Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum Ne niyetiniz varsa Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Altta ki arkadaşım hayırlı sağlıklı evlat sahibi olabilmem için okur Musun :dua:
Sizin için okudum Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Tez zamanda hayırlısıyla kucağınıza bebeğinizi alırsınız inşallah.:dua:

Kalbimdeki dileğime kavuşmak istiyorum ben de.:KK200:

Sizin icin okudum Rabbim tez zamanda sevindirsin sizi kalbinizdeki dileginiz hayalinizden de guzel bir sekilde gerceklesin insAllah. :dua:

Sizin icin okudum Rabbim tez zamanda sevindirsin sizi kalbinizdeki dileginiz hayalinizden de guzel bir sekilde gerceklesin insAllah. :dua:

Sizin için okudum, hayatınızdan mucizeler eksik olmasın.:nazar:

Gönlümdeki dileğim gerçek olsun istiyorum hayırlısıyla.:KK200:

Sizin icin okudum Rabbim kabul etsin insAllah.
sizin için okudum, Allah ne muradınız varsa versin.
dileğim, sağlıklı huzurlu mutlu bolluk bereket dolu bir yaşam istiyorum. ailemdeki tüm sıkıntıların kalkmasını ve bir daha yaşanmamasını diliyorum. Rabbim herkeslere sağlık versin inşallah.

sizin için okudum, Allah ne muradınız varsa versin.
dileğim, sağlıklı huzurlu mutlu bolluk bereket dolu bir yaşam istiyorum. ailemdeki tüm sıkıntıların kalkmasını ve bir daha yaşanmamasını diliyorum. Rabbim herkeslere sağlık versin inşallah.
Sizin için okudum Allah kabul etsin inşallah. Sıkıntılarınızı feraha çıkarsın huzur mutluluk nasip etsin inşallah.
Benim için okuyan arkadaşım evlatlarımı hayırla sağlıkla kucağıma almam için okuyabilir misin.

Sizin için okudum Allah kabul etsin inşallah. Sıkıntılarınızı feraha çıkarsın huzur mutluluk nasip etsin inşallah.
Benim için okuyan arkadaşım evlatlarımı hayırla sağlıkla kucağıma almam için okuyabilir misin.

Sizin icin okudum Rabbim evlatlarinizi saglikla, hayirla, mutlulukla kucaginiza almayi nasip etsin insAllah.

X