Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Konuya yazan herkes bütün duaları kabul olsun hastalarımıza şifa olsun 7 tane okudum hepimiz adına bir asker esi olarak bende hepinizden basta kendi esim olarak bu zor gunlerde tum asker polis ve saglik calisanlarimiza dua istiyorum tum asker polis ve saglik calisanlarimiz saglikla sihatle evlerine donebilsin insallah🙏🙏
5 tane okudum duaların kabul olsun inşallah

Eşimin hidayete erismesi için Ya Hadi ismiyle fatiha okur musunuz ?

Ben bir üst üyeye okudum Allah onun da duasını kabul buyursun inşallah

Okudum arkadasım 🌹

Benim niyetim bu evham, kaygı bozuklugumun geçmesi için ya şafi ismi ile fatiha okursanız memnun olurum.

Okudum. Allah kabul etsin inşallah 🙏🏻

benim duam da ben ve benim gibi evlat isteyenler için Rabbim sağlıklı. Sıhhatli evlat nasip etsin🙏🏻
Okudum Allah kabul etsin
Duam rabbim tez zamanda bana ve gönülden isteyen evladına layığıyla anne olabilecek kadınlara hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Okudum 🙏🏻
Haziran 19 da üniversite sınavımın güzel geçmesini ve her nere olursa olsun öğretmenlik bölümünü kazanmayı Allahım nasip etsin bana

sizin için okudum rabbim tezden duanızı kabul etsin inşallah🤲

ismim özlem duam istediğim kişiyle yollarımızın afiyetle açılması aradaki engellerin kalkması ve tekrardan bir araya gelebilmemiz.
Özlemcim niyetin üzere fatiha yı okudum Allahım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah.
Bana da okuyacak arkadaş yakın zamanda tüp bebek transferim var. Rabbim hayırlısıyla onu bana evlat etsin.

Özlemcim niyetin üzere fatiha yı okudum Allahım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah.
Bana da okuyacak arkadaş yakın zamanda tüp bebek transferim var. Rabbim hayırlısıyla onu bana evlat etsin.
Amin inşallah okudum.
Bana okuyacak arkadaş, dileğime-duama tez zamanda kavuşayım inşallah

3 ihlas 1 fatiha okudum sizin icin . Hayirli dualarinizin kabul olmasi dilegiyle🤲 Benim gönlümdeki duamada amin dermisiniz . Rabbim kabul etsin insallah 🤲
Senin için 7 kez niyetin için okudum. Amin. Umarım dualarımız kabul olur.
Benim için kötü günler geçiriyorum. Bu kötü günlerin bugün itibariyle bitmesi için dua eden arkadaşımıza şimdiden teşekkür ederim.

Kızlar merhaba.
Babam kanser hastasıydı , covid oldu 1 aydır hastanede tedavisi devame derken şimdi de hastane enfeksiyonu kaptı. Giderek kötüleşti ve şu an yoğunbakmda durumu çok ağır.
Sizlerden ricam gönlünüzden ne koparsa ne okuyabilirseniz babama dua okuyabilir misiniz lütfen?💐🤲
İsmi Mehmet
Allah'ım sizin de dualarını kabuk etsin, 🤲💐

Son düzenleme:
X