuk gün sürer ve 6. Gün tamamen bitti diyebilirim. Ancak bu ay ilk gün geldi sabah az bir sekilde normalde de ilk günüm bu sekildeydi zaten. ikinci gün cok olmayacak sekilde gelmeye devam ederken gün bitmeden kesildi birden. Normalde azala azala en son kahve rengi olup 5.gunun sonunda kesilirdi. Ve son 4 gündür karnımda regl olucak mısım gibi bir ağrı(9 gün var daha reglime) , bazen sağ bazende sol kasık agrısı , bel ağrısı ve gece sık sık tuvalet ihtiyacı , bacaklarımda üşümüş gibi bi sancı oluyor. Yarin icin randevu aldım ama bütün günde meraktan catladım. Tecrübesi olan varsa paylaşa bilir misiniz acaba ??

Yerleşme kanamasından şüpheleniyorsan testte çıkar zaten varsa yoksa yoktur her ay aynı düzeyde adet olunmaz rahim kalınlığına göre değişebilir yoğunluk normal aslında

Yerleşme kanamasından şüpheleniyorsan testte çıkar zaten varsa yoksa yoktur her ay aynı düzeyde adet olunmaz rahim kalınlığına göre değişebilir yoğunluk normal aslında
Yerlesme kanamasi degilde hem acaba varda o yuzden mi kesildi diye dusundum hemde baska bi sorundan mi kaynaklaniyor diye içim içimi kemirdi bütün gün. Tesekkür ederim cevabın icin 😊

X