Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bujuu cnim senin için dua ettim .barismak ve muhabbet için Ya Vedud esmasını oku aklına geldikce oku cnim

tamam canım zaten aklıma geldikçe okuyodum .RABBİM sözlünle hayırlısıyla evlenmeyi ve istedgin bölüme geçmeyi nasip etsin duanı ettim kabul olsun inşallah.

bujuu canım senın ıcın 3 ıhlas 1 fatıha okudum. dılerım gonlundekı hakkında hayırlı olup tez zamanda nasıp olur sana :KK16:
tanemmmmmm senın ıcın de cesıtlı esmalar ve sınava gırerken okudugum duaları okudum.
dılerım hakkında hayırlı olan olur. Allah yardımcınız olsun.
sınavlarımda basarı ve gonlumdekının hakkımda hayırlı olmasını dılıyorum arkadaslar :KK17:

Son düzenleme:
bujuu canım senın ıcın 3 ıhlas 1 fatıha okudum. dılerım gonlundekı hakkında hayırlı olup tez zamanda nasıp olur sana :KK16:
tanemmmmmm senın ıcın de cesıtlı esmalar ve sınava gırerken okudugum duaları okudum.
sınavlarımda basarı ve gonlumdekının hakkımda hayırlı olmasını dılıyorum arkadaslar :KK17:

Canım cok tesekkür ederim ben de senin için 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 ettehiyatü 1 nas 1 felak 1rabbena okudum inşallah sınavların basarıyla gecer ve gönlündeki hayırlı olur inşallah.
Bujuu Senin içinde 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 ettehiyatü 1 nas 1 felak 1rabbena okudum canım inşallah hakkında hayırlı olur :KK16::KK31:

Arkadaşlar ben de okuduğum bölümü değiştirmek ve sözlümle hayırlısıyla içimize sinerek sorunsuz evlenmeyi istiyorum. Dua ederseniz cok sevinirim cok teşekkürler.

Canım cok tesekkür ederim ben de senin için 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 ettehiyatü 1 nas 1 felak 1rabbena okudum inşallah sınavların basarıyla gecer ve gönlündeki hayırlı olur inşallah.
Bujuu Senin içinde 3 ihlas 1 fatiha 3 kevser 1 ettehiyatü 1 nas 1 felak 1rabbena okudum canım inşallah hakkında hayırlı olur :KK16::KK31:

Arkadaşlar ben de okuduğum bölümü değiştirmek ve sözlümle hayırlısıyla içimize sinerek sorunsuz evlenmeyi istiyorum. Dua ederseniz cok sevinirim cok teşekkürler.

Ben de senin için okudum canım Allah kabul etsin

ikiniz içinde ayrı ayrı okudum ALLAH kabul etsin. ALLAHım nolur sevdigimle hayırlısıyla barıştır .

kızlar olmadı eski sevgilim faceden engelimi kaldırmıştı ben biraz ironik mesaj attım güldüm çockmusun engelliosn engelli kaldırıosun gibilerinden ve cevap bile vermedi ,aylardır dua ediyodum barışmak için oysa onun için besmele bile çekmemem lazımmış nefesime yazık .karşıma daha iyiside çıkmıyor ne olcak beni bu halim yalnız yaşlanıp gidicem galiba:KK43:.gulumsunn okudum canım duanı RABBİM kabul etsin

Buju, okudum ve dua ettim sana, Rabbim gönlünün muradını versin inşallah...

Dua kardeşlerim, dua ettiniz Allah razı olsun sizden, babam iş buldu.
Şimdi de kız kardeşim hayırlı gönlüne göre bir iş bulsun. Babamın bulduğu iş de içine sinsin. Rahat huzur içinde çalışsın diye dua eder misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim. :KK16:

Cnm çok sevindim.Babanın ısı ins hayırlı olur.Allah kolaylık versin babana..Kardesin için dua ettim.

Gabiya ve Bujuu sizler icinde dua ettim .Allah Kabul etsin INS..

gulumsunn ve gabiya ıkınız ıcın ayrı ayrı dualar okudum.
ins kabul olur.
benim sınavlarımın bir an once basarıyla bitmesi ve sabırla dayanmam icin dua eder misiniz:KK17::KK17:

bujuu, senin için okudum.

Bujuu ve Asinaz ikiniz için de okudum . Allah ikinizin de dualarını kabul etsin niyetlerini hayırlı eylesin inşallah

Ben de inşallah hayırlısıyla sözlümle evlenirim ve bölüm değiştirmeyi düşünüyorum inşallah değiştirebilirimm.. :KK16::KK16::KK16::KK31::KK31:

Ben de senin için okudum canım Allah kabul etsin

s.a kızlar hayırlı sabahlar..

hepinize ayrı ayrı okudum.. rabbim dilimizden kalbimizden çıkan duaları kabul etsin..
bizlere doğru yolu doğru insan olmayı nasip etsin..

gulumsun baban için çok sevindim. inşALLAH içine sinerek çalışır mutlu ve huzurlu bir ortamı olur..

kızlar bende duacınızım.. ALLAH rızası için..
sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..
bizim gelceğimiz seviceğimiz atanmasına bağlı :KK50::KK50:

benim için ailem için sevdiklerm için ne hayırlıys ao olsun inşALLAH..

