Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

arkadaşlar bende hepiniz için fatiha okudum rabbim gönlünüzdeki isteklerinizi hayırlısıyla versin inşallah....
benimde bebeğim olmuyor kızlar banada dua edin rabbim hayırlı salih ve saliha evlatlar versin tez zamanda bana ve tüm isteyenlere...

canım okudum senin için...ben de bebek istiyorum çok ama 5 aydır olmuyor...lütfen bana da dua eder misiniz? çok istiyorum kızlar çoooooooooook.

Pofuduknaz, senin için fatiha okudum, dua ettim.
Rabbim hayırlı sağlıklı bebecikler versin sana tez zamanda inşallah!

Alttaki arkadaşım; bugün mübarek kandil günü, dualarımız kabul olur inşallah!
Benim duam; "Gönlüme göre hayırlı bir insanlar tez zamanda aşk sevgi saygı anlayış çerçevesinde bir evliliğim olması ve sağlıklı hayırlı bebeciklerim olması..." Şimdiden teşekkür ederim sana!!! Allah razı olsun. :KK66:

canım okudum senin için...ben de bebek istiyorum çok ama 5 aydır olmuyor...lütfen bana da dua eder misiniz? çok istiyorum kızlar çoooooooooook.
Nesdem, beni atlamasan iyiydi!
Okudum sana da dua ettim. :KK66:

Olur mu canım? Ne kusuru. :KK66:

Ben gene okudum gene dua ettim sana!
Rabbim hayırlı sağlıklı bebecikler versin insallah! Tez zamanda... AMİİİİİİİİİNNN:KK16:

Gulumsunn senin için dua ettim Rabbim kabul etsin, şöyleeeee gönlüne göre güzel bir evlilik yaparsın inşallah.

Esdem senin için de dua ettim , ben de çok bebek istiyorum. Rabbim yüzümüze baksın inşallah:KK66:

Gulumsunn senin için dua ettim Rabbim kabul etsin, şöyleeeee gönlüne göre güzel bir evlilik yaparsın inşallah.

Esdem senin için de dua ettim , ben de çok bebek istiyorum. Rabbim yüzümüze baksın inşallah:KK66:

ben de senin için dua okudum canım, tez zamanda sağlıkla hamile kalır, bebeği kucagına alırsın inşallah. hayırlı kandiller.

Asmunikal, senin için okudum ve dua ettim.
İnşallah en doğru kararı verirsin. Hakkında hayırlısı olsun.
1fatiha bir ihlas okudum. camiye gittim. sana ordada dua ettim. rabbm huzurlu mutlu bir evlilik nasip etsin inş.
Ben de sana okudum canım
Allah kabul etsin
1fatiha bir ihlas okudum. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş
10 tane ihlas 3 tane fatiha okudum canım Allah kabul etsin Alllahım gönlüne göre versin kararını hayırlısıyla sonuclandırsın ins. Allah utandırmasın Amin!
1fatiha bir ihlas okudum.rabbim sanada eşinede sabır versin. inş bu mesafeler sizi daha güçlendircek
arkadaşlar bende hepiniz için fatiha okudum rabbim gönlünüzdeki isteklerinizi hayırlısıyla versin inşallah....
benimde bebeğim olmuyor kızlar banada dua edin rabbim hayırlı salih ve saliha evlatlar versin tez zamanda bana ve tüm isteyenlere...
1fatiha bir ihlas okudum. sağlıklı bir bebek nasip eder inş. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş

1fatiha bir ihlas okudum. sağlıklı bir bebek nasip eder inş. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş

ben de senin için dua okudum canım, tez zamanda sağlıkla hamile kalır, bebeği kucagına alırsın inşallah. hayırlı kandiller.

bebek bekleyenler için camidede dua ettim. rabbim geri çevirmesin dualarımızı..
doğru kararlar vermemizi nasip etsin. sağlığımıza şükretmeyi iyi insanlarla tanışıp iyi güzel ahlağı öğrenmemizi nasip etsin..
dua kitabında diyoki" rabbim bana öyle bir merhamet etki senden başka kimsenin merhametine ihtiyacım kalmasın" inş rabbim bu gece kalbimizde dilimizde olan duaları geri çevirmeyen. biz burda birbirimize merhamet edip dualar okuyuz ALLAH merhemetlilerin en merhametlisiyse neden bizi merhamet etmesinki.
bugun kalbin diye herhalde içimde bir huzur var. içimdeki sıkıntıları bu gece bir köşeye atıcam die hissediyorum.

Sizde ALLAH rızası için dua edermisiniz.çok önemli bir karar vermek üzerim.evlilikle ilgili.. rabbim bu konuda bana hayırlı olanı, mutlu olabilceğim pişman olmayacağım bir karar verdirtsin. ALLAH razı olsun şimdiden

1fatiha bir ihlas okudum. camiye gittim. sana ordada dua ettim. rabbm huzurlu mutlu bir evlilik nasip etsin inş.

