Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kıslar çok özenmeye başladım sanırım benide gaza getirdiniz
ama ne zaman sürüyonuz bu konuda yardımcı olun lütfen
sabahki çişinizimi :)))
ve ne kadar bekletiyonuz :uhm:

cnm ben sabahki ilk idrarla yapıyorum
en az 1 saat bekletiyorum degişiyor yani nekadar bekletebilirsem ama en az 1 saat
ikinci idrar oldugunu farketmedim ark yazısından
faydası olsunda ilk son farketmez :roflol:

cnm ben sabahki ilk idrarla yapıyorum
en az 1 saat bekletiyorum degişiyor yani nekadar bekletebilirsem ama en az 1 saat
ikinci idrar oldugunu farketmedim ark yazısından
faydası olsunda ilk son farketmez :roflol:

yani kuzucum lekelerde açılma var değil mi ?
bende yarın sabah tüm cesaretimi toplayıp başlıycam kaydirigubbakcemile3

yani kuzucum lekelerde açılma var değil mi ?
bende yarın sabah tüm cesaretimi toplayıp başlıycam kaydirigubbakcemile3

evet tatlım bende kesinlikle var ama dışarı çıkarken
en az +50 faktörlü güneş koruyucu kullan mutlaka
yoksa çektigin eziyet boşa gider güneş lekeleri ve çilleri azdırıyor biliyorsun

evet tatlım bende kesinlikle var ama dışarı çıkarken
en az +50 faktörlü güneş koruyucu kullan mutlaka
yoksa çektigin eziyet boşa gider güneş lekeleri ve çilleri azdırıyor biliyorsun

kullanıyorum zaten bebişim sebamed +50
devam edicem tabi kullanmayaa.s

inş. cnm burda gelişmeleri yazıcam sende yaz olurmu
yarın başlıyorum :)))

arkadaslar ilk cisle degil ikinci cisle siliyoruz arkadasta öyle yazmis valla benimde cildimde cok acilma ols´du zaten ikinci gün cisin igrencligide kalmiyor siradanlasiyor artik siz daha baslamadinizmi:))

arkadaslar ilk cisle degil ikinci cisle siliyoruz arkadasta öyle yazmis valla benimde cildimde cok acilma ols´du zaten ikinci gün cisin igrencligide kalmiyor siradanlasiyor artik siz daha baslamadinizmi:))

çalıştığım için 2. çişi bekleyemem sabah 6 da kalkar yüzüme pamukla sürer ve 7 de çıkarırım ancak
daha başlamadım cnm ama yarın başlıyorum :)))

ııııııiyyyyyyyyyyyyy yapıyomusunuz gerçektennnnnnnnnn yüzüm çilden görünmesede yapmam iiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyy

ııııııiyyyyyyyyyyyyy yapıyomusunuz gerçektennnnnnnnnn yüzüm çilden görünmesede yapmam iiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyy

ewet tatlım gerçekten yapıcam-tatlicadiarzu-
bnm fasla yok ve yeni bu sene oluştu. önceden hiç yoktu
dudak üzerimde var lekem çok rahatsız oluyorum açıkcası
o nedenle yapıcam walla kaydirigubbakcemile3

ewet tatlım gerçekten yapıcam-tatlicadiarzu-
bnm fasla yok ve yeni bu sene oluştu. önceden hiç yoktu
dudak üzerimde var lekem çok rahatsız oluyorum açıkcası
o nedenle yapıcam walla kaydirigubbakcemile3

belki büyük konuşuyorum ama ne bilim ben yapamazdım be yaa benimde var ama ben çillerimi çok ama çok seviyorummmm:roflol::roflol:

ben sabah ilkiyle siliyorum, ki öyle öğrenmiştim, ilkiyle silin diye (burdan öğrenmedim ama, çok daha önce işin ehli birinden duymuştum). kafam karıştı şimdi, ama ikinciyi bekleyemem çünkü işte oluyorum o sırada, yüzümde de fondöten ya da pudra oluyor muhakkak. ikincisi yaş yani, bana uymaz:)
ayrıca, bol su içiyorum gün içerisinde. ve mutlaka +50 faktörlük güneş kremi sürüyorum,
kara üzüm çekirdiği de yiyorum, inci tozu maskesi de yapıyorum, daha ne yapayım ben bu çillere :)
bi de küçükken kaplumbağa yumurtası sürüyordum biliyor musunuz:)

kızlar bildiğinizi yapın gene ama bildiğim kadarıyla çok günahh...yani siz bilirsinizz...idrarınızın üzerinize sıçraması bilee kabir azabına sebepmişş...doktora falan gidin yanii

bende yapcam arkadaşlar şu lekerlerden kurtulmak pürüzsüz bir cilde kavuşmak için

kizlar bunu sabah kalkinca yüzünüzü iyice yikadiktan sonrami yapiyorsunuz,biri bana cevap verirse cok sevinirim.

evet .gerçi ben öğleye doğru kalkıyorum yüzümü yıkıyorum.kuruluyorum.sora pamukla çiş sürüyorum .tutabildiğim kadar tutuyorum yüzümde sonra yıkıyorum elma sirkesi sürüyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…