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına evlatlarına bağışlar inşALLAH..

hepinize ayrı ayrı okudum.. rabbim dilimizden kalbimizden çıkan duaları kabul etsin..

gulumsun baban için çok sevindim. inşALLAH içine sinerek çalışır mutlu ve huzurlu bir ortamı olur..

sevdiğim kişi ve kız kardeşim kpss sınavına girecek inşALLAH iyi puan atanabilirler..

erkek kardeşimin nişanlısıyla iyi geçinmesini mutlu olmasını nasip etsin rabbim..

bide

atom tedavisi alan yengemin acılarının diner inşALLAH: rabbim çocuklarına evlatlarına bağışlar inşALLAH..
Aleyküm selam canım, sana da hayırlı günler olsun inşallah.

Babam başladı bakalım akşama öğreniriz inşallah detayları...

Okudum ve tüm dileklerini tek tek okuyarak dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun inşallah. AMİN! :KK16:

bide

3 İhlas ve 1 Fatiha hem senin için hem gülümseyin için okudum

kızlar
benim için de okur musunuz,hamileliğim rahat geçmesi ve hayırlı doğum yapmam için

kızlar
benim için de okur musunuz,hamileliğim rahat geçmesi ve hayırlı doğum yapmam için

poeticcry ; senin için okudum, öncelikle maşallah :) Rabbim rahat bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir doğum yapmayı, bebeğinize hayırlısı ile kavuşmanızı nasip etsin.
Allah bana ve buradaki diğer arkadaşlarıma da hayırlı bir eş ve sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah senin gibi canım :)
sen de bize dua et emi :)

gabiya; Allah sana da tez vakitte güzel huylu güzel ruhlu ailene ve sana uygun yakışıklı bir eş nasip etsin. Dünya ve ahirete air bütün işlerin yolund av egüzel gitsin.

Rain... Akşam senin için ve kendim için 10ihlas,10 nas,10 fatiha,10 ayetel kürsü. okudum. Allah bizim kalbimizden geçen kişiler için bize güzel yazılar yazmıştır. inşallah. ALLAh hayırlısıyla okulunu bitirmek nasip etsin sana. Tüm sıkıntılarından kurtulutsun karşına ya başka biri ççıksın yada o gönlünün prensi tekrar karşına çıksın. :KK66:)

Allahım Şu suskun kuluna susmayı değilde konuşmayı güzel konuşmayı nasip et :KK70:. Allahım aklımdan geçirdiklerim hayallerim var gerçekleşmesi benim için hayırlıysa lütfen kabul et ve gerçekleşmesi için yolumu aç. Gönlümde ve aklımda yatan yprens için olup olmaycağını bana hissettir. Erkenden kendime set çekeyim. Eğer benim hislerim karşılıklı ise oratk müştereklerde karşılaştır sen yaz yarrabbi. Ama nasip değilsede başka bir aday çıkar ki gönlüm tekrar aynı olayları yaşayıp umutlanmasın.

:) Bir kere okuyup benim için dua edin . inşallah allah dualrımızı kabul etsin...

gabiya; Allah sana da tez vakitte güzel huylu güzel ruhlu ailene ve sana uygun yakışıklı bir eş nasip etsin. Dünya ve ahirete air bütün işlerin yolund av egüzel gitsin.

Rain... Akşam senin için ve kendim için 10ihlas,10 nas,10 fatiha,10 ayetel kürsü. okudum. Allah bizim kalbimizden geçen kişiler için bize güzel yazılar yazmıştır. inşallah. ALLAh hayırlısıyla okulunu bitirmek nasip etsin sana. Tüm sıkıntılarından kurtulutsun karşına ya başka biri ççıksın yada o gönlünün prensi tekrar karşına çıksın. :KK66:)

Allahım Şu suskun kuluna susmayı değilde konuşmayı güzel konuşmayı nasip et :KK70:. Allahım aklımdan geçirdiklerim hayallerim var gerçekleşmesi benim için hayırlıysa lütfen kabul et ve gerçekleşmesi için yolumu aç. Gönlümde ve aklımda yatan yprens için olup olmaycağını bana hissettir. Erkenden kendime set çekeyim. Eğer benim hislerim karşılıklı ise oratk müştereklerde karşılaştır sen yaz yarrabbi. Ama nasip değilsede başka bir aday çıkar ki gönlüm tekrar aynı olayları yaşayıp umutlanmasın.

:) Bir kere okuyup benim için dua edin . inşallah allah dualrımızı kabul etsin...

canim senin icin birer Fatiha, Nas, Felak, Ayetel-Kürsi ve 3 Ihlas okudum. Rabbim gönlündeki duani kabul etsin
insAllah.