1fatiha bir ihlas okudum.rabbim sanada eşinede sabır versin. inş bu mesafeler sizi daha güçlendircek

bebek bekleyenler için camidede dua ettim. rabbim geri çevirmesin dualarımızı..
doğru kararlar vermemizi nasip etsin. sağlığımıza şükretmeyi iyi insanlarla tanışıp iyi güzel ahlağı öğrenmemizi nasip etsin..
dua kitabında diyoki" rabbim bana öyle bir merhamet etki senden başka kimsenin merhametine ihtiyacım kalmasın" inş rabbim bu gece kalbimizde dilimizde olan duaları geri çevirmeyen. biz burda birbirimize merhamet edip dualar okuyuz ALLAH merhemetlilerin en merhametlisiyse neden bizi merhamet etmesinki.
bugun kalbin diye herhalde içimde bir huzur var. içimdeki sıkıntıları bu gece bir köşeye atıcam die hissediyorum.

Sizde ALLAH rızası için dua edermisiniz.çok önemli bir karar vermek üzerim.evlilikle ilgili.. rabbim bu konuda bana hayırlı olanı, mutlu olabilceğim pişman olmayacağım bir karar verdirtsin. ALLAH razı olsun şimdiden

Allah razı olsun canım
ben de senin için dua ediyorum ve edicem
Hakkında en hayırlı olur inşallah

Allah razı olsun canım
ben de senin için dua ediyorum ve edicem
Hakkında en hayırlı olur inşallah

et canım et. rabbim kabul etsin. hani ben duaya sıgındım rabbime elimi açtım. müminin mümine ettiği dua kabul eder die sizlerdende yardım istedim. rabbim utandırmasın:KK50::KK50:

et canım et. rabbim kabul etsin. hani ben duaya sıgındım rabbime elimi açtım. müminin mümine ettiği dua kabul eder die sizlerdende yardım istedim. rabbim utandırmasın:KK50::KK50:

Amin canım benim
dualarım seninle inan
ben de senin vardığın aşamaya gelmeyi çok isterdim biliyo musun
oraya bile gelemiyorum ben :)

Amin canım benim
dualarım seninle inan
ben de senin vardığın aşamaya gelmeyi çok isterdim biliyo musun
oraya bile gelemiyorum ben :)
Melidia'm,
Okudum ve senin için dua ettim.
Tez vakitte hayırlı mutlu bir yuva kurman, hayırlı sağlıklı bebikoların annesi olman için...
Rabbim kabul buyursun inşallah!!! :KK16:

Melidia'm,
Okudum ve senin için dua ettim.
Tez vakitte hayırlı mutlu bir yuva kurman, hayırlı sağlıklı bebikoların annesi olman için...
Rabbim kabul buyursun inşallah!!! :KK16:

aminnnn
canım benim
ben de az evvel sana dua ettim ama yazmadım sıra karışmasın diye
hep dualarımdasın canım arkadaşım
inşallah sen de tez zamanda yuvanı kurup anne olursun
çok öptüm seni

kızlar ben hepiniz için 7 adet fatiha okudum
sizde benim evliliğim güzel devam etmesi ve tez vakitte iyi bir işe yerleşebilmem için dua eder misiniz?
Allah hepimizin dualarını kabul etsin amin

aminnnn
canım benim
ben de az evvel sana dua ettim ama yazmadım sıra karışmasın diye
hep dualarımdasın canım arkadaşım
inşallah sen de tez zamanda yuvanı kurup anne olursun
çok öptüm seni
Ben de sana ediyorum canım fakat dediğin gibi sıra karışmasın diye yazmıyorum. Rabbim gönlüne göre versin. Gene okudum gene dua ettim sana. :KK16:

sizde benim evliliğim güzel devam etmesi ve tez vakitte iyi bir işe yerleşebilmem için dua eder misiniz?
Okudum ve dua ettim size. :KK34:

sana okudum canım
yuvanda huzurla mutlulukta oturasın inşallah
Allah hayırlı rızık kapıları açsın

sana okudum canım
yuvanda huzurla mutlulukta oturasın inşallah
Allah hayırlı rızık kapıları açsın

okudum :KK16::KK16:

kızlar ben çıkıcam mesaim biticek. banada dua edersiniz dımı:KK50::KK50:
rabbim bana doğru olanı mutlu huzurlu olacagım pişman olmayacağım bir karar vermeme yardımcı olsun50::KK50:
bide kpss atanmayı nasip etsin:KK50::KK50:

ALLAH razı olsun şimdiden:KK16::KK16: inş sizde kat ve kat karşılıgını alırsınız:KK16::KK16:

Son düzenleme:

rabbim bana doğru olanı mutlu huzurlu olacagım pişman olmayacağım bir karar vermeme yardımcı olsun50::KK50:

ALLAH razı olsun şimdiden:KK16::KK16: inş sizde kat ve kat karşılıgını alırsınız:KK16::KK16:

gülümsün ve Asmunikal için okudum
Allah kabul etsin

hakkında hayırlısı olsun, gölünden geçen dualar tez zamanda karşılığını bulsun inşallah.

X