Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canim iyi geceler rica etsem bana 7 kere fetih suresini okurmusun bende sana dua eficem olurmu
kibariye29 üç ihlas bir fatiha okudum ve sana dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla... AMİN!

Alttaki arkadaşım bir müşkül halim var; içinden gelerek bunun için dua eder misin?
Allah razı olsun.

kibariyem okudum .
kızımın arkadaşı çok feci bir kaza geçirdi onun hayırlısıyla sağlığına kavuşması için okursanız .şimdiden Allah razı olsun.

Okudum arkadaşım Rabbim Gönlündekini hayırlı kılarak nasip etsin inşallah

Bana sağlığım için dua edin inşallah..

Okudum arkadaşım Rabbim Gönlündekini hayırlı kılarak nasip etsin inşallah

Bana sağlığım için dua edin inşallah..

Okudum arkadaşım.. Rabbim sana Ya Şafi isminin tecellisiyle hayırlı, kalıcı şifalar ihsan eylesin.. Hastalağından en ufak iz bile bırakmasın Rabbim inşalllah..

Bende annem için kalıcı, hayırlı, acil şifalar istiyorum Mevlam'dan.. Bu niyetle okursanız çok mutlu olurum.. Allah hepinizden razı olsun inşallah (amin)

ezan okunurken okudum rabbim kabul etsin inşallah.kızlar bende bugünlerde saglıgımla ugraşıyorum Rabbim şafi ismiyle şifa versin diye dua istiyorum çekebildiginiz kadarda ya şafi istiyorum ALLAH rızası için.

ezan okunurken okudum rabbim kabul etsin inşallah.kızlar bende bugünlerde saglıgımla ugraşıyorum Rabbim şafi ismiyle şifa versin diye dua istiyorum çekebildiginiz kadarda ya şafi istiyorum ALLAH rızası için.
buujuu, okudum senin için. Allah'ım sağlık versin.

Ben de sağlık için ve müşkül bir halim var onun için dua istiyorum. Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…