Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
hihoyyytbenim bu gün dördüncü günüm ve gözle görülür bir şekilde açılma var arkadaşlar.Biraz iğrenç ama kurtulmak için değer bence.

evet .gerçi ben öğleye doğru kalkıyorum yüzümü yıkıyorum.kuruluyorum.sora pamukla çiş sürüyorum .tutabildiğim kadar tutuyorum yüzümde sonra yıkıyorum elma sirkesi sürüyorum .

sagol memleketlim, yozgatlim ben akdagmadeninde nim,sen neresindensin.konu disi ama merak ettim.

:sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused:

Son düzenleme:
bence..
15 dk erken kalk, yüzüne sürdükten sonra beklerken egzersiz yap, güneşin doğuşunu seyret, güzel bi kahvaltı hazırla, eşini uyandır, mutlu ol:)
bak kurtuluyoruz artık işaretlerimizden :)

gerçekten bir ay mı yapılacak....yoksa çiller felan geçince bırakıcazmı bende de çok çil ..tekrarlamaz umarım.......

Bir ay yapmak imkansız bana 5 gün ara vermem lazım mecburi:jeyyar:

kızlar ya idrarınızda enfeksiyon varsa ve siz haberdar değilseniz nolcak.bazen iltihap oluyo idrarda ama ağrı yapmıyo.gene de bu kadar çaresiz olup ypılıyosa bilmem.neyse ben karışmıyım

günaydin arkadaslar ay inanmiyorum 5 gündür yapiyorum ve sonuc simdiden mükemmelkaydirigubbakcemile2mutlaka deneyin daha öncede söylemisdim benim yüzümde cil yok ama günes lekesi var disari cikarken yüzüme fondotön sürmeden cikabiliyorm harika bisey sırnaşık şey

tatlım ben güya bu gün başlıycaktım yine cesaret edemedim
yarın pazar evdeyim bu vesile ile inş. başlarım
sahiden açılma varmı lekelerde inanamıyorum yaaa bu çiş nelere kadirmiş -tatlicadiarzu-

Enteresan...
Ben çişi kulak ağzrısına iyi geliyor diye duymuştum ama koca karı ilacı diye hiç üstünde durmamıştım.
Acaba gerçeklik payı var mıdır?

elissa daha baslamamis olman hata anacim ama her sabah yapacan calisiyorsan dahi yada okula gidiyorsan 20 dk önce kalk yap inan pisman olmuyacaksin

simelyacım yarın ilk günüm olucak kuzucum inş. başlıycam
sizlerden olumlu msjlar okudukça gaza geldim :))
kurtulmak istiyorum lekelerimden. bende çil yokta lekeler var

elissa çil lekeden daha zor geçen bişey
çillerin rengi bile açılıyorsa lekeler tamamen kaybolur
eşim bile farketti yüzümdeki degişikligi normalde böle şeylere dikkat etmez:bbo:
valla pis mis kim nederse desin 25 yıllık lekelerimden kurtulacakksam çiş bile sürerim :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…