Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sibelcim senin için okudum canım
benim için de rabbim gönlümdekini hakkımda hayırlı eylesin aradaki engelleri kaldırsın inşallah niyetiyle okur musunuz?
Sizin için sizin niyetinizle okudum. Allah kabul etsin inşallah.
Allah benim de maddi manevi kısmetlerimin Ve dileklerimin önündeki engelleri hayırlısıyla kaldırsın inşallah. Gönlümdekileri hakkımda hayırlı eyleyip gerçekleşmesini nasip etsin. Benim için fatiha okuyacak kişinin de ne muradı varsa tez zamanda mucizevi bir şekilde gerçek olsun. Amin.

Senin için 1 fatiha 100 ya fettah ya rezzak okudum Rabbim hayırlı rızık kapıları açsın inşallah

Senin için 1 fatiha 100 ya fettah ya rezzak okudum Rabbim hayırlı rızık kapıları açsın inşallah

Dualarınızın kabulü için 7 Fatiha 10 İnşirah Suresi, 100 kelimei tevhid okudum.. Rabbim kabul eder inşallah.
.
Sevdiğim insana kavuşup onunla hayırlı bir evlilik yapmam için okur musunuz? Allah razı olsun, tüm dualarınız kabul olsun inşallah

Elisya 3 ihlas 1 fatiha ve 450 tane ya halık ya bari ya musavvir dualarının kabul olması niyetiyle maddi manevi bütün sıkıntılarının geçmesi niyetiyle sana hediye ettim allah kabul etsin

rabbim maddi manevi hastalıklarıma şifa versin. maddi manevi zenginlik versin eşim hidayet bulsun . evladım namaz ehli alim evliya kullarından olsun inşallah niyetim bu

Senin için 3 ihlas bir fatiha 100 ya Şafi okudum
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin

Benım için okuyacak arkadas bana hayırlı bir evlat vermesi için okuyabilir mi şimdiden Allah razı olsun.

-Yagmur- sizin için okudum, Rabbim hayırlı, sağlıklı bir evlat versin size inşallah.

Benim dileğim hastalığımın ne olduğunun tez vakitte ortaya çıkması ve sağlığıma kavuşmak..

-Yagmur- sizin için okudum, Rabbim hayırlı, sağlıklı bir evlat versin size inşallah.

Benim dileğim hastalığımın ne olduğunun tez vakitte ortaya çıkması ve sağlığıma kavuşmak..
Okudum rabbim şifanızı nasip etsin inşallah sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz

Benim için okuyacak kişi hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bir bebek için okuyabilir mi

gamzelita 3 ihlas 1 fatiha 10 salavatı şerife 1 tane inşirah 1 tane ayetel kürsi 1 tane kadir süresi 400 tane ya musavvir ,ya nur, ya vedud niyetin için okudum allah kabul etsin

gulistan1985 sizin için okudum

Benim için okuyacak arkadaşım ismim özlem rabbimden hakkımda hayır olanı gönlüme razı, gönlümdekini de hakkımda benim için hayırlı eylemesini niyaz ediyorum.

Özlem canım senim için 5 fatiha 100 El-Mucîb okudum. Rabbım gönlünden geçenleri hayırlı kılsın.

Benim adım Nurgül. Duam bu sene atanıp düzenimi kurmak. Şİmdiden Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…