Benim hayirli dilegim ise hayirli bir es :)

Rabbim bu yolda yar ve yardımcın olsun umarım doğru insandır umarım sonuna kadar güzel bir beraberliğin ve evliliğin olur Allah'ım utandırmasın hayırla sonuçlandırsın inşallah,suskunluk bir yerden sonra eziyete dönüşür en uygun zamanda kalbinden geçenleri umarım dilene dökersin amin...bende senin için fatiha okudum umarım kabul olur....

canim senin icin birer Fatiha, Nas, Felak, Ayetel-Kürsi ve 3 Ihlas okudum. Rabbim gönlündeki duani kabul etsin
insAllah.

ben tam diğer arkadaşa yazarken siz yazmışsınız umarım kalbinizde ki hayırlı eş sizi bulur güzel imanlı,güzel kalpli ve tüm ömrü beraber yaşayacagınız biri olsun amin fatihayı okudum umarım Rabbim kabul eder...

Aleyküm selam canım, sana da hayırlı günler olsun inşallah.

Babam başladı bakalım akşama öğreniriz inşallah detayları...

Okudum ve tüm dileklerini tek tek okuyarak dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun inşallah. AMİN! :KK16:

kızlar

poeticcry ; senin için okudum, öncelikle maşallah :) Rabbim rahat bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bir doğum yapmayı, bebeğinize hayırlısı ile kavuşmanızı nasip etsin.
Allah bana ve buradaki diğer arkadaşlarıma da hayırlı bir eş ve sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah senin gibi canım :)
sen de bize dua et emi :)

insAllah.

ben tam diğer arkadaşa yazarken siz yazmışsınız umarım kalbinizde ki hayırlı eş sizi bulur güzel imanlı,güzel kalpli ve tüm ömrü beraber yaşayacagınız biri olsun amin fatihayı okudum umarım Rabbim kabul eder...

hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3 ihlas okudum.
duasınız yazmyayanlara onların ne hayırlıysa ne mutluysa rabbim onu nasip etsin dedim. aileslerini ve sevdiklerini korusun dedim..

eş bekleyenlere inşALLAH kalplerine göre insanlar nasip olur..

bnmde duam..

bizim gelceğimiz seviceğimiz atanmasına bağlı

bide

Son düzenleme:
hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3 ihlas okudum.
duasınız yazmyayanlara onların ne hayırlıysa ne mutluysa rabbim onu nasip etsin dedim. aileslerini ve sevdiklerini korusun dedim..

eş bekleyenlere inşALLAH kalplerine göre insanlar nasip olur..

bnmde duam..

bizim gelceğimiz seviceğimiz atanmasına bağlı

bide

d
okudum canım duanı RABBİM kabule etsin. ALLAHım olmazın peşine düşürme yalvarıyorum ya unuttur başkası için atsın yüregim yada kavuştur yüregim acıyor.

Sağ olun kızlar. Çok güzel bir aksam oldu benim için Allah dua eden saf ve temiz kalplerineze hep doğru olanı yazsın. Gönülden sadece olacağını düşünün isteyin mutlaka kötü değilse size gelecektir. Çok şükür ben ne zaman toplu duaya katılsam. Biri icın dua etsem kendim içinde güzel şeyler oluyor.

d
okudum canım duanı RABBİM kabule etsin. ALLAHım olmazın peşine düşürme yalvarıyorum ya unuttur başkası için atsın yüregim yada kavuştur yüregim acıyor.

Allah dua eden kalpleri boş çevirmezmis. Tüm sıkıntılarından kurtulur feraha erersin. 3 ihlas.3 nas .3 felak ve ayetle kürsü okuyorum senın için Allah kabul etsin. Amin

Allah dua eden kalpleri boş çevirmezmis. Tüm sıkıntılarından kurtulur feraha erersin. 3 ihlas.3 nas .3 felak ve ayetle kürsü okuyorum senın için Allah kabul etsin. Amin

Allah kimseyi kapısından eli boş çevirmezmiş. isteğin neyse yüreğinden geçen neyse hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah Allah'ın izniyle. Senin için 3 ihlas 1 fatiha 3 nas 3 felak ve 3 ayetel kürsi okudum senin için Allah kabul etsin amin
kızlar bende duacınızım Allah'ın izniyle İnşallah tez zamanda hayırlısıyla iş bulurum Allah'ım bana bi iş kapısı açar inşallah

Son düzenleme:

okudum duani da ve çeşitli sureler okudum canımm.
Dualarin icin cook sag ol:KK17: ben de bize 10 taha suresi okudum.ins kabul olur canim arkadasim:KK16:

Allah kimseyi kapısından eli boş çevirmezmiş. isteğin neyse yüreğinden geçen neyse hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah Allah'ın izniyle. Senin için 3 ihlas 1 fatiha 3 nas 3 felak ve 3 ayetel kürsi okudum senin için Allah kabul etsin amin
kızlar bende duacınızım Allah'ın izniyle İnşallah tez zamanda hayırlısıyla iş bulurum Allah'ım bana bi iş kapısı açar inşallah
sizin icin de dua ettim. Rabbim kabul eylesin hayırlı güzel bi is nasip eyler inş tez zamanda. Aminn:nazar:

ben de hakkımda hayırlı olan diledigim, o hep istediğim kişiye hayırlı ve tez zamanda kavusup, dersleri yüksek notlarla geçmek icin
dua istiyorum. Şimdiden yuregine saglik dua eden kişi:KK16:

X