Lekeler, Çiller Biraz iğrenç ama çilleri tamamen yok ediyor...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
elisa bende gayet iyi gidiyor senden ne haber?

tatlım , bugün benim 2. günüm 2 günde farkedilmez heralde daha bişi farkedemedim. daha dorusu aynaya bakmaya fırsatım olmadı inan :)) yarın 3 olucak bakalım gelişmelerden haberdar ederim

Kızlar bugün 6. günüm.
1-2 mi karar veremedim:) ilki mi ikincisi mi yani. ilki olduğundan eminim ama bi 6 gün de ikincisini mi denesem acaba?
ne diyosunuz?

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Son düzenleme:
Kızlar bu arada ablamın cilt doktoruna çiller için bir tedavi yöntemi olup olmadığını sordum hafta sonu. radikal bir çözüm olmadığını, kesin bir netice alınamayacağını, ancak ve ancak güneşten koruma yöntemini uygulayabileceğimizi söyledi. güneş kremi, gözlük, şapka vs.
bunları dinlerken içimden kıs kıs gülüyordum ben. 1 aya kalmaz tertemiz cildimle gelicem yanına, radikal çözüm nasıl oluyormuş göstericem diye:)
inşallahhh tabi:)

ayy 5-6 gün oLdu sanki biraz açıLmöa var gibi aynaya baktımm güzel görünüyodu yüzüm ya
önceden bakınca çilli çilli ıyy derdim sanki daha bi rahat baktımm bu keisn işe yarıcakk sakın bırakmayın bn ilk çişimle yapıoorumm:KK70::KK70:

ayy 5-6 gün oLdu sanki biraz açıLmöa var gibi aynaya baktımm güzel görünüyodu yüzüm ya
önceden bakınca çilli çilli ıyy derdim sanki daha bi rahat baktımm bu keisn işe yarıcakk sakın bırakmayın bn ilk çişimle yapıoorumm:KK70::KK70:

Bende ilki ile :eek:

aslında yapılabilir ama günah olup olmadığını kesinleştire bilsek bide suratta daha değişik şeyler çıkmasın tüy falan..

bugun 6ci gunum,dedigim gibi artik fondoten falan kullanmiyorum.cildim super purussuz,lekesiz,cilsiz cok sukur:)

ben yapmıyacağım artık günah olup olmadığınıkesin bilmiyoruz.o yüzden risk alamam.vede bende gözle görülür bir değişiklik olmadı yaa.limon sirke su karışımı yapacağım

bugun 6ci gunum,dedigim gibi artik fondoten falan kullanmiyorum.cildim super purussuz,lekesiz,cilsiz cok sukur:)

bu kadar kısa süredee şaka gibi yaa.
nasıl yani çillerin rengimi açıldı tamammenmi geçti.devam edicekmisin pekii?ne kdr tutuyosun yüzünde?vallaa gözün aydın :)

bu gün 3. günüm
sabah yüzümde 20 / 30 dk durdurabiliyorum
bundan 2 ay öncesine göre lekelerimde açılma var. fakat ben doktora gitmiştim onun kreminide kullanıyorum akşamları. kremin etkisinden mi çişin etkisinden mi bu açılma bilemiycem. bakalım bi süre daha devam edicem en azından 10 güne tamamlıyım neler olacak :)

kimi arkadaşlarım günahdan bahsetmiş.mantık olarak düşünün birde neden günah olsun?KULAGI agrıyana iyi geliyor hemde birebir.SARILIK olan içiyorda cilde sürmekmi günahmı degilmi diye düşünecegiz???devammm arkadaşlarr işe yarıyorsa muhteşem bir krem buyaaa.kaydirigubbakcemile3.birde kendi idrarından kendine iyi gelmesi ilginç.acaba bir bebek idrarından sürsenizdemi aynı sonuç verir?hadi bir yürekli denesin bakalım

2.gunum deyim bir farklilik hissedemedim henuz..denemeye devam....

İlk 2 günde bende bi şey farkedemedim:nazar:.ben 3. gündeyim fark yok gibi.. devam edelim bakalım ilk 10 günde de fark olmazsa kesicem :1closedeyes:

bugün benim 9.günüm daha öncede yazmistim ve yüzüm su an mermer gibi ve lekerde gittikce azaliyor günes lekesi olanlar bilirler hic bir krem fayda etmiyor 7 senedir bu leker benim kabusumdu denemedigim krem vs kalmadi en iyi cözüm kendi ürettiginmis:))

X