Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

love_story Sizin için okudum, Rabbim duanızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Duam sağlıklı olmak...
Sizin için 7 Fatiha okudum.Allah Ya Şafi ismi hürmetine sağlık sıhat versin.
Benim duam;İçimdeki sıkıntılı derdimden sağlıkla huzurla mutlulukla kurtulmak.

Rabbim herkesin dileğini kabul etsin Bende ananemin 5 inci ölüm yıldönümü onun için fatiha okursanız Allah razı olsun hepinizden Adı ruziye sizlerde benim dularımdasınız inşAllah

Sizin için 7 Fatiha okudum.Allah Ya Şafi ismi hürmetine sağlık sıhat versin.
Benim duam;İçimdeki sıkıntılı derdimden sağlıkla huzurla mutlulukla kurtulmak.

Sizin için okudum, sıkıntınızdan, derdinizden tez zamanda hayırlısıyla kolaylıkla, mutlulukla kurtulursunuz inşallah.

Rabbim herkesin dileğini kabul etsin Bende ananemin 5 inci ölüm yıldönümü onun için fatiha okursanız Allah razı olsun hepinizden Adı ruziye sizlerde benim dularımdasınız inşAllah

Sizin için de okudum, Allah rahmet eylesin.

Sağlıklı olmayı diliyorum..

Sizin için okudum Allah dualarınizi kabul etsin. Sizde bana dua edermisiniz sıkıntılarımın kalkması dualarımın kabulü için
Allah razı olsun Aminnnnn tabiki ederim inşAllah tez vakitte kurtulun sıkıntılarınızdan dualarımdasınız çok sağolun

@Cilvelikedi Sizin için okudum, duanız hayırlısıyla kabul olsun inşallah.

Bu ay içinde iki küçük operasyon geçireceğim, operasyon sırasında ve sonrasında sıkıntı yaşamamayı diliyorum

@Cilvelikedi Sizin için okudum, duanız hayırlısıyla kabul olsun inşallah.

Bu ay içinde iki küçük operasyon geçireceğim, operasyon sırasında ve sonrasında sıkıntı yaşamamayı diliyorum
Sizin için okudum Allah kabul etsin inşallah benim de tek bir dileğim var allah o dileğimi en yakın zamanda yasatsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…