Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Hayırlı kısmet için dua ettim canım sana. Allah kabul etsin.

günaydın kızlar
gülümsün ve asli85 için fatiha okudum
Allah kabul etsin
Günaydın, Hayırlı cumalar;
Sizin için okudum ve size dua ettim kızlar.
Aslı ve Melidia size dua ederken kendime de ettim.
Allah'ım cuma günü hürmetine kabul buyursun inşallah!
AMİİİİİİİİİİİİİİİİNNN!:KK16:

gülümsün melidia ve cho.luna sizler için dua ettim,ezan okunuyor,Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
1.Rahman ismiyle bütün mahlukata merhametle davranan Allah'ın adıyla
2.Tüm yüceltmelerin mükemmeli alemleri terbiye eden Allah içindir.
3.O tüm mahlukata karşı çok merhametlidir ve merhametle muamele eder.
4.O, Din (hesap,borç,alacak-verecek) gününün sahibi/hakimidir.
5.Ancak sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz.
6.Bizi dosdoğru yola ilet.
7.kendilerine nimet verdiklerinin yoluna,kendine gazaplanılanların ve sapıtanların yoluna değil.
amin...
arkadaşlar mustafa hoca diyor ki:kuranı muhteşem bir siteye benzetirsek, fatiha bu sitenin kapısı,besmele de bu kapının anahtarıdır..
bu bağlamda fatiha çok önemli gerçekten,bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorumm...
hepinize el-Fatiha:21:

buraya yazı yazan ve dileği olan herkes için fatiha, tefriciye ve ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin...

sizde bu yazımı okuduğunuzda benim için dua eder misiniz? maddi sıkıntılarımız var, yeni bir bebek geliyor düşük riskim var. hergün iğne oluyorum. kollarım bacaklarım morardı. herşey üstüme geliyor gibi hissediyorum. sadece artık HUZUR istiyorum. dileğim Allah'ıma... dua ederseniz Allah razı olsun. bir umut işte...

buraya yazı yazan ve dileği olan herkes için fatiha, tefriciye ve ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin...

sizde bu yazımı okuduğunuzda benim için dua eder misiniz? maddi sıkıntılarımız var, yeni bir bebek geliyor düşük riskim var. hergün iğne oluyorum. kollarım bacaklarım morardı. herşey üstüme geliyor gibi hissediyorum. sadece artık HUZUR istiyorum. dileğim Allah'ıma... dua ederseniz Allah razı olsun. bir umut işte...

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin.
en güzel şekilde yavrunu kucağına al inşallah:emir_bebek:
Allah dualarımızı kabul etsin:nazar:

Allah yardımcın olsun acil şifalar versın canım inş. Sag saglim bebeğini kucagına alırsın feraha çıkarsınız:KK16:

Okudum ve dua ettim sizin için.

senin için okudum canım
Allah kabul etsin
Melidia, canım benim; senin için okudum ve dua ettim. Rabbim gönlüne göre versin. AMİN!

Arkadaşlar yarın iş yerimde sıkıntılı ve yoğun bir gün olacak.
Bebek bekliyorum ve yarın ki durumlardan etkilenmemek, kolay atlatmak için Sizden dua istiyorum.
Ben de topiğe yazan tüm arkadaşların ferahı, af ve afiyeti için Fatiha, Ayet-el Kürsi okudum.
Allah razı olsun.

Arkadaşlar yarın iş yerimde sıkıntılı ve yoğun bir gün olacak.
Bebek bekliyorum ve yarın ki durumlardan etkilenmemek, kolay atlatmak için Sizden dua istiyorum.
Ben de topiğe yazan tüm arkadaşların ferahı, af ve afiyeti için Fatiha, Ayet-el Kürsi okudum.
Allah razı olsun.

sana okudum canım
Allah selamete çıkarsın inşllah

Melidia, bende sizin icin bir Fatiha okudum. Allah kabul etsin... Vesile olandanda Allah Razi Olsun.

Ve hepiniz icin dua ettim.